TAJOMSTVO VĎAKA KTORÉMU VYDRŽÍŠ V POSTELI 2x, 3x MOŽNO AŽ 5x, DLHŠIE AKO DOTERAZ.

Zisti ako pomocou jednoduchého triku, zvýši svoju výdrž v posteli NIEKOĽKONÁSOBNE. A už nikdy sa nebudeš musieť pozerať na sklamanú tvár tvojej partnerky!

Dokument si stiahlo už 1247 ľudí.

Pre každého muža je ťažké vôbec hovoriť o probléme s predčasnou ejakuláciou. Zo štatistík vyplýva, že len 20 % mužov naberie odvahu hovoriť o tom s lekárom. Muži sa skôr zdôveria priateľom alebo kolegom v práci. Málokedy diskutujú o tomto probléme s partnerkou. Väčšinou sa necítia dobre pri rozhovore o tom s kýmkoľvek.

Nepríjemné pocity by ste však mali prekonať a navštíviť lekára. Lekári sú školení profesionáli a ich primárnym záujmom je vám pomôcť a poskytnúť rady, prípadne navrhnúť vhodnú liečbu. Samozrejme, nemali by ste to riešiť so všeobecným lekárom, ale radšej so špecialistom na to určeným, ako je sexuológ alebo psychológ. Sexuológ rozumie, ako sa cítite a chápe, že pri takomto rozhovore môžete prežívať nepríjemné pocity. Pochopte však, že oni sa s podobnými problémami stretávajú dennodenne. V ich očiach je to teda práca, pri ktorej používajú rokmi overené postupy.

Pred vyšetrením väčšinou pacient vypĺňa dotazník. Potom lekár kladie presné otázky, urobí teda podrobnú anamnézu zdravotného stavu. Zisťuje, či ide o psychické alebo telesné príčiny, prípadne ich kombináciu. Potom nasleduje vyšetrenie odhora dole, pohlavné orgány, semenníky a prostata. Ak je to potrebné, pacient ide na odber krvi a iné vyšetrenia, napríklad vyšetrenie hladiny hormónov.

Potom pravdepodobne budete požiadaný, aby ste otvorene porozprávali o svojom probléme. Ďalej nasledujú otázky ohľadne vášho sexuálneho života, masturbácie, rannej erekcie, dĺžke pohlavného styku, frekvencie sexu, podrobnosti o vašej sexuálnej histórii, chuti na sex, bolesti, rôznych ťažkostí a pod.

Návšteva a rozhovor s lekárom môže byť prvý krok na úspešné zvládnutie predčasnej ejakulácie. Rozhovor so špecialistom vás môže nasmerovať na správnu cestu. Istotne bude dobré, ak si pred návštevou lekára pripravíte otázky, ktoré by ste chceli položiť.

Pravdepodobnosť, že máte fyziologický problém, ktorý spôsobuje vašu predčasnú ejakuláciu je veľmi malá. Sexuológ vám dá nejaké rady a povzbudí vás. Pokiaľ je teda vylúčené, že máte fyziologický problém, postačí aplikovať rady, ktoré sa nachádzajú v publikácii Majster v posteli. Zbavíte sa tak predčasnej ejakulácie navždy, a to už za pár týždňov.

Komentáre

Zanechaj komentár

Your email address will not be published.

TAJOMSTVO VĎAKA KTORÉMU VYDRŽÍŠ V POSTELI 2x, 3x MOŽNO AŽ 5x, DLHŠIE AKO DOTERAZ.

Zisti ako pomocou jednoduchého triku, zvýši svoju výdrž v posteli NIEKOĽKONÁSOBNE. A už nikdy sa nebudeš musieť pozerať na sklamanú tvár tvojej partnerky!

Dokument si stiahlo už 1247 ľudí.