TAJOMSTVO VĎAKA KTORÉMU VYDRŽÍŠ V POSTELI 2x, 3x MOŽNO AŽ 5x, DLHŠIE AKO DOTERAZ.

Zisti ako pomocou jednoduchého triku, zvýši svoju výdrž v posteli NIEKOĽKONÁSOBNE. A už nikdy sa nebudeš musieť pozerať na sklamanú tvár tvojej partnerky!

Dokument si stiahlo už 1247 ľudí.

Ahoj Mišo, povedz nám niečo o sebe. Prečo si založil blog práve o „balení žien– akozbalit.sk?

Sám som mal kedysi so ženami problém. Bol som typický kamarát a bútľavá vŕba. Nesebavedomý, nekomunikatívny a introvert. Jednoducho som to so ženami nevedel. Začal som však na sebe pracovať, vo veľkom som sa stretával so ženami a prišiel som na to, v čom som robil chyby a prečo sa mi nedarilo. O tieto poznatky som sa následne radil s mojimi kamarátkami a kamarátmi. Keď som videl, aké výsledky s tým majú, chcel som sa o to podeliť aj s ďalšími ľuďmi. Bavil ma online marketing a chcel som pomáhať ľuďom vo veľkom. Založil som blog a začal som písať. A zvyšok je história…

Nedávno si vydal knihu Príťažlivosť, povedz nám niečo o nej?

Kníh “ako zbaliť ženu” tu už bolo dosť. Každá z nich sa však zameriavala na rôzne techniky a finty, ako ženy dostať. Ale už nie na osobnosť chlapa a ako ženy priťahovať tým, kto ste. A o tom je kniha Príťažlivosť. Príťažlivosť je tá tajná ingrediencia, ktorá chýba väčšine dnešných chlapov. Je to tá “iskra” či “chémia”, ktorú ženy tak zúfalo hľadajú a potrebujú. Vďaka nej bude pre vás možné získať kamarátku, po ktorej už tak dlho túžite, ale pomôže vám aj v tom, aby vás ženy od prvého momentu, ako sa spoznáte, vnímali v úplne inom svetle. A to najlepšie na tom je, že k tomu, aby ste boli pre ženy príťažlivý, nepotrebujete mať milióny na účte, bavoráka v garáži, kocky na bruchu a dokonca ani výzor Taliana. O tieto koncepty som sa roky delil s chlapmi na mojom blogu či v mojich platených kurzoch. Chcel som ich rozšíriť medzi masy, aby sa moje poslanie dostalo k čo najviac chlapom a ženám. Tu je mimochodom recenzia knihy príťažlivosť.

recenzia-knihy-pritazlivost-michal-kopecky

Aké chyby podľa teba robia najviac chlapi, keď chcú získať ženu?

Tých chýb, čo robíme, keď sa nám nejaká žena páči a chceme ju zaujať, sú desiatky. A popravde, každá jedna z nich môže spôsobiť to, že ženy nás budú ignorovať, vyhovárať sa a zaradia si nás len ako kamarátov a chlapov, s ktorými nebudú nikdy nič riešiť. Každú jednu z týchto chýb som robil aj ja v minulosti a aj v knihe ich na príkladoch a mojich vlastných príbehoch rozoberám. Sme k ženám príliš milí, sme dostupní, pcháme sa im do zadku, kupujeme im darčeky, príliš skoro im prejavujeme city a máme očakávania od toho vždy, keď sa na nás nejaká žena čo i len usmeje. Vidíme ich ju ako matku svojich detí a bojíme sa spraviť chybu a nechceme byť zas odmietnutí. A tak sme strojení, neprirodzení a potom nepreskočí tá “iskra”. A je vymaľované.

Čo je podľa teba najdôležitejšia vec vo vzťahu?

Je mnoho vecí, kvôli ktorým vzťah môže padnúť a stratí sa v ňom tá iskra, ktorá tam bola na začiatku. Najdôležitejšia vec vo vzťahu je nájsť si jeden na druhého čas. Priestor len pre vás dvoch. Kde budete robiť aktivity, ktoré ste robili na začiatku. A venovať sa iba jeden druhému (hoci len hodinu denne). Ísť spolu na výlet, rozprávať sa o budúcnosti, mať spolu vášnivý sex na rôznych miestach, ísť na večeru. Venovať si jednoducho pozornosť a nezabúdať, kvôli čomu ste sa dali dokopy.

Koľko rokov si už ženatý? Ako rozvíjaš váš vzťah ty?

So svojou ženou sme spolu už vyše 4 roky a vzali sme sa pred rokom a pol. Aj náš vzťah má vrcholy, ale aj pády, tak ako každý iný. Ako som spomínal, treba robiť všetko to, čo ste robili na začiatku, aby ste to udržiavali neustále. A nájsť si na seba čas aj v dnešnom uponáhľanom a zaneprázdnenom svete. Vypnúť telku, mobily a hoci len sústredených 30 minút sa baviť spolu bez toho, aby ste riešili milión vecí okolo.

Ktorý je tvoj najviac namakaný online program pre mužov? Porozprávaj trochu o ňom.

Ťažká otázka, pretože každý je niečím špeciálny. Moje programy vždy riešim ako odpoveď na konkrétny problém chlapov. Ak potrebujú zlepšiť komunikáciu a flirtovanie, mám pre nich Majstra Reči 2. Keď sa chcú radšej zoznamovať cez internet, na Facebooku a chcú sa stretávať so ženami takto, tak mám pre nich Online Hru 3. Množstvo chlapov má problémy s tým, že sú len kamaráti alebo chcú získať späť bývalú. Presne toto riešim v Kamarát Taky Rád 2. A v Magnete na ženy, čo je môj najrozsiahlejší program zameraný čisto na osobnosť chlapa, riešim každú oblasť, ktorú podľa mňa potrebuje vo svojom živote chlap rozvíjať, aby sa stal schopnejším a príťažlivejším. Momentálne mám cez 20 rôznych produktov a programov :) Záleží od toho, čo chlapov konkrétne zaujíma, čo chcú riešiť a koľko si môžu dovoliť investovať do seba.

Zaujímajú sa o tvoje rady aj ženy?

Ženy sú veľmi aktívne a zvedavé, čo sa týka vzťahov. Veď to predsa riešia s kamoškami na kávičkách a neustále rozoberajú chlapov. Popravde, hlavne ženy patria k tým, ktoré moje rady zdieľajú a posúvajú ďalej chlapom. V tomto sú také moje pomocníčky. Páči sa im, čo pre ne robím. A že to nie je nejaké lacné balenie a oblbovanie ich, ako robia ostatní, ale že skutočne chlapom pomáham stať sa schopnejšími a príťažlivejšími a prinášať tak ženám lepšie zážitky. Dokonca sa so mnou aj individuálne radia, keď ich niečo ohľadom chlapov zaujíma.

Stretávaš sa aj s nesúhlasom, alebo negatívnymi reakciami na tvoju prácu?

Takmer každý deň :) Ale to k tomu patrí. Mám množstvo hejterov a tých, ktorí sa mi snažia moju prácu znepríjemňovať. Ale vieš ako – Úspešní ľudia nemajú na hejtovanie druhých čas… Keď to vedia spraviť lepšie, nech to spravia. A nekecajú okolo toho. To nikoho nezaujíma.

Čo robíš vo voľnom čase? Aké máš koníčky?

Milujem chodiť do wellnessu, oddychovať, prechádzať sa a vzdelávať sa v oblasti marketingu a vzťahov ďalej. Väčšinu času však pracujem a rozvíjam svoj projekt ďalej. Moje poslanie pomáhať chlapom a ženám je mojím koníčkom :)

Tvoja najobľúbenejšia sexuálna poloha :) ?

Jednoznačne odzadu :)

Na čom momentálne pracuješ?

Fúha, momentálne dávam dokopy blog. Respektíve ho prečisťujem spolu s tímom. Za tie roky na ňom vzniklo množstvo článkov, no aj bordelu. Je potrebné spraviť audit a celé to postaviť do úplne nového svetla, aby to korešpondovalo s tým, čo chcem chlapom odovzdať. Okrem toho ďalšie produkty, semináre a partnerstvá. Každý deň je okolo toho dosť roboty. Ale veď to poznáš :)

Čo by si chcel odkázať chlapom na záver?

To, čo im odkazujem už roky :) Vysrať sa na ženy a začať makať na sebe. Nepchať sa im do zadku a byť konečne CHLAPMI. Amen.

Michal Kopecký je autorom bestselleru Príťažlivosť a zakladateľom najpopulárnejšie slovenského blogu o mužoch, ženách a vzťahoch akozbalit.sk, kde pomáha chlapom stať sa schopnejšími a príťažlivejšími a prinášať tak ženám lepšie zážitky. Verí, že keď budú chlapi makať na sebe, na svojom sebavedomí, hodnote, charizme a komunikácii, budú priťahovať ženy úplne prirodzene a nebudú ich musieť naháňať, nasilu baliť a skúšať na ne rôzne naučené triky a finty “pickuperov”.

Komentáre

Zanechaj komentár

Your email address will not be published.

TAJOMSTVO VĎAKA KTORÉMU VYDRŽÍŠ V POSTELI 2x, 3x MOŽNO AŽ 5x, DLHŠIE AKO DOTERAZ.

Zisti ako pomocou jednoduchého triku, zvýši svoju výdrž v posteli NIEKOĽKONÁSOBNE. A už nikdy sa nebudeš musieť pozerať na sklamanú tvár tvojej partnerky!

Dokument si stiahlo už 1247 ľudí.