TAJOMSTVO VĎAKA KTORÉMU VYDRŽÍŠ V POSTELI 2x, 3x MOŽNO AŽ 5x, DLHŠIE AKO DOTERAZ.

Zisti ako pomocou jednoduchého triku, zvýši svoju výdrž v posteli NIEKOĽKONÁSOBNE. A už nikdy sa nebudeš musieť pozerať na sklamanú tvár tvojej partnerky!

STIAHNUŤ ZDARMA TERAZ

Dokument si stiahlo už 1247 ľudí.

Prečítaj si reálne spokojných chlapov, ktorí aplikovali moje rady do praxe:

Dokázal som súložiť tak dlho, že partnerka dosiahla niekoľko orgazmov a už sa nepotrebovala viacej milovať.

100p

Robo (25) Čadca

Vďaka knihe sa nám s partnerkou podarilo dosiahnuť celotelový orgazmus, naučil som sa dodržiavať správnu techniku dýchania a orgazmus bol pre oboch oveľa intenzívnejší ako predtým. Neviem o akú dlhú dobu súlož trvala ale určite trvala minimálne dva krát toľko ako predtým.

Oddialenie ejakulácie a vzrušenia pomocou správnej techniky dýchania, toto bola jednoznačne pre mňa top informácia, ktorú som si za celé tie roky absolútne neuvedomil, a som veľmi rád že som túto informáciu v eBooku našiel a taktiež kapitola s prestaním sledovania porna, je pravdivá a veľmi poučná.

ebook Majster v posteli by som jednoznačne odporučil každému, nezáleží na tom, že si poviete "som so svojim sexuálnym životom spokojný" - človek sa má stále zlepšovať, vaša partnerka, ale aj vy sám si poviete, vďaka tejto knihe som prišiel na fakty, ktoré som dlhé roky prehliadal.

Kniha mi dala iný pohľad na súlož, vďaka ebooku viem, že kvalitu sexuálneho styku dokážeme ovplyvniť aj dýchaním, čo by som si doteraz nevedel ani len predstaviť.Jozef (28) Banská Bystrica

Kniha mi  dala nové poznatky, o ktorých som nevedel ani ja a to som myslel, že sa vyznám, samozrejme aj zdravotne som sa dozvedel čo môžem so svojím telom robiť a dúfam, že mi to v budúcnosti len pomôže. Je to ucelená kniha o jednej téme, ktorá na trhu ešte nie je. Niekto kto potrebuje pomôcť s so sexuálnou výdržou, nemusí hľadať v desiatkach kníh, ale stačí mu Majster v posteli, kde sa dozvie čo potrebuje a môže mu aj poradiť. Plusom je aj to, že je tam prihováranie k ženám.Matúš (20) Levice

Knižku podobného charakteru som doteraz nečítal. Vďaka knihe som pochopil procesy v tele aj okolo seba a tým pádom som si zlepšil celkovo sexuálny život. Sex si viem lepšie užiť a hlavne sa mi splnil sen - naučiť sa prežiť niekoľkonásobné orgazmy.

Na knižke sa mi veľmi páčilo, že sa venovala viacerým okruhom, nie vyslovene iba sexu. Napríklad sa zaoberala správnou stravou, návykmi, a rôznymi inými oblasťami (sledovanie porna, masturbácia, sex vo vyššom veku, zaujímavé poznatky o Nervovej sústave apod.) Takže v konečnom dôsledku kniha sa snaží nezlepšiť iba sexuálny život, ale život samotný ako celok. TOP informácia bola pre mňa naučenie sa ovládať ejakuláciu pomocou viacerých techník.

Knihu by som odporučil svojim známym. Každý muž, ktorý ma problém s výdržou v posteli by mal okamžite siahnuť po tejto knihe - bude pre neho "bibliou" sexuálneho života.

100p

Alexander (25) Bošany

Konečne praktický návod, ako vydržať dlhšie, bez zbytočných kecov. Ľutujem, že som sa k týmto informáciám nedostal skôr. Určite ju dám prečítať aj mojim synom.Ivan (37) Bratislava

Samotná téma knihy je zaujímavá, a na našom trhu zriedkavá. Nemôžem povedať, že by mne samému priniesla nové, netušené informácie. Ale podľa vlastných životných skúsenosti s mnohými z nich súhlasím, no a s niektorými nie (čo však neznamená, že musia byť apriori zlé). Každy sme iný. „Pesimista ma depresiu, lebo mu nestojí; optimista je nadšený, ako krásne mu visí“. :-)

Avšak pre mnohých mužov - mladších a neskúsenejších - môže byť, aj pre snahu o komplexný pohľad na danú problematiku, cenným zdrojom informácii a inspirácii na zvýsenie kvality nielen sexuálneho života. Dokonca aj ženy sa z nej môžu dozvedieť niečo, co im nebolo známe, či čomu celkom dobre nerozumeli. [No budú sa musieť zmieriť s citeľne dominantným mužským pohľadom textu knihy. :-)]

90p

Robo (40) Prešov

Podobnú knihu som ešte nečítal a príjemne ma zaujala. Hneď prvý večer sa mi pri využití techniky (skrytý názov) podarilo mierne predĺžiť súlož z cca približne 6 na 10 min. Najviac sa mi páčilo vysvetlenie ako fungujú fyzické a psychické procesy počas súlože a pred ňou. Knihu by som rozhodne odporučil svojim známym, pretože jasne, jednoducho a zrozumiteľne vysvetľuje podstatu dlhšej výdrže pri sexe.

100p

Pali (25) Košice

Som šťastný, že tá zahanbujúca časť môjho života je konečne za mnou. Ďakujem Stano!

90p

Maťo (24) Svidník

Moja výdrž sa po prvom prečítaní knihy zmenila z 5 na 30 minút! Odporučil by som ju tým mužom, ktorý majú problémy s výdržou v posteli. Oceňujem celistvý prístup k danej téme. Kniha mi dala opäť pocítiť, čo je to byť mužom.

100p

Števo (29) Bánovce nad Bebravou

Knižka sa mi veľmi páčila, niektoré vecí som už aj predtým vedel, ale mnoho informácií bolo nových pre mňa, také veľmi pekné zhrnutie všetkého čo súvisí (nie len) so zdravým sexuálnym životom. Palec hore!

80p

Paľo (33) Michalovce

Toto je prvýkrát v živote čo som vydržal viac ako 10 minút. Konečne to funguje!!! Nikdy predtým som nemal tak skvelý sex. Trpel som predčasnou ejakuláciou už niekoľko rokov. Predtým som sa urobil do 1 minúty. Moja priateľka nechápala čo sa to so mnou vlastne deje :D Ďakujem ti že si napísal tento e-book.

90p

Braňo (36) Malacky

Prvé výsledky som zbadal po týždni. Po mesiaci som schopný vydržať tak dlho ako potrebujem.Milan (49) Prievidza

Knihu by som odporučil mužom, lebo je zrozumiteľne a priamo napísaná. Sú tam veci ktoré fungujú. Po prečítaní knihy som získal nádej, takýto konkrétny prístup ku veci som nikde nevidel a od rodičov by som sa takéto veci nikdy nedozvedel. Kamaráti takisto majú iné témy ako sex a výdržJozef (37) Martin


Celkové hodnotenie: 92%


Objednať eBook Majster v posteli

TAJOMSTVO VĎAKA KTORÉMU VYDRŽÍŠ V POSTELI 2x, 3x MOŽNO AŽ 5x, DLHŠIE AKO DOTERAZ.

Zisti ako pomocou jednoduchého triku, zvýšiš svoju výdrž v posteli NIEKOĽKONÁSOBNE. A už nikdy sa nebudeš musieť pozerať na sklamanú tvár tvojej partnerky!

STIAHNUŤ ZDARMA TERAZ

Dokument si stiahlo už 1247 ľudí.