TAJOMSTVO VĎAKA KTORÉMU VYDRŽÍŠ V POSTELI 2x, 3x MOŽNO AŽ 5x, DLHŠIE AKO DOTERAZ.

Zisti ako pomocou jednoduchého triku, zvýši svoju výdrž v posteli NIEKOĽKONÁSOBNE. A už nikdy sa nebudeš musieť pozerať na sklamanú tvár tvojej partnerky!

Dokument si stiahlo už 1247 ľudí.

Mnohí muži, ktorí trpia predčasnou ejakuláciou, vôbec netušia, že existuje účinná metóda na ovládanie sexuálneho vzrušenia. Mylne sa domnievajú, že nedokážu mať absolútne žiadnu kontrolu nad tým, čo sa v ich tele deje. Existuje niekoľko metód, ktoré si môže osvojiť každý muž a výrazne tak predĺžiť svoju sexuálnu výdrž.

Problémy s ovládaním vzrušenia majú zvyčajne pôvod v puberte. Strach z pristihnutia pri masturbácii alebo pri pohlavnom styku spôsobuje, že muž vyvrcholí skôr, ako by chcel. Existuje niekoľko efektívnych metód na ovládanie vzrušenia. Pokiaľ si muž tieto metódy osvojí, dokáže vydržať súložiť tak dlho, ako potrebuje.

Metódy na oddialenie vzrušenia pri rýchlej ejakulácii

Oddialiť ejakuláciu je možné pomocou dychových techník. Určite poznáte klasickú situáciu, keď sa potrebujete upokojiť. Teda otrepaná fráza znie: „Zhlboka dýchaj!“ Platí to aj v sexe. Niekoľko hlbokých nádychov a výdychov skutočne dokáže na nejakú chvíľu oddialiť vzrušenie. Táto metóda je efektívnejšia, keď úplne zastavíte stimuláciu.

Oddialiť svoje vzrušenie môžete aj tak, že stisnete penis pri koreni alebo pri žaludi.

Niektorým mužom pomáha na oddialenie vzrušenia určité množstvo alkoholu. Táto metóda im pomáha vydržať pri sexe o niečo dlhšie. V skutočnosti problém s predčasnou ejakuláciou iba zastiera a vôbec ho nerieši. Postupom času si telo môže vypestovať voči tejto metóde odolnosť a stane sa tak pri odďaľovaní vzrušenia neúčinná. Ak si potom naraz pred sexom nevypijete, problém sa ešte zhorší. Určite nie je dobré opiť sa pred každým sexom. Nehovoriac o tom, že niektorí muži sú po požití alkoholu agresívni. Mnoho žien zase neznáša, keď je muž opitý a z úst mu razí vodka. Taktiež alkohol pôsobí ako anestetikum, teda opije vaše zmysly a vy ste vlastne duchom „niekde inde“. K ovládaniu vzrušenia vedie väčšia vnímavosť a citlivosť. Teda alkohol a iné drogy určite nie sú tou správnou cestou na ovládnutie vášho vzrušenia.

Muž sa tak stane závislý na nejakej „pomôcke“, ktorá problém len maskuje, ale nerieši. Medzi tieto pomôcky patria aj:

  • znecitlivejúce gély,
  • kondómy s väčšou hrúbkou a naneseným znecitlivejúcim gélom,
  • omamné látky a drogy,
  • všetky iné pomôcky, bez ktorých vyvrcholíte skôr, ako ste chceli.

Muž pri predčasnej ejakulácii cíti, že je len „obeťou“ svojho vzrušenia, lebo ho nedokáže ovládať. Nemusí to však tak byť, aj keď je telo navyknuté na rýchlu ejakuláciu. Existuje moment tesne pred orgazmom, vďaka ktorému dokážete oddialiť svoje vzrušenie. Pokiaľ muž dokáže tento okamih identifikovať a vykonať niektorú z potrebných techník na oddialenie vzrušenia, má vyhraté. Naučí sa tak kontrolovať a postupne ovládať svoje sexuálne vzrušenie.

Existuje niekoľko metód na ovládanie vzrušenia. Najlepšie bude, ak poskytne potrebné inštrukcie  niekto, kto ich má vyskúšané. Ovládanie vzrušenia dokážeme mentálne a fyziologicky. Existujú aj takzvané pohotovostné techniky, ktoré sú tiež časťou programu Majster v posteli. Všetky techniky na oddialenie ejakulácie podrobne vysvetľujem v ponúkanej publikácii. Dobrý program na ovládanie predčasnej ejakulácie naučí každého muža všetko potrebné, aby tento problém zvládol celkom sám za krátke obdobie.

Ak máte záujem o podrobné vysvetlenie ako ovládať svoje vzrušenie a navždy sa zbaviť predčasnej ejakulácie, vyskúšajte program Majster v posteli. Je to skutočne jedna z najefektívnejších vôbec dostupných metód na vyriešenie problémov s predčasnou ejakuláciou.

Prejsť na ďalšiu časť: [05/14] Vplyv predčasnej ejakulácie na psychiku muža

Zoznam všetkých častí seriálu o predčasnej ejakulácii:

[01/14] Čo je predčasná ejakulácia
[02/14] Ako predčasná ejakulácia ovplyvňuje partnerské vzťahy
[03/14] Príčiny predčasnej ejakulácie
[04/14] Ovládanie vzrušenia a predčasná ejakulácia
[05/14] Vplyv predčasnej ejakulácie na psychiku muža
[06/14] 7 tipov ako vydržať v posteli dlhšie už dnes večer
[07/14] Zníženie stresu môže pomôcť s predčasnou ejakuláciou
[08/14] Vplyv jedla na predčasnú ejakuláciu
[09/14] PC sval kontroluje vašu ejakuláciu
[10/14] Ako ovplyvňuje ejakuláciu hormón serotonín
[11/14] Možnosti liečby predčasnej ejakulácie
[12/14] Predčasná ejakulácia a návšteva sexuológa
[13/14] Ako predchádzať predčasnej ejakulácii
[14/14] Cvičenie pomáha pri problémoch s predčasnou ejakuláciou

Ako zvýšiť hladinu hormónu testosterónu prirodzene

Komentáre

Zanechaj komentár

Your email address will not be published.

TAJOMSTVO VĎAKA KTORÉMU VYDRŽÍŠ V POSTELI 2x, 3x MOŽNO AŽ 5x, DLHŠIE AKO DOTERAZ.

Zisti ako pomocou jednoduchého triku, zvýši svoju výdrž v posteli NIEKOĽKONÁSOBNE. A už nikdy sa nebudeš musieť pozerať na sklamanú tvár tvojej partnerky!

Dokument si stiahlo už 1247 ľudí.