TAJOMSTVO VĎAKA KTORÉMU VYDRŽÍŠ V POSTELI 2x, 3x MOŽNO AŽ 5x, DLHŠIE AKO DOTERAZ.

Zisti ako pomocou jednoduchého triku, zvýšiš svoju výdrž v posteli NIEKOĽKONÁSOBNE. A už nikdy sa nebudeš musieť pozerať na sklamanú tvár tvojej partnerky!

STIAHNUŤ ZDARMA TERAZ

Dokument si stiahlo už 1247 ľudí.

Kto je Stanislav Ličko?

Stanislav Ličko prednáška

Stanislava môžeš poznať z:

Stanislavov príbeh

Vyštudovaný it-čkár, ktorý zistil, že ho viac napĺňa pomáhať ľuďom zvyšovať ich vedomie, uzdravovať vzťahy s najbližšími tak, aby mohli prežívať v živote viac radosti. A chcem to naučiť aj teba.

A ty si...?

Viem, že sme sa asi nikdy nestretli, ale vlastne ťa poznám...

Možno si žena, ktorá je len zvedavá o čom je projekt Novymuz.sk :)

A Možno si...

Chlap, ktorý hľadá a neuspokojí sa s priemerom.

Chlap, ktorý zistil, že cesta drsňáka, frajera či mača nefunguje.

Tak isto zistil, že byť citlivým ezoterikom, alebo dobrým chlapcom je ešte horšie.

Hľadáš niečo viac a neuspokojíš sa, kým to nenájdeš.

Viem, že kdesi vo svojom vnútri tušíš, že existuje cesta na ktorej si sám k sebe pravdivý a autentický. Máš otvorené srdce, dokážeš byť citlivý a zároveň stáť vo svojej sile nohami na zemi a určovať hranice.

Viem, že chceš na sebe pracovať, ale nikto ťa nikdy neučil ako byť zrelým mužom, partnerom, milencom, otcom a vodcom rodiny.

Viem, že chceš na sebe pracovať, presne preto si prišiel na môj web a za to máš môj rešpekt a obdiv.

Pretože nie je náhoda, že si tu...

Ak hľadáš niekoho, kto ťa krok za krokom prevedie novým spôsobom ako sa stať zrelým vedomým mužom s otvoreným srdcom, rád ti s tým pomôžem.

Prešiel som cestou bolesti, aby som pochopil...

Môj život nebol vždy ideálny. V detstve som nemal dobrý vzťah s otcom, čo ma poznamenalo v tom zmysle, že som sa necítil prijatý. Dával som mu za vinu mnoho vecí.

Po jeho smrti v mojich 17 rokoch som cítil obrovskú stratu. V tom období som začal chodiť na diskotéky a približne 2x týždenne som sa musel opiť totálne do nemoty, aby som zakryl vnútornú bolesť. Až približne vo veku 23 rokov som stretol moju úžasnú ženu a vtedy sa začal môj život meniť. Približne v tom období začína aj moja cesta sebarozvoja v oblasti vzťahov, partnerstva, intimity a sexuality.

Je to cesta hľadania vlastnej identity a miesta na tomto svete.

Až keď som 12 rokov po otcovej smrti pochopil a konečne mu odpustil, život sa stal omnoho ľahším a ja sa cítim lepšie. Bolo potrebné poprosiť o odpustenie jeho a zároveň mu odpustiť. Zahodiť všetky krivdy a vyčistiť stôl medzi nami.

Je to veľká vec pre každého muža, dať do poriadku vzťah so svojím otcom. Vtedy sa začína jeho meniť život...

Ani v partnerskom vzťahu nebolo všetko ideálne. Za posledné roky sme si prešli rôznymi ťažšími obdobiami a neraz som to chcel vzdať a odísť od svojej ženy.

Nevidel som v nej to dobré, ale skĺzol som do nízkej energie a začal sa zameriavať na to zlé...Vtedy nechýbalo veľa a bol by som ju opustil.

Vďaka tomu, že sa zaoberám osobným rozvojom a vzdelávam sa v intimite a sexualite som mohol zdieľať svoj príbeh v mojej knihe Ako ju pochopiť a poskytnúť tak praktický návod každému mužovi, ktorý chce na sebe pracovať a porozumieť ženám na hlbšej úrovni.

Taktiež som investoval tisíce EUR do rôznych tréningov a seminárov a učil som sa od najlepších expertov na vzťahy a sexuality.

Na seminári Core Touch spolu s Denisa Řiha Palečková[/caption]

Začal som študovať tantru a tantrické masáže.

Naučil som sa mnoho o sexualite a vzťahoch medzi mužom a ženou. Zistil som, že koľko mýtov a poloprávd sa šíri v spoločnosti.

Postupom času som sa naučil techniky, vďaka ktorým som dokázal kontrolovať svoje vzrušenie a porozumieť sexualite na hlbšej úrovni.

Osvojil som si techniky, vďaka ktorým dosiahnem aj viacnásobné orgazmy celého tela a v podstate sa môžem milovať tak dlho ako chcem.

Smial som sa, aké je to vlastne jednoduché a že som sa o tom nedozvedel skôr.

Neber to ako moje chválenie. Ale chcem aby sa toto poznanie šírilo ďalej, medzi čo najväčší počet mužov, aby mali aj oni spokojné partnerky a uspokojivý sexuálny život.

O týchto technikách by mal vedieť každý chlap. Po pravde som veľmi prekvapený, ako málo chlapov o nich vie. Teraz vôbec nechápem, ako som mohol predtým vôbec fungovať bez nich.

Určite si prečítaj aj moju filozofiu, akým smerom sa v objavovaní sexuality uberám.

 

Certifikáty a školenia

  • ZRALÝ MUŽ I.  04/2018 - 7 Dňový workshop pre mužov - Ako mať otvorené srdce a stáť vo svojej sile.
  • ZRALÝ MUŽ II.  09/2018 - 4 Dňový workshop pre mužov - Praktický rozvoj mužských archetypov a čistenie karmickej záťaže.
  • Mužská sila 2018 - Celoročný výcvik pre mužov - Ako žiť autenticky v pravde a v láske.
  • CORE TOUCH PROFESIONAL 2017 - 10 dňový certifikovaný profesionálny výcvik práca s telom a sexualitou.
  • NLP Practicioner 2017 - 12 dňový výcvik modelu NLP.
  • Muž a sex 2017 - Výcvik pre mužov ohľadne sexuality a vzťahov.
  • Retreat pre páry 2016- ako prehĺbiť intimitu vo vzťahu so ženou - vedomá sexualita.
  • 10 dňový profesionálny výcvik celostnej zmyselnej masáže - rituál tantrickej masáže, masáž a reflexológia pohlavných orgánov, vaginálne mapovanie, masáž panvového dna, análna masáž, praca s dychom a technika veľkého ťahu, liečivé aspekty celostnej zmyselnej masáže, masáž piatich elementov, masáž úst, nosu a uší.

Nápad na digitálnu knihu Majster v posteli

Konečne bol môj sexuálny život taký, ako som si ho predstavoval. Až neskôr som si spomenul na všetkých tých mužov, ktorí skutočne trpia predčasnou ejakuláciou.

Vedel som aké je to pre nich ťažké, keď chcú úprimne uspokojiť svoju partnerku, ale to nedokážu. Viem to veľmi dobre, pretože som to sám zažil.

Rozhodol som sa, že týmto mužom pomôžem. Viem aký som bol bezradný ja, keď som hľadal akúkoľvek radu a pomoc.

Nikto z mojich priateľov a známych mi nevedel pomôcť. Taktiež viem aké nepríjemné je ísť k lekárovi, alebo vôbec zdôveriť sa s tým niekomu.

Ešte horšie je striekať si na penis divné chemikálie na "umŕtvenie" penisu, alebo užívať antidepresíva po ktorých ani nemôžete šoférovať...To proste nie je riešenie, ale plátanie problému.

Rozhodol som sa moje skúsenosti spísať, do jednoduchého a efektívneho návodu, pre každého muža. Takto vlastne vznikla publikácia Majster v posteli.

Mám veľkú radosť z toho, že som sa vôbec dokopal k tomu dokončiť knihu a nenechať si tieto techniky sebecky pre seba. Bola to pre mňa výzva. Teším sa že táto kniha vznikla a DNES reálne pomáha mužom. Veď posúďte sami:

Matúš z Levíc to zhrnul takto:

"Je to ucelená kniha o jednej téme, ktorá na trhu ešte nie je. Niekto kto potrebuje pomôcť s so sexuálnou výdržou, nemusí hľadať v desiatkach kníh, ale stačí mu Majster v posteli, kde sa dozvie všetko čo potrebuje"

>> Prečítať ďalšie referencie <<

Prečo nie som len ďalší z mnohých “expertov”?

1.Mojim cieľom je zvýšiť ľuďom úroveň vedomia - pomôcť im uvedomiť si svoje vnútorné zdroje, svoju moc a prevziať zodpovednosť za svoj život. Len vtedy môže nastať skutočná zmena v spoločnosti, keď sa ľudia postavia do svojej sily a prestanú odovzdávať svoju moc iným ľuďom.

2.Učím len to čo mám odskúšané a funguje - Hovorím a píšem o veciach ktoré som si zažil a vyskúšal v praxi. Žiadne vymyslené neoverené alebo načítané teórie.

3. Moja motivácia je keď sa mojim klientom v živote darí - Skutočne ma poteší a nakopne keď moji študenti dosahujú výsledky, tým že zavedú veci ktoré učím do praxe. Mám z toho obrovskú radosť, keď sa ich život začne meniť k lepšiemu.

4. Prinášam ľuďom hodnotu - V prvom rade chcem aby si ľudia uvedomili svoju moc a silu. Aby si uvedomili, že zmena je možná len vtedy, keď sa pre to rozhodnú. Mojim cieľom je zvýšiť ľuďom ich vedomie prostredníctvom môjho blogu.

5. Držím sa etických a morálnych zásad - Je to pre mňa dôležité byť etický, pravdivý a autentický. Čestnosť je pre mňa v podnikaní najdôležitejšia hodnota. Ak niekto nie je spokojný vrátim mu peniaze v rámci garancie vrátenia peňazí do 30 dní.

Aké výsledky prináša to, čo učím?

Možno sa teraz pýtaš: „Stano, vedel by si takto pomôcť aj mne?”

Musím ťa varovať, nie som kúzelník ani nemám zázračnú paličku.

Myslím, že najväčšou chybou ktorej sa ľudia dopúšťajú pri akejkoľvek zmene je to, že odovzdávajú svoju moc. Sú pasívny a čakajú, že niekto alebo niečo to za nich vyrieši (lekár, kouč, lektor, mentor, kniha, kurz, tabletka, prístroj atď.).

Ja ti viem dať len pomoc vo forme toho, že ti ukážem dvere (novú cestu) a vstúpiť už musíš sám. Hlavná práca je na tebe. Takto sa ľudia učia prevziať zodpovednosť za svoje problémy a aktívne ich riešiť. Učím ich nečakať na zázraky a riešenia z vonka, ale prevziať zodpovednosť za svoj život a svoje šťastie.

To čo ti však viem sľúbiť je to, že budem k tebe 100% pravdivý a autentický.

Viem ti ukázať nový smer - novú cestu, ktorú možno teraz nevidíš. Vďaka tomu si uvedomíš, čo si robil nesprávane, čo ťa brzdilo a čo môžeš robiť inak a pohnúť sa z miesta.

Pozri si webinár ZDARMA ako lepšie chápať ženy a mať vo vzťahu viac lásky a intimity.

Alebo si pozri niektorý z mojich prémiových produktov, kliknutím na žlté tlačidlo nižšie.

TAJOMSTVO VĎAKA KTORÉMU VYDRŽÍŠ V POSTELI 2x, 3x MOŽNO AŽ 5x, DLHŠIE AKO DOTERAZ.

Zisti ako pomocou jednoduchého triku, zvýšiš svoju výdrž v posteli NIEKOĽKONÁSOBNE. A už nikdy sa nebudeš musieť pozerať na sklamanú tvár tvojej partnerky!

STIAHNUŤ ZDARMA TERAZ

Dokument si stiahlo už 1247 ľudí.