Vyber si. Dostupné sú tieto prémiové verzie:

Ku každej objednávke získaš ZDARMA tieto EXKLUZÍVNE BONUSY:

  • Bonus č.1: Zoznam úloh - Pracovný zošit k eBooku v hodnote 19€ získavaš ZDARMA
  • Bonus č.2: 30 dňový cvičebný plán na vyriešenie sexuálnych problémov v hodnote 19€ získavaš ZDARMA
  • Bonus č.3: 5 tipov ako docieliť, aby ženy v posteli omdlievali od rozkoše v hodnote 29€ získavaš ZDARMA
  • Bonus č.4: 25 techník na okamžité oddialenie ejakulácie v hodnote 19€ získavaš ZDARMA
  • Bonus č.5: VIP členstvo - Doživotné aktualizácie elektronickej publikácie v hodnote 19€ získavaš ZDARMA

Povedali o knihe:

 Peter (42) Peter (42), Zvolen

Nebol som si istý pred nákupom tohto eBooku, lebo som už pred tým skúšal niektoré knihy o sexe a moc mi nefungovali. Asi po dvoch týždňoch som zbadal prvé výsledky. WOW. Bol som prekvapený ako to funguje. Najlepšie bolo, že moja žena bola zaskočená ešte viac ako ja. Po dlhej dobe som opäť zažil, ako to viem v posteli roztočiť :) . Rozhodne odporúčam prečítať každému chlapovi.

 Matúš (20) Matúš (20), Levice

Kniha mi  dala nové poznatky, o ktorých som nevedel ani ja a to som myslel, že sa vyznám, samozrejme aj zdravotne som sa dozvedel čo môžem so svojím telom robiť a dúfam, že mi to v budúcnosti len pomôže. Je to ucelená kniha o jednej téme, ktorá na trhu ešte nie je. Niekto kto potrebuje pomôcť s so sexuálnou výdržou, nemusí hľadať v desiatkach kníh, ale stačí mu Majster v posteli, kde sa dozvie čo potrebuje a môže mu aj poradiť. Plusom je aj to, že je tam prihováranie k ženám.

Alexander (25) Alexander (25), Bošany

Na knižke sa mi veľmi páčilo, že sa venovala viacerým okruhom, nie vyslovene iba sexu. Napríklad sa zaoberala správnou stravou, návykmi, a rôznymi inými oblasťami (sledovanie porna, masturbácia, sex vo vyššom veku, zaujímavé poznatky o Nervovej sústave apod.) Takže v konečnom dôsledku kniha sa snaží nezlepšiť iba sexuálny život, ale život samotný ako celok. TOP informácia bola pre mňa naučenie sa ovládať ejakuláciu pomocou viacerých techník.

Knihu by som odporučil svojim známym. Každý muž, ktorý ma problém s výdržou v posteli by mal okamžite siahnuť po tejto knihe - bude pre neho "bibliou" sexuálneho života.

Pali (25) Pali (25), Košice

Podobnú knihu som ešte nečítal a príjemne ma zaujala. Hneď prvý večer sa mi pri využití techniky (skrytý názov) podarilo mierne predĺžiť súlož z cca približne 6 na 10 min. Najviac sa mi páčilo vysvetlenie ako fungujú fyzické a psychické procesy počas súlože a pred ňou. Knihu by som rozhodne odporučil svojim známym, pretože jasne, jednoducho a zrozumiteľne vysvetľuje podstatu dlhšej výdrže pri sexe.

Áno, chcem sa stať Majstrom v posteli

uvod-ja"Som presvedčený o tom, že vďaka informáciám z knihy Majster v posteli, môžeš zvýšiť svoju sexuálnu výdrž NIEKOĽKONÁSOBNE. A pritom nemusíš byť žiadny Casanova. Stačí aplikovať pár jednoduchých pravidiel a zvládneš to aj Ty."


Máte otázky? Sem s nimi, rád na ne odpoviem

Tel: 00 421 908 212 242 E-mail: stano@majstervposteli.sk

Copyright © 2016, Stanislav Ličko - SL Studio s.r.o

Kontakt | Ochrana osobných údajov | Obchodné podmienky