TAJOMSTVO VĎAKA KTORÉMU VYDRŽÍŠ V POSTELI 2x, 3x MOŽNO AŽ 5x, DLHŠIE AKO DOTERAZ.

Zisti ako pomocou jednoduchého triku, zvýši svoju výdrž v posteli NIEKOĽKONÁSOBNE. A už nikdy sa nebudeš musieť pozerať na sklamanú tvár tvojej partnerky!

Dokument si stiahlo už 1247 ľudí.

“Milujem ťa” (NIE)

“Vypadáš úžasne” (NIE)

“Poďme nakupovať!” (záleží na tom ako to povieš, ale stále NIE)

“Ako sa má tvoja matka?” (NIE, a navyše ťa bude podozrievať)

Všetky tieto vety sú veľmi príjemné a patria tiež medzi spôsoby ako vyznať lásku. Mnohé ženy ich chcú počuť, aby sa cítili milované. Avšak žiadna z týchto viet nebude fungovať tak, že žena sa od lásky rozpustí a odovzdá si ti.

Existuje však jedna veta o ktorej hovorím, a súvisí celkovo s mužským a ženským princípom. Tieto slová poskladané dohromady dokážu vyzdvihnúť muža a ženu dostať do stavov omdlievania.

Možno si ju nevedome na vyznanie lásky už niekedy použil.

Chcem aby si si teraz spomenul na momenty, kedy si cítil, že žene sa pri tebe podlomili kolená, odovzdala sa ti a ona sa cítila úplne skvelo.

Stále nič?

Jedna moja kamarátka mi povedala príhodu, ako sa zobudila nedeľné ráno so svojím novým partnerom. Cítila z neho, že je to chlap ako sa patrí. Táto kamarátka má psa. Každé ráno ju pes zobudí a ona s ním musí ísť na prechádzku. To ráno bola vonku zima a navyše pršalo, no a jej pes ako každé ráno ju prišiel zobudiť, aby ho išla vyvenčiť. Jej nový partner to uvidel, ako sa ona snaží prebudiť do reality, rozlepiť oči a vstať z postele, avšak veľmi jej to nešlo. Vtedy bez váhania vstal a vyslovil túto vetu:

“Ja sa o to postarám”.

Ona bola z toho doslova šokovaná. Neverila tomu, že jej nový partner vezme psa a odíde namiesto nej do tej zimy a ona si môže ešte 5 min poležať v teple. Vtedy sa cítila v bezpečí, ochraňovaná a milovaná.

“Urobím za teba túto, na cieľ orientovanú činnosť, pretože takto ti môžem najlepšie ponúknuť svoj mužský dar, a pritom uznať tvoje ženstvo v mojom živote. Ukážem ti hlboký záväzok tým, že sa uistím, aby si mohla zostať v teple pod perinou a vytrvať tak ešte chvíľu v posteli a snívať.”

V skutočnosti povedal len tie 4 slová “Ja sa o to postarám”. Ten celý druhý odstavec je hrubý preklad, ako to podľa mňa počula ona.

Najprv to povedal, ale potom to naozaj urobil. Vstal z postele a išiel vyvenčiť psa.

Bola z toho tak ohromená, že by si si myslel, že jej kúpil nový bavorák. On však len vyvenčil jej psa.

Vyskúšaj si sám povedať túto vetu pri tvojej žene, keď to bude vhodné a možno zistíš čo ženy od mužov vo vzťahu potrebujú.

Ženy sú unavené z toho postarať sa o všetko

Žijeme v dobe, kedy sú ženy podporované a doslova nútené k tomu, aby sa o seba postarali viac, ako kedykoľvek predtým. Smutné je, že nielen o seba, ale často aj o deti a partnera.

Emancipácia žien je posledné roky veľká téma. Ženy dnes pracujú, vybavujú, majú vízie a vedú ľudí a často im to ide lepšie ako mužom. Popri tom sa starajú o deti, domácnosť a vybavujú všemožné veci, pre každodenné fungovanie.

Dnešná doba v mnohých prípadoch vedie mužov k tomu, že sa cítia doslova nepotrební. Otázka znie. Je dobré toto nastavenie spoločnosti kedy ženy preberajú vedenie aj vo vzťahoch?

Nie je to proti prírode a evolúcii?

Je nám z médií vštepované, že ženy a muži sú si v každom ohľade rovnocenný a rovný. A z určitého pohľadu je to veľmi dobrá vec. Ženy sú mužom rovnocenné z hľadiska základnej ľudskej hodnoty. Mali by mať každé zákonné a ľudské práva vo všetkých oblastiach, ktoré majú aj muži.

Avšak muži a ženy prežívajú svet odlišne a chcú od opačného pohlavia a vzťahu odlišné veci. Napríklad pri milovaní majú obaja iné ciele. Muž hľadá uvoľnenie a žena splynutie.

Chlap neobjíma ženu preto, aby sa v jej objatí cítil bezpečne. Keď ju objíma cíti sa silno a vodcovsky, ako by bol pre to stvorený a bolo to jeho poslanie zabezpečiť ochranu pre ženu. Žena sa potrebuje zase v jeho objatí cítiť bezpečne fyzicky a aj emočne a uvolniť sa do jeho vedenia.

Chlapi, ktorí majú problém vo vzťahu povedať vetu: “Ja sa o to postarám”, či už sa jedná o oblasť zarábania peňazí, vybavovania vecí pri nepríjemnej úradníčke alebo výberu jedla v reštaurácii, môžu po čase vypozorovať to, že ich žena vo vzťahu preberá vedenie a je nútená zastávať mužské role a tým sa zo vzťahu vytráca polarita a príťažlivosť.

Pod mužskými rolami mám na mysli:

 • Vedenie
 • Rozhodovanie
 • Aktivita a smerovanie
 • Ťah na bránku
 • Dosahovanie cieľov
 • Analýza a plánovanie
 • Zodpovednosť

To čo v tomto článku popisujem, nesúvisí ani tak s mužom a ženou ako pohlavnými bytosťami. Hovorím skôr o rozdieloch medzi mužskou (maskulínnou) a ženskou (feminínnou) energiou. Akýkoľvek prienik do dynamiky vzťahov medzi mužom a ženou predstavuje riziko, že niekoho urazím.

A to nemám v úmysle.

Poukazujem na to, čo sa deje vo všetkých partnerských dvojiciach či už sa jedná o hetero, gayov a lezbičky. V každom funkčnom mileneckom vzťahu existuje polarita.

Jedna osoba má vždy viac mužskej energie a druhá ženskej. Tieto energie sa môžu po čase medzi partnermi prehadzovať. Chcem aby si to chápal tak, že nepíšem o tom kto má gule medzi nohami.

Aj žena vo vzťahu môže byť viac mužskejšia (riaditeľka banky, ktorá vedie ľudí) a muž viac ženský (citlivý ezoterik ponorený v oblakoch napr. umelec) a tento vzťah môže fungovať a obaja si rozumejú, aj keď ich to môže vyčerpávať.

Keď sa pozriem späť na svoj vzťah, veľmi často som očakával od svojej ženy, aby sa postarala sama o seba. Týkalo sa to veľkých a aj malých vecí.

Nepreberal som zodpovednosť za to, kam sa pôjdeme najesť, kam pôjdeme na dovolenku a aj o finančný príjem. Taktiež som často utekal preč, keď bola emočne vystresovaná a ja som nebol schopný ustáť jej divoké emócie a milovať ju taká aká je – proste som príliš často nepovedal vetu: “Postarám sa o to”

Čo znamená, že som jej opakovane nebol schopný dať najavo: “Láska, uvolni sa a dôveruj mi, že všetko bude v poriadku, pretože mám silu, disciplínu, pevnú vôľu, vytrvalosť a víziu, aby som nás podržal počas tejto chvíle nepohodlia a bezpečne nás doviedol do cieľa, kde opäť zažijeme pohodu.”

Pre ženu je veľmi príjemné byť vo vzťahu s mužom, ktorý vie prevziať zodpovednosť a zaistiť žene ochranu, aj keď ona sa dokáže o seba postarať. Bude mať pri ňom pocit, že nemusí a rada mu umožní, aby sa o ňu staral a ona sa môže uvolniť a len tak životom plynúť.

Pozor na syndróm mamičkinho maznáčika

Mnoho chlapov robí tú chybu, že od svojej ženy očakávajú to, že im bude robiť rôzny služby. Prať, žehliť, variť, upratovať, starať sa vychovávať deti, vybavovať veci na úradoch, platiť účty, nakupovať, výnášať smeti a oni len donesú výplatu ľahnú si na gauč a budú pozerať telku, alebo pôjdu na ryby.

Omyl.

Žena je potom nútená starať sa o teba ako o malého chlapca a to nie je vôbec sexy. A mnohým mužom to takto vyhovuje, potom sa, ale nemôžu čudovať, že sa akosi zo vzťahu vytráca polarita a príťažlivosť.

Prevezmi zodpovednosť za svoj život a dokáž sa o seba postarať sám.

Vyzývam ťa, aby si si sám povedal v rôznych situáciách vášho vzťahu vetu: “Postarám sa o to”.

Ako sa vtedy cítiš?

Cítiš ako sa ti narovnala hruď a chrbát, že dýchaš hlbšie? Cítiš v sebe to, ako máš chuť ujať sa ďalšej výzvy?

Alebo by si radšej počul túto vetu od svojej partnerky?

V skutočnosti je dobré mať pri sebe ženu, ktorá sa dokáže o seba postarať. Akýkoľvek zdravý dospelý človek, by mal byť schopný sa v modernom svete o seba postarať.

Nechcel by som mať po boku partnerku, ktorá očakáva, že budem okolo nej poskakovať a hovoriť jej celý deň: “Postarám sa o to”, aby ona mohla celý deň ležať v posteli. To by bolo pre každého vyčerpávajúce a pre ňu frustrujúce. Nie som superman a ona nie je bezmocná.

Avšak je niečo veľmi sexy a neodolateľné na myšlienke byť so ženou, ktorá sa o seba dokáže postarať a aj tak má rada a umožňuje chlapovi, aby sa o ňu staral. Prejaví sa to potom aj tak, že budete mať viac sexu.

Dôležitá poznámka. V tomto článku hovorím o stave, kedy už máte so ženou vzťah, ste spolu nejakú dobu a mali ste sex. Pretože ak by ste boli len v rovine spoznávania a ty budeš neustále dobrý chlapec, ktorý sa žene podlizuje, vyhovie jej, robí pre ňu všetko, je neustále dostupný skončíš pravdepodobne ako jej večný kamarát.

Kde všade môžeš svojej žene vyznať lásku vetou “Postarám sa o to”

Nemusí to byť len táto konkrétna veta.

Nájdi to svoje v danom kontexte situácie.

“Uvoľni sa drahá a nechaj to na mňa”.

“Ja to zvládnem za teba, oddýchni si”.

“Ja to vybavím za teba, ty choď zatiaľ nakupovať”.

Takže kde všade sa to dá použiť?

 • Výber jedla v reštaurácii
 • Výber a plánovanie dovolenky
 • Romantický víkend. “Drahá, máš pol hodinu na to, aby si sa zbalila, budeme preč celý víkend. Nepýtaj sa ma na nič, všetko som zariadil.”
 • Platenie účtov, vybavovanie úradných vecí atď.
 • Ťažká fyzická práca.
 • Starostlivosť o auto.
 • Riešenie konfliktov atď.

Cieľom tohto článku bolo, aby si si uvedomil jeden so svojich najväčších darov, ktorý môžeš žene dať a nestojí ťa žiadne peniaze. Je to dar tým, že sa o ňu postaráš, poskytneš jej prístav stability, bezpečia a ochrany. Týmto článkom som nechcel poukázať na to, aby si podporoval lenivosť v tvojej žene a robil z nej zlatokopku, že ty za ňu všetko budeš robiť. To vôbec nie. Cieľom bolo vyzdvihnúť to, aby si sa rozpustil v dávaní svojich mužských darov a tvoja žena si mohla oddýchnuť a životom jednoduchšie plynúť aj keď nemusí.

 

Komentáre

  1 Response to "Vyznanie lásky – Toto je najsexy veta, akú môže muž povedať žene"

  • Milos

   No je to sice pekne ale ja mam presny opak. Presne takyto som bol, proste som bol ako pises co zboznovala a po case mi zacala vyhafzovat ze preco nieco nenecham aj nanu ze aj ona chce vdaka mape vo Velkom Rime najst presne tu jeh kaviarnicku co o nej citala na nete a ja som ju nasiel.

Zanechaj komentár

Your email address will not be published.

TAJOMSTVO VĎAKA KTORÉMU VYDRŽÍŠ V POSTELI 2x, 3x MOŽNO AŽ 5x, DLHŠIE AKO DOTERAZ.

Zisti ako pomocou jednoduchého triku, zvýši svoju výdrž v posteli NIEKOĽKONÁSOBNE. A už nikdy sa nebudeš musieť pozerať na sklamanú tvár tvojej partnerky!

Dokument si stiahlo už 1247 ľudí.