TAJOMSTVO VĎAKA KTORÉMU VYDRŽÍŠ V POSTELI 2x, 3x MOŽNO AŽ 5x, DLHŠIE AKO DOTERAZ.

Zisti ako pomocou jednoduchého triku, zvýši svoju výdrž v posteli NIEKOĽKONÁSOBNE. A už nikdy sa nebudeš musieť pozerať na sklamanú tvár tvojej partnerky!

Dokument si stiahlo už 1247 ľudí.

Nezvyknem robiť recenzie na knihy, ale po prečítaní knihy Príťažlivosť som mal akúsi potrebu podeliť sa o svoje pocity so svetom :)

Autorom je Mišo Kopecký – zakladateľ najpopulárnejšieho slovenského blogu o mužoch, ženách a vzťahoch – akozbalit.sk

Na začiatok musím pochváliť obálku, ktorá sadla na túto knihu ako riť na šerbeľ. Ďalej príjemne ma v úvode prekvapil návod, ako dostať z tejto knihy čo najviac. Ešte som o ňom nepočul a je skvelý, pretože sa dá aplikovať v podstate na každú knihu.

Kniha nie je o tom ako zbaliť ženu a ani o tom, ako ju dostať do postele. Aj keď po aplikovaní konceptu príťažlivosti v konečnom dôsledku budeš mať viac žien a sexu :)

Prečo sa vyspala s tým kreténom a nie so mnou?

Túto otázku si denne položí mnoho chlapov. A presne na ňu dostaneš odpoveď :)

Dávno sa mi nestalo, že som sa pri čítaní knihy toľkokrát zasmial.

Smial som sa na sebe. Pretože som mal pocit, že Mišo niekedy opisoval môj život a situácie, ktoré som zažíval v minulosti so ženami dosť často aj ja. Dovolím si tvrdiť, že mnoho chlapov sa v knihe nájde.

Postupom života som sám prišiel na to, aké chyby som robil pri ženách. A viem, že keby som tieto informácie vedel skôr, mohol som si ušetriť mnoho trápenia :)

 • Pochopíš prečo neuspeješ, keď za ňu budeš stále platiť na rande, kupovať jej darčeky a stavať ju na piedestál ako bohyňu a ona sa potom na teba aj tak vykašle a skončí s nejakým “hajzlíkom”.
 • Pochopíš prečo je dobré byť “zlým chlapcom”.
 • Pochopíš čo ženy naozaj priťahuje a nie je to tučné bankové konto.
 • Pravdepodobne sa ti zbúra niekoľko mýtov o vzťahoch medzi mužom a ženou.
 • A mnoho ďalšieho…

Je to doslova praktický návod na to, čo funguje a čo nefunguje na ženy.

Mišo nevynašiel koleso. Prišiel na to, čo vie dnes už mnoho chlapov, ktorí ženy priťahujú :) Spísal to jasne a zrozumiteľne do podrobného návodu. V podstate pomenoval tie vlastnosti, ktoré dnes mnohým chlapom chýbajú ako soľ.

Kniha je písaná ľahko stráviteľným štýlom a číta sa vážne dobre. Má 18 kapitol a 248 strán.

Čo sa mi najviac páčilo?

Koncepty alebo myšlienky, ktoré Mišo popisuje v knihe príťažlivosť považujem za základ fungovania vo svete vzťahov. Najviac ma zaujalo asi toto:

 • Systém hodnôt.
 • Zdravé sebavedomie a vykračovanie z komfortnej zóny.
 • Taktika nezáujmu.
 • Koncept piatich žien.
 • Šťastný nezadaný.
 • Zlý a dobrý chlapec 80/20.
 • Ženy a emócie.
 • Orientácia hlavne na seba a nie na ženy.
 • Nedostupnosť a neistota

Vždy sa snažím vziať si z knihy aj to, aký je autorov pohľad na svet. Z tejto knihy vidím, že Mišo si toho v živote veľa preskákal a počas toho nazbieral mnoho skúseností a bola by veľká škoda, keby si to nechal len pre seba. Mám naozaj dobrý pocit z toho, že sa o svoje myšlienky a skúsenosti delí so svetom a tým pomáha chlapom aj ženám.

Záverečné slovo:

Nájdeš tam podrobný návod ako priťahovať ženy úplne prirodzene bez nejakých naučených trikov a manipulácie. Túto knihu by som zaradil ako povinnú literatúru, pre všetkých chlapov. Nezáleží na veku. Vhodná je hlavne pre tých, ktorí nemajú so ženami mnoho skúseností a roky sa trápia ako bútľavé vŕby a trčia vo friendzone.

Niekto si týmto obdobím možno potrebuje prejsť sám, ale prečo márniť roky života vymýšľaním kolesa na novo. Ja osobne mám rád skratky a čo by som dal za to, keby som túto knihu dostal keď som mal osemnásť :)

>>> Knihu Príťažlivosť si môžeš kúpiť TU <<<

P.S: ku knihe sú ešte 3 skvelé bonusy v podobe videí…

P.P.S: Zaujímavosť je, že je to prvá kniha od Miša Kopeckého a bola napísaná za 10 dní.

P.P.P.S: Buď chlap, makaj na sebe a nepchaj sa ženám do zadku :)

Komentáre

Zanechaj komentár

Your email address will not be published.

TAJOMSTVO VĎAKA KTORÉMU VYDRŽÍŠ V POSTELI 2x, 3x MOŽNO AŽ 5x, DLHŠIE AKO DOTERAZ.

Zisti ako pomocou jednoduchého triku, zvýši svoju výdrž v posteli NIEKOĽKONÁSOBNE. A už nikdy sa nebudeš musieť pozerať na sklamanú tvár tvojej partnerky!

Dokument si stiahlo už 1247 ľudí.