TAJOMSTVO VĎAKA KTORÉMU VYDRŽÍŠ V POSTELI 2x, 3x MOŽNO AŽ 5x, DLHŠIE AKO DOTERAZ.

Zisti ako pomocou jednoduchého triku, zvýši svoju výdrž v posteli NIEKOĽKONÁSOBNE. A už nikdy sa nebudeš musieť pozerať na sklamanú tvár tvojej partnerky!

Dokument si stiahlo už 1247 ľudí.

Väčšina z vás už isto niekedy počula o Kegelových cvikoch. Tieto cvičenia boli vyvinuté pre ženy za účelom spevnenia panvového svalstva. Ženy majú potom ľahší pôrod. Avšak Kegelove cviky môžu cvičiť aj muži. Cieľom cvičení je posilniť PC sval, aby ste mohli lepšie ovládať ejakuláciu. Je to skupina vnútorných svalov, ktoré upevňujú penis zvnútra. Tento sval môžeme posilňovať a dosiahnuť silnejšiu erekciu, silnejší orgazmus a lepšie ovládať ejakuláciu.

PC sval si uvedomíte pri močení, keď vedome zadržíte prúd moču. Slúži totiž ako zvierač. Napínanie PC svalu stimuluje mužskú prostatu a ovláda činnosť pohlavných orgánov. Muži zvyčajne vedia, že týmto svalom dokážu zastaviť prúd moču. Avšak netušia, že si môžu tento sval cvičením vyvinúť natoľko, aby mohli ovládať reflex ejakulácie. Obvykle nie je dobré cvičiť tento sval len tak bezcieľne. Ak ste doteraz tento sval ktovieako necvičili, bude slabý. Preto je dobré s cvičením začať zľahka.

K čomu vám Kegelove cviky môžu pomôcť:

  • Zbavíte sa predčasnej ejakulácie.
  • Zbavíte sa erektívnej dysfunkcie.
  • Váš penis bude tvrdý a zdravý.
  • Dosiahnete tvrdšiu a zdravšiu erekciu.
  • Zlepšíte si prietok krvi v penise.
  • Prežijete silnejší orgazmus.
  • Zlepšíte udržanie moču – nemusíte v noci chodiť na záchod.
  • Najdôležitejšie – získate kontrolu nad ejakuláciou, čo, samozrejme,  vedie aj k vylepšeniu sexuálnej výdrže.

Kegelove cviky posilňujú kostrové svalstvo – svaly panvového dna (pubococcygeus nazývaný aj PC sval). Cvičenie tohto svalu robíme v čase, keď nemáme erekciu. Vyskúšajte zadržať sval stiahnutý čo najdlhšie. Asi nevydržíte dlhšie ako pár sekúnd. Ak ho nedokážete stiahnuť vôbec, je to znamenie, že potrebujete sval posilňovať.

Nemajte obavy, všetko sa dá zlepšiť. Pravidelným cvičením získate silu a v posteli potom dokážete divy. Vynikajúcou prednosťou tohto cvičenia je to, že ho môžete praktizovať kdekoľvek – v práci, v aute, pri počítači a nikto si to nevšimne. Nepotrebujete žiadne pomôcky, dokonca ani ruky a nohy.

Tento sval zosilnie len pravidelným cvičením. Ak chcete získať podrobný cvičebný plán na posilnenie tohto svalu a odstránenie predčasnej ejakulácie, preštudujte si e-book Majster v posteli. Nachádza sa v ňom všetko potrebné, čo by ste mali vedieť o tomto svale.

Komentáre

Zanechaj komentár

Your email address will not be published.

TAJOMSTVO VĎAKA KTORÉMU VYDRŽÍŠ V POSTELI 2x, 3x MOŽNO AŽ 5x, DLHŠIE AKO DOTERAZ.

Zisti ako pomocou jednoduchého triku, zvýši svoju výdrž v posteli NIEKOĽKONÁSOBNE. A už nikdy sa nebudeš musieť pozerať na sklamanú tvár tvojej partnerky!

Dokument si stiahlo už 1247 ľudí.