TAJOMSTVO VĎAKA KTORÉMU VYDRŽÍŠ V POSTELI 2x, 3x MOŽNO AŽ 5x, DLHŠIE AKO DOTERAZ.

Zisti ako pomocou jednoduchého triku, zvýši svoju výdrž v posteli NIEKOĽKONÁSOBNE. A už nikdy sa nebudeš musieť pozerať na sklamanú tvár tvojej partnerky!

Dokument si stiahlo už 1247 ľudí.

Milujem knihy a pri nočnom stolíku mám vždy minimálne rozčítanú aspoň jednu. Keď dlhšie nečítam nejakú knihu cítim, že mi niečo chýba.

Mnoho mojich kamarátov a klientov sa ma pýta, kde sa inšpirujem, prípadne ako sa vysporiadať s tým, keď nemajú vo svojom okolí “tých správnych” ľudí. Nemá im kto poradiť, inšpirovať, motivovať prípadne priniesť im do života nové poznatky z oblasti vzťahov, žien, sexu, duchovna a osobného rozvoja.

Mám radosť z toho, že dnes je tak úžasná doba, pretože máme jednoducho dostupné obrovské množstvo cenných informácií, na ktoré niektorí ľudia museli prichádzať celý život a zaplatili za to neuveriteľné množstvo peňazí.

Títo autori sa s tebou podelia doslova za pár € o to, na čo by si možno vo svojom živote nikdy neprišiel.

V tomto článku ti prinášam ultimátny zoznam kníh, ktoré by si si mal v živote aspoň jeden krát prečítať.

Nájdeš tu teda knihy z oblasti osobnostného rozvoja, vzťahov, sexu, duchovna, chápania žien, hľadanie svojho životného poslania.

S každým bude “rezonovať” iný autor a preto som tu zahrnul množstvo rôznych autorov, či už mužov a žien, viac duchovných a na druhej strane aj racionálne založených autorov. Verím, že každý si tu nájde to svoje.

1. David Deida – Cesta pravého muža

Kniha, ktorá mi zmenila život a aj preto som ju zaradil na prvé miesto. Doslova som sa začal úplne inak pozerať na ženy, sex, a ciele v živote. Toto je naozaj podľa mňa TOP kniha pre chlapov a mal by si ju prečítať každý muž minimálne 1x. Sám ju mám v aute aj ako audioknihu a vypočul som si ju asi 5x a stále tam objavím niečo nové :)

Má tvoj život zmysel a cieľ? Aké je tvoje životné poslanie? Čo vlastne ženy naozaj chcú? A aké je milovať a zostať pri tom voľný? Na tieto a podobné otázky hľadáme my muži odpoveď doslova celý život a naozaj v knihe nájdeš odpoveď.

Odkaz na knihu >>

 

2. David Deida – Intímne splynutie

Ďalšia z úžasných kníh od Davida Deidu. Milujem jeho jasný štýl písania. Táto knihy sa líši od cesty pravého muža, aj keď niektoré myšlienky sa v nej trocha opakujú a sú inak povedané. Dovolím si tvrdiť, že je to skvelý “sprievodca” pre dvojice a manželské páry je to kniha aj pre ženy aj pre mužov, aby viac chápali jeden druhého.

Intímne splynutie je druh partnerského vzťahu ktorý, sa úplne odlišuje od toho, na čo sme v spoločnosti zvyknutý. Nie je založený na starých a nefunkčných sexuálnych rolách ani na modernom ideále “rovnosti” kde sú často základné mužské a ženské role popierané a rovnako ako aj rozdiely medzi nimi.

Odkaz na knihu >>

3. David Deida – Sex ako cesta k Bohu

Na tejto knihe sa mi páči to, ako je každá kapitola rozdelená na mužskú a ženskú časť. Deida v knihe popisuje posvätný rozmer milovania.

Žena vďaka tejto knihe môže pochopiť premýšľanie a konanie muža pri sexe a muž môže vniknúť do hlavy ženy. Kniha je okorenená krásnymi ukážkami zo života, resp. z intímneho života. Je tu dokonale vykreslená sexuálna energia a ak chceme aby rástla, je potrebné dodržať niektoré pravidlá, v ktorých sa bohužiaľ muži a ženy často-krát rozchádzajú. David Deida úspešne ukazuje styčné body a vzájomné cesty k sebe.

Odkaz na knihu >>

4. John Gray – Muži sú z marsu a ženy z venuše

Ultimátny základ pre každého muža a ženu, čo sa týka vzťahu a pochopenia druhého pohlavia. Táto kniha mi taktiež zmenila pohľad na vzťah a ženy a pochopil som, prečo sa ženy správajú tak, ako sa správajú.

Mnoho bolesti a nedorozumenia vo vzťahoch vychádza len z toho, že muži a ženy fungujú inak a vďaka tejto knihe môžeme doslova nazrieť do hlavy opačného pohlavia. Knihu rozhodne odporúčam pre mužov aj ženy, ako aj pre single aj zadaných ľudí.

Odkaz na knihu >>

 

 

5. Gary Chapman – 5 Jazykov lásky

Ďalšia revolučná kniha v oblasti vzťahov. Gary Chapman hovorí, že jednou z príčin neporozumenia v manželstve je to, že každý z nás hovorí iným jazykom lásky. Počas svojej viac ako 30-ročnej poradenskej praxe identifikoval päť jazykov lásky.

Sú to: Slová uistenia, Pozornosť, Prijímanie darov, Skutky služby, Fyzický dotyk. Keď identifikujeme a naučíme sa hovoriť jazykom lásky nášho partnera, objavili sme kľúč k dlhotrvajúcemu, milujúcemu manželskému vzťahu. Nesúhlasím s úplne všetkým čo autor v knihe píše, tak či tak obsahuje množstvo skvelých myšlienok, ktoré ti doslova zmenia pohľad na vzťahy, ženy a lásku.

Odkaz na knihu >>

6. Paula Szuchman – Vzťahomónia

Vzťahomónia je trocha rozsiahlejšia kniha a určite má čo ponúknuť. Pretože ti dáva dáva konkrétny návod ako si zlepšiť vzťah so ženou. Americké autorky použili ekonómiu, aby dali do poriadku vzťahy, manželstvo a to, kto bude doma umývať špinavé riady. Ich kniha, ktorá aplikuje ekonomické poučky na každodenný partnerský život.

Spojenie lásky a ekonómie môže vyznievať cynicky, ale výsledkom je pravý opak: veľmi ľudská a vtipná kniha, ktorá vás dokáže nielen rozptýliť, ale v mnohom aj pomôcť.

Odkaz na knihu >>

 

7. Barbara Carrellas – Tantra ve městě (Posvátný sex pro jednadvacáté století)

Táto kniha je perfektná pre každého, kto chce vo svojom živote viac sexuálnej a spirituálnej extáze. Je písaná veľmi jednoducho a prakticky, takže každý môže začať cvičenia robiť bez toho či má partnera alebo nie.

Poskytuje návod ako praktikovať posvätný sex kdekoľvek a kedykoľvek. S touto knihou sa naučíš ako praktikovať radostný a vedomý sex, vďaka tomu prežiješ v živote viac rozkoše a radosti a objavíš inú dimenziu sexu a uspokojenia.

Odkaz na knihu >>

 

8. Diana Richardson – Vedomé milovánie

Kniha Vedomé milovanie ti dá úplne nový pohľad na sexualitu. Odkryje ti novú dimenziu milovania a odkryje ti to čo si možno ani netušil. Vedel si o tom, že milovanie môže mať na partnerskú dvojicu liečivé účinky? Je vhodná aj pre dvojice, ktoré tzv. vyhoreli vo vzťahu a vytratila sa tam vášeň a vzrušenie.

Táto kniha ukazuje roviny intimity, ktoré mnohonásobne prekračujú “vzrušujúce” techniky a pozície ako aj ezoterický prístup o čakrách a duchovnu. Vďaka tejto knihe sa budeš môcť vo vzťahu ponoriť na novú úroveň a prehĺbiť tak lásku, vitalitu, radosť a vášeň o ktorej si ani netušil.

Odkaz na knihu >>

9. Mantak Chia – Multiorgazmický muž

Taoistický pohľad na sex a sexualitu. V tejto knihe objavíš možnosti, ako lepšie prežiť sexuálnu slasť. Popisuje jednoduché telesné a psychologické postupy, ktoré mužom umožňujú splniť sny a fantázie žien.

Na knihe sa mi páči celková filozofia taoizmu, ktorá je pre mňa inšpirujúca pre vzťahy a život.

Odkaz na knihu >>

 

 

10. Stanislav Ličko – Orálny sex pri ktorom, ženy omdlievajú od rozkoše

Ako už z názvu vyplýva, vďaka tejto knihe sa naučíš postupy, ako priviesť ženu pri každom milovaní k extatickým orgazmom pomocou tvojho jazyka, pri ktorých bude kričať, strácať vedomie a bude sa celá triasť a kričať, že je bude počuť až na druhej strane ulice, ak si toto všetko praješ, tak táto kniha je rozhodne pre teba.

Naučíš sa ako k žene pristupovať a ako dosiahnuť, aby dosiahla s tebou zážitky v posteli ako doposiaľ so žiadnym iným chlapom.

Odkaz na knihu >>

 

 

11. Stanislav Ličko – Majster v posteli

Čo väčšina mužov robí pri sexe zle a prečo je viac ako 60% žien dlhodobo nespokojných v sexe? V tejto knihe nájdeš odpovede na tieto otázky a mnohé ďalšie otázky o sexe, s ktorými si bežne chlapi nevedia rady.

Taktiež ak sa chceš naučiť prirodzene vydržať pri sexe dlhšie a ovládnuť majstrovstvo viacnásobných mužských orgazmov a vydržať pri sexe tak dlho ako chceš. Táto kniha je rozhodne pre teba.

Odkaz na knihu >>

 

12. Dana-Sofie Šlancarová – Návod na ženy

Keď som ju dočítal, povedal som si len “WOW”. Táto kniha ti umožní doslova vidieť ženám do hlavy a pochopiť prečo tak často menia svoje chovanie a prečo sú tak nevypočítateľné. Zároveň sa naučíš, ako ich nálady dopredu predvídať a ako s nimi zachádzať, aby si mal celý mesiac pokoj a pohodu (nielen vo vzťahu). Pochopíš, kedy je správny čas ženu vypočuť a kedy radšej vypadnúť a ako môžete mať spokojný vzťah navzdory “predmenštruačnému syndrómu”.

V knihe skrátka získaš všetky podstatné informácie pre to, aby si dokázal vedľa žien nielen prežiť, ale život s nimi si začal naozaj užívať. Pre mňa jednodznačne “MUST HAVE” kniha pre páry.

Odkaz na knihu >>

13. Michal Kopecký – Príťažlivosť

To čo dal Michal do tejto knihy, by si mal prečítať každý chlap, ktorý sa chce vo vzťahu k ženám niekde posunúť. Kniha Príťažlivosť nie je len ďalšia kniha o tom “ako zbaliť ženu”.NIE je to o balení žien – aj keď princípy a metódy z tejto knihy ti pomôžu zbaliť VIAC žien ako ktorákoľvek technika či trik, ktoré si doteraz skúšal. NIE je to o dostávaní žien do postele – aj keď si vďaka spomenutým princípom a metódam bude chcieť s tebou užiť viac žien, ako si si doteraz vedel predstaviť.

Príťažlivosť je tá tajná ingrediencia, ktorá chýba väčšine dnešných chlapov. Je to tá “iskra” či “chémia”, ktorú ženy tak zúfalo hľadajú a potrebujú.

Odkaz na knihu >>

14. Neil Strauss – Hra

Kniha ponúka pohľad, ako ľudská psychika funguje, prípadne ako zaujať neznámu ženu. Neil Strauss, v nej rozpráva svoj životný príbeh, ktorý zahŕňa jeho zmenu z utiahnutého chalana na “profi” baliča žien.

Kniha je napísaná veľmi jednoduchým a zábavným štýlom. Niektoré tipy a taktiky sa dajú aplikovať aj na Slovensku, iné podľa mňa s menšou úspešnosťou. Pokiaľ nepôjdeš do terénu a nezískaš prax, nemôžeš očakávať že po jej prečítaní sa t teba stane Casanova. Je to len Neilov príbeh – nie je to príručka, avšak je v mnohých častiach inšpirujúca. Predovšetkým je zameraná na “balenie” žien v kluboch a diskotékach.

Odkaz na knihu >>

15. Ruediger Dahlke – Princip stínu

Podľa mňa trocha náročnejšia kniha na čítanie ako všetky Dahlkeho knihy a napriek tomu mi dala toho veľa. Dahlke popisuje naše podvedomie a temnú časť našej osobnosti, ktorou by sme najradšej neboli, ale ktorou sa nakoniec aj tak musíme stať, ak chceme byť celiství.

Náš tieň – “temná stránka”, je nám protivná, ale zároveň nás priťahuje. Je vlastne naším pokladom a obohacuje nás. V knihe nájdeš konkrétny postup ako svoju temnú stránku vypátrať a ako sa s ním konfrontovať, aby sme ho nakoniec mohli prijať a integrovať do svojej osobnosti a možno dokonca aj začať milovať.

Odkaz na knihu >>

16. Debie Fordová – Temná stránka hledačů světla

Ďalšia kniha z oblasti hľadania svojej temnej stránky, trocha jednoduchšie napísaná ako Dahlke. Možno sa ti v živote stalo, že sebeckosť, lenivosť alebo arogancia úplne neznámeho človeka ťa neuveriteľne vytáča a ty sa prestávaš kontrolovať. Prečo? Aká je pravá príčina tvojich emocionálnych výbuchov?

Ak máš problém so svojím okolím, znamená to, že sa nevieš zmieriť s vlastnými “negatívnymi” vlastnosťami a mrháš zbytočne energiu na odsudzovanie iných, namiesto toho, aby si ich pochopil a prijal. V knihe nájdeš návod ako sa “zmieriť” so svojou temnou stránkou a vydať sa na cestu sebapoznania.

Odkaz na knihu >>

17. Viktor E. Frankl – Hľadanie zmyslu života

Len málo kníh zanechá v tebe taký silný dojem ako kniha Hľadanie zmyslu života. Autor, svetoznámy neurológ a psychiater Viktor E. Frankl, ju napísal po prepustení z koncentračného tábora a hoci sa mu zážitky z neho stali hlavným podkladom, nejde o vyratúvanie krutostí, ale o originálnu psychoanalýzu vychádzajúcu z autorovho prístupu k hľadaniu zmyslu vlastnej existencie a života.

Od svojho prvého vydania v roku 1946 sa kniha stala svetovým bestsellerom, predalo sa z nej viac ako 10 miliónov kusov a bola preložená do viac ako tridsiatich svetových jazykov. Rozhodne odporúčam.

Odkaz na knihu >>

18. Sun-c’ – Umenie vojny

Skvelá kniha, naozaj využiteľná aj v bežnom živote. Plná praktických a skvelých rád a pravidiel, vrelo ju odporúčam každému.no treba sa poriadne sústrediť aby ste pochopili jej význam ale nie je to ťažké čítanie

Kniha Umenie vojny – sa dotýka takmer všetkých vojenských teórií, akými je stratégia, psychológia, meteorológia, topografia, ale aj politika, ekonómia, história, filozofia…Je to len pár tisíc slov, ale dajú sa aplikovať v modernom svete na všetky stratégie.

Odkaz na knihu >>

 

19. John Eldredge – Divoký v srdci

“MUST READ” pre každého chlapa. Každý muž bol raz chlapcom. A každý chlapec má sny, veľké sny o tom, že bude hrdinom, premôže zločincov, vykoná odvážne skutky a zachráni ohrozenú krásku.

Ale čo sa stane s týmito snami, keď vyrastieme? John Eldredge v knihe Divoký v srdci vyzýva mužov k obnove ich mužského srdca, stvoreného na obraz vášnivého Boha. A pozýva ženy k tomu, aby objavili tajomstvo mužskej duše a tešili sa zo sily a divokosti, ktorú muži prinášajú tomuto svetu. Veľmi príjemné čítanie pre mužov aj ženy.

Odkaz na knihu >>

 

20. Robert Moore – Král, válečník, kouzelník, milovník

Cieľom tejto knihy je znovuobjaviť, posilniť a podporiť mužnosť v dnešných mužoch. Podľa autora je mužstvo utvorené štyrmi archetypmi a mužskými energiami, ktoré sú všetkým mužom vrodené a slúžia rôznym účelom. Aby sa muž stal celistvý, musí prejsť iniciáciou – rituálom pri ktorom sa z chlapca stáva muž a rozvinúť v sebe tieto archetypy: kráľa, bojovníka, kúzelníka a milovníka. Odporúčam prečítať spolu aj s ďalšou knihou Železný Jan.

Odkaz na knihu >>

 

 

21. Robert Bly – Železný Jan

Opäť trocha náročnejšia a rozsiahlejšia kniha. Niektoré pasáže som musel čítať viackrát, aby som to pochopil. Železný Jan je mytologické rozprávanie ako podporná konštrukcia pre úvahy o jednotlivých fázach života ktorými by mal prejsť každý “pravý” muž, ak chce byť šťastný nielen navonok ale aj vnútorne.

Autor vykresľuje rysy, ktoré má dnešný muž spoločné s mužom, ktorý žil na zemi už dávno pred Kristom, rovnako ako tie, o ktoré prišiel s postupne sa vyvíjajúcou civilizáciou.

Odkaz na knihu >>

 

22. Steve Biddulph – Kniha o mužství

V knihe je veľmi dobre popísaná rola muža a otca v dnešnej západnej spoločnosti, ktorá sa stáva v mnohých ohľadoch zoženštenou. Podľa autora v posledných desaťročiach dochádza k radikálnej premene mužskej mentality a po dlhom období emancipácie ženstva v podobe feminizmu je potrebné v dnešnej dobe naopak venovať veľkú energiu na záchranu “pravého” mužstva vo všetkých sférach spoločnosti.

Veľmi užitočná kniha pre mužov každého veku. Ponúka spôsob, ako nazerať na náš život v jeho etapách, ako sa v ňom orientovať a priznanie si faktu, kde sa práve nachádzam na svojej životnej púti.

Odkaz na knihu >>

23. Jan Bílý – Kruh mužů

Kniha o tom, ako sa stať “pravým mužom” vznikla na stretnutiach mužov v centru osobného rozvoja Maitrea.

Tu spoločne hľadali odpovede na otázky, s ktorými sú dnešní muži konfrontovaní – vzťah k svojmu otcovi či k synom, problémy vo vzťahu so ženou, ťažkosti v biznise, ako definovať svoje ciele a predovšetkým zmysel života muža, aké sú dôležité prechodové rituály a ktoré v súčasnom svete chýbajú a ako je možné ich dnes splniť a dokončiť.

 

Odkaz na knihu >>

 

24. Robert Glover – Rádce pravého muže

“Nice guy syndróm”, alebo “syndróm dobrého chlapca” je masívne rozšírený po celom západnom svete a táto kniha úžasne popisuje príčiny vzniku tohto syndrómu a popis jeho priebehu. Mnoho mužov totiž verí mýtu, že keď budú k ženám a ostatným milí a budú sa obetovať pre ostatných, každý si ich zamiluje a z ich života zmiznú všetky problémy. Táto kniha tento mýtus vyvracia.

Dozvieš sa, že keď začneš napĺňať svoje vlastné potreby, môžeš tieto nezdravé vzorce chovania zmeniť a získať tak späť nadvládu nad svojím životom.

Odkaz na knihu >>

 

25. Bret Stephenson – Co dělá z chlapců muže

Kniha sa zaoberá zásadným obratom v živote každého muža – jeho prechodom z detstva do dospelosti. Toto vývojové obdobie sa podľa najnovších výskumov ukazuje byť rovnako kľúčové pre ďalší rozvoj zdravého duševného rastu ako ranné a neskoršie detstvo. Vo väčšine tradičných kultúr boli pre túto udalosť zostrojené rôzne iniciačné rituály, ktoré dnes chýbajú.

Knihu odporúčam každému kto má syna prípadne vychováva a ovplyvňuje mladých mužov.

Odkaz na knihu >>

 

26. Ohiyesa – Duše Indiána

Kniha ktorú by si mal prečítať každý tzv. “civilizovaný” človek. Je to krátka kniha, ktorá približuje kultúru, prístup k životu a spôsob myslenia indiánov “civilizovanému” človeku a zároveň sa snaží nájsť styčné body medzi duchovným svetom indiána a belocha. Popisuje aj podiel kresťanstva na rozvracanie ich tradičného spôsobu života.

Autor je pôvodom kmeňa Santí z národu Dakotov, ktorý vyštudoval americké školy, aby pochopil jednanie “bieleho” človeka, ale v srdci a v duši zostal indiánom. Knihu je krátka, ale veľmi inšpiratívna, rozhodne odporúčam.

Odkaz na knihu >>

27. Peter Sasín – Triumf

Táto kniha prináša zmenu. Po jej prečítaní budeš svet a hlavne svoj život vidieť úplne novými očami. Priprav sa na fantastickú cestu, pretože táto kniha ťa bude miestami provokovať, miestami ťa rozosmeje a možno občas potečú aj slzy. Jedno je však isté: Posunieš sa ďalej vo všetkých oblastiach tvojho života. Túto knihu budeš buď milovať alebo nenávidieť a nie je to pre každého :)

Odkaz na knihu >>

 

 

28. Napoleon Hill – Mysli a zbohatni

Kniha Mysli a zbohatni je jednou z najpredávanejších kníh všetkých dôb a je považovaná za absolútny základ všetkých teórií, učení, štúdií, statí, publikácií a kníh na tému úspechu.

Vznikala vyše dvadsať rokov, počas ktorých sa jej autor zhováral, pozoroval a analyzoval správanie a premýšľanie najbohatších a najúspešnejších mužov tej doby.

Odkaz na knihu >>

 

 

29. Dale Carnegie – Ako si získavať priateľov a pôsobiť na ľudí

Táto kniha mi zmenila totálne spôsob ako sa správam k ľuďom a čo vyžarujem navonok. Považujem ju za elementárny základ pri interakcii s ľuďmi a skutočne to čo je v názve funguje. Je zaujímavé že kniha bola napísaná v 30. rokoch minulého storočia. Popísané princípy skutočne fungujú aj v dnešnej dobe.

Táto knižka hovorí o veľkom tajomstve správneho prístupu k ľuďom, ako urobiť dobrý dojem, viesť dialóg, ako si nenarobiť nepriateľov a získať si druhých na spoluprácu.

Odkaz na knihu >>

 

30. Anthony Robbins – Prebuďte svoju vnútornú silu

Máš svoj život pod kontrolou alebo sa nechávaš zmietať udalosťami, na ktoré zdanlivo nemáš vplyv?

V knihe Prebuďte svoju vnútornú silu Anthony Robbins, ukazuje, ako môžeš okamžite začať ovládať svoj duševný, emocionálny, telesný a finančný osud. A nielen to. Táto kniha ťa naučí, ako chvíľkovú zmenu premeniť na trvalý stav, ktorý ti vydrží po celý zvyšok tvojho života.

Odkaz na knihu >>

 

 

31. Timothy Ferriss – Štvorhodinový pracovný týždeň

Najsilnejšia myšlienka tejto knihy je, že život nie je len o práci. Nie sme tu preto, aby sme od rána do večera sedeli pri počítačoch ako roboti a chválili sa tým ako veľa pracujeme. Žijeme preto, aby sme popri práci spoznávali svet, milovali svoju rodinu a blízkych, tešili sa zo svojich koníčkov.

Autor odporúča nezaoberať sa zbytočnosťami, zbaviť sa stereotypov, nechcieť zachraňovať celý svet a nechcieť vedieť všetko. Okrem toho kniha dáva množstvo tipov ako podnikať a rozvíjať svoju firmu.

Odkaz na knihu >>

 

32. M. Scott Peck – Nevyšlapanou cestou

Toto je kniha ktorá má potenciál zmeniť tvoj život a podľa mňa by mala byť zaradená medzi povinnú literatúru. Je tam krásne vysvetlená podstata lásky. Úplne ti to zmení tvoj doterajší pohľad a ak sa chceš naučiť milovať nesebecky je to niečo pre teba.

Určite ju odporúčam všetkým, ktorí chcú a sú ochotní na sebe pracovať a naozaj skvalitniť svoj život.

Odkaz na knihu >>

 

 

33. Paulo Coelho – Alchymista

Prostredníctvom symbolického jazyka alchýmie sa Paulo Coelho snaží sprostredkovať poznanie, v čom spočíva podstata šťastia i to, že poslaním každého človeka je ísť po stopách znamení za svojím osobným príbehom.

Alchymista je napísaný veľmi jednoducho a príjemne sa číta, mne sa kniha veľmi páčila a je to taká “oddychovka”, ktorá má potenciál zmeniť tvoj život.

Odkaz na knihu >>

 

 

34. Jan Van Helsing – Kto sa bojí smrti

Každý z nás sa s ním aspoň dvakrát v živote stretne. Toltékovia hovoria, že kráča stále s nami za ľavým ramenom a je naším najmocnejším sprievodcom.

V tejto knihe sa dostaneš k smrti bližšie ako kedykoľvek predtým. Kniha je písaná formou rozhovoru kde Jan Van Helsing položí 222 otázok entite, ktorá si hovorí “SMRŤ”. Táto kniha je rozhodne pre ľudí s otvorenou mysľou :)

Odkaz na knihu >>

 

35. Michael Newton – Putovanie duší

Možno si si kládol otázok? Prečo si sa narodil? Kam pôjdeš po smrti? Čo sa s tebou stane, keď tam prídeš…? Keď doktor Michael Newton, certifikovaný hypnoterapeut, začal vracať svojich klientov do ich minulosti, aby si spomenuli na predošlé životy, urobil nečakaný objav – zistil, že do duchovného sveta možno nazrieť prostredníctvom duchovného zraku klientov, ktorí sú v hypnotickom či vyššom stave vedomia; klienti v tomto zmenenom stave vedomia vedia opísať, čo robí ich duša v čase medzi životmi na Zemi…

V priebehu mnohých rokov priviedol autor do duchovného sveta stovky ľudí. Medzi dvadsiatimi deviatimi predloženými prípadmi sa nachádzajú rozličné skupiny ľudí od hlboko veriacich až po materialistov – pričom všetci odpovedajú na otázky o duchovnom svete v pozoruhodnej zhode. Jeho záznamy otrasú našimi názormi na smrť. Putovanie duší zhŕňa roky skúmania a objavov, ktoré ti pomôžu pochopiť zmysel životných rozhodnutí a ako a prečo tvoja duša a duše tvojich milovaných žije naveky.

Odkaz na knihu >>

Ok tak, poriadna dávka kníh čo?

Máš čo čítať na najbližších 5 rokov, alebo to zvládneš za pol roka?

Inak minule som počul zaujímavú úvahu. Dobre si vyberaj knihy, ktoré prečítaš, pretože ich počet je obmedzený :)  Ak v priemere prečítaš 10 kníh za rok a teraz máš 20 rokov, tak v najlepšom prípade prečítaš ešte 500 kníh…Reálne to môže byť samozrejme menej alebo viac :) Verím, že som ti tu dal zoznam kníh, ktoré rozhodne nebudeš ľutovať, ak ich prečítaš.

Zaujíma ma teraz aké knihy zaujali, alebo zmenili tvoj život. Napíš mi do komentárov zoznam tvojich obľúbených kníh pre chlapov a vytvoríme z tohto ultimátny zoznam.

Komentáre

Zanechaj komentár

Your email address will not be published.

TAJOMSTVO VĎAKA KTORÉMU VYDRŽÍŠ V POSTELI 2x, 3x MOŽNO AŽ 5x, DLHŠIE AKO DOTERAZ.

Zisti ako pomocou jednoduchého triku, zvýši svoju výdrž v posteli NIEKOĽKONÁSOBNE. A už nikdy sa nebudeš musieť pozerať na sklamanú tvár tvojej partnerky!

Dokument si stiahlo už 1247 ľudí.