TAJOMSTVO VĎAKA KTORÉMU VYDRŽÍŠ V POSTELI 2x, 3x MOŽNO AŽ 5x, DLHŠIE AKO DOTERAZ.

Zisti ako pomocou jednoduchého triku, zvýši svoju výdrž v posteli NIEKOĽKONÁSOBNE. A už nikdy sa nebudeš musieť pozerať na sklamanú tvár tvojej partnerky!

Dokument si stiahlo už 1247 ľudí.

Dnes som si pre vás pripravil recenziu umelej vagíny Fleshlight Pink Lady Stamina Training Unit (STU). Táto umelá vagína je špeciálne navrhnutá na tréning sexuálnej výdrže.

Fleshlight je omnoho lepšia pomôcka na tréning ovládnutia predčasnej ejakulácie ako vaša ruka.

Dlhá sexuálna výdrž nepochádza zo zázračnej tabletky alebo zo znecitlivejúceho gélu. Získať ju môžete jedine tréningom.

Masturbácia „na sucho“ môže spôsobiť viac škody ako úžitku. Suchá ruka spôsobuje to, že váš penis sa stáva super citlivý na každý dotyk.

Umelá vagína Fleshlight STU vám poskytuje rovnaký pocit ako by ste mali pri reálnom sexe.

Tréning sexuálnej výdrže s vreckovou vagínou Fleshlight vám pomôže vyriešiť problém s predčasnou ejakuláciou omnoho rýchlejšie.

Ak momentálne nemáte partnerku, túto vec rozhodne musíte mať.

 

CHCEM VYSKÚŠAŤ FLESHLIGHT

 

Prečo je Fleshlight taký účinný?

umela-vagina-fleshlight-STUFleshlight je jednotka na trhu masturbátorov. Je vyrobený z patentovaného špičkového materiálu, ktorý obopne váš penis a máte pocit, akoby ste vnikali do horúcej vagíny. Je jemný, pružný, úzky, príjemný na dotyk, jednoducho skvelý. Po namočení vreckovej vagíny do teplej vody získate rovnaký pocit, ako pri reálnom sexe.

Patentovaný materiál pod názvom SuperSkin dáva tejto umelej vagíne neuveriteľne reálny pocit.

Je navrhnutá tak, aby simulovala skutočný pohlavný styk, takže je to ideálna pomôcka na trénovanie sexuálnej výdrže, či už partnerku máte alebo nie.

V každom balení dostanete návod na to, ako trénovať svoju sexuálnu výdrž. Môžete tak behom krátkeho obdobia zdvojnásobiť svoju výdrž.

Ťažko na cvičisku, ľahko na bojisku... Pokiaľ vydržíte „súložiť“" do umelej vagíny 10 minút, vaša výdrž bude minimálne 20 minút s vašou partnerkou.

Vaša partnerka bude nadšená, keď jej predvediete, čo ste sa naučili...

Umelá vagína Fleshlight STU sa stala finalistkou súťaže Produkt roku 2014, ktorá vyhlasuje najpopulárnejšie produkty podľa preferencií spotrebiteľov.

Čo hovoria o tejto umelej vagíne zákazníci, ktorí ju vyskúšali:

„Priateľ je nadmieru spokojný. Rozhodla som sa preň na základe kladných reakcií v rôznych diskusiách a recenziách. Rozhodne by som tento produkt odporučila aj iným, pretože môj priateľ je skutočne nadmieru spokojný!“ Alena.

odporuca

 

 

„Príjemný materiál, dobre tvarovaná. Dobre sa drží v ruke, nešmýka sa, ľahká manipulácia.“ Marián

odporuca

 

 

  • Celkom fajn na pohľad, ako aj realistickosť, je to fakt príjemný materiál, dokonca aj na umývanie sa budete tešiť. :-)
  • Veľkosť 25 cm je dosť veľká a ťažko to niekam ukryť pred zvedavými očami. :-)

Odporúčam, cena nie je až taká vysoká a je to skoro ako reálny sex a oveľa lepšie ako ruka. :-) Veľký pozor si ale dajte na čínske fejky, jeden taký som si, bohužiaľ, kúpil aj ja, lebo som nevedel, že to je fejk. Na internete si nájdite informácie o tom, ako rozoznať, či sa jedná o fejk.

odporuca2

 

 

CHCEM VYSKÚŠAŤ FLESHLIGHT

Tovar je na sklade. Posledné 3 kusy!

Hodnotenie obchodu portálom Heureka.sk:

obchod

Záverečné hodnotenie:

Umelá vagína Fleshlight STU je ideálna pomôcka, ak chcete zdvojnásobiť vašu sexuálnu výdrž. Je to pomôcka, ktorá by nemala chýbať mužom, ktorí majú problémy s predčasnou ejakuláciou. Dobre tiež poslúži pri dlhom odlúčení partnerov. Rozhodne ju odporúčam.

  • Špičkový materiál, pri použití cítite, ako keby ste prenikali do skutočnej vagíny.
  • Príjemný pocit: jemný a úzky.
  • Jednoduché čistenie.
  • Made in USA.
  • Neodvráva. :)
  • Vyššia cena.
  • Neskryjete ju tak jednoducho pred zvedavými očami.

Poznáte umelú vagínu Fleshlight? Podeľte sa o skúsenosti v komentároch.

Komentáre

Zanechaj komentár

Your email address will not be published.

TAJOMSTVO VĎAKA KTORÉMU VYDRŽÍŠ V POSTELI 2x, 3x MOŽNO AŽ 5x, DLHŠIE AKO DOTERAZ.

Zisti ako pomocou jednoduchého triku, zvýši svoju výdrž v posteli NIEKOĽKONÁSOBNE. A už nikdy sa nebudeš musieť pozerať na sklamanú tvár tvojej partnerky!

Dokument si stiahlo už 1247 ľudí.