TAJOMSTVO VĎAKA KTORÉMU VYDRŽÍŠ V POSTELI 2x, 3x MOŽNO AŽ 5x, DLHŠIE AKO DOTERAZ.

Zisti ako pomocou jednoduchého triku, zvýši svoju výdrž v posteli NIEKOĽKONÁSOBNE. A už nikdy sa nebudeš musieť pozerať na sklamanú tvár tvojej partnerky!

Dokument si stiahlo už 1247 ľudí.

„Sex je ako pizza, keď je dobrý, tak je dobrý. No aj keď stojí za prd, aj tak si rád, že si ho mal.“

Čo ak by som ti povedal, že priemerný muž pozná len 1 kúsok pizze (klasický orgazmus s ejakuláciou), pokiaľ ide o jeho sexuálne schopnosti, a využíva svoj sexuálny potenciál len na 10 %.

Pre mnohých mužov je doslova šokujúci objav, keď sa dozvedia, že v akomkoľvek veku dokážu prežiť viacnásobný orgazmus. Nielenže môžu prežiť iný rozmer sexuality a rozkoše, ale aj uspokojiť svoju partnerku tak, ako ešte nikto predtým. Napríklad len tým, že dokážu vydržať pri sexe 30 minút a viac.

Čoraz viac mužov sa začína zaujímať viac o rozšírenie svojej sexuality a chcú ochutnať „všetky kúsky“ pizze.

Keď by som ti teraz povedal, že dokážeš súložiť so ženou tri hodiny, tvoja reakcia bude: „Čo ti je*e?“ a asi mi dáš za pravdu, že to je pre teba nereálna predstava.

Avšak ak by si povedal nejakej žene, že dokážeš vydržať súložiť tri hodiny, ona ti povie: „WOW! Konečne dosiahnem orgazmus :D“.

To je tiež dôkaz toho, že ženy sú omnoho viac sexuálnejšie bytosti ako muži. Stačí sa pozrieť na to, ako žena vyzerá, keď dosiahne orgazmus.

Prevracia oči, kričí, vzdychá, vlní sa a trasie celým telom, ale aj po takomto výkone častokrát chce ešte viac orgazmov. My muži na 5 – 10 sekúnd zatneme všetky svaly, nedýchame, vyzeráme, ako keby sme umierali. Vystriekame sa a vyčerpaní sa zvalíme na druhý bok a chceme spať. Ale dosť o tom.

V dnešnej poradni sa s tebou podelím o jednoduchý postup, podľa ktorého si môžeš aj ty užiť viacnásobné orgazmy a stať sa sexuálnym majstrom.

Najlepšie na tom je to, že je to šialene jednoduché.

Poďme na to…

Predtým, ako začneme

Chcem ti v rýchlosti napísať, ako som sa k tejto tematike dostal a objavil skrytý potenciál sexuality, ktorý má každý muž. Začalo to seminármi pre mužov u Richarda Vojíka a pokračovalo to študovaním tantra masáže v Čechách. Na týchto seminároch som prvýkrát v živote pocítil svoju životnú silu.

Ťažko sa mi to opisuje slovami, potrebné je to zažiť. V krátkosti ide o to, že som prežil energetický orgazmus pri tantra masáži bez ejakulácie a bolo to asi 10-krát silnejšie ako bežný orgazmus. Vtedy sa mi totálne prevrátil pohľad na sexualitu a prežívanie rozkoše.

V tom období som sa rozhodol skúmať túto oblasť na vlastnom tele a viedlo ma to k tomu, že som vytvoril elektronickú knihu Majster v posteli, v ktorej dopodrobna rozoberám, ako prežiť viacnásobné orgazmy, zlepšiť svoj sexuálny život a objaviť skryté oblasti vlastnej sexuality.

Takže ak ťa tento článok zaujme a chcel by si ísť v tejto oblasti poriadne do hĺbky, odporúčam ti pozrieť si túto stránku, kde sa dá kniha zakúpiť.

Samozrejme, v tomto rozsiahlom článku ťa uvediem do tejto problematiky a spoločne sa pozrieme dopodrobna na jednouchý postup, podľa ktorého môžeš začať prežívať viacnásobný orgazmus už dnes.

Čo je potrebné na to, aby muž dosiahol viacnásobný orgazmus?

Poteším ťa.

Každý muž má „výbavu“ na to, aby dosiahol viac orgazmov za sebou.

Nezáleží na tom, koľko máš rokov alebo akého si vierovyznania. Túto schopnosť máš v sebe.

Hlavný kľúč k úspechu je prijať fakt, že orgazmus a ejakulácia sú dva oddelené procesy v tele a počas osvojenia si vhodných techník môžeš tieto dva procesy od seba oddeliť a vyhnúť sa tak refrakčnej dobe (doba, kým opäť dosiahneš erekciu po ejakulácii).

Techniku, ktorú ti teraz popíšem, je stará niekoľko tisíc rokov, pochádza z východnej filozofie taoizmu. Číňania boli známi svojim „sexuálnym kung-fu“ technikám, vďaka ktorým prežívali sex úplne inak, ako ho poznáme dnes. Zvyšovali si vďaka tomu vitalitu, dlhovekosť a celkové zdravie.

V západnom svete sa tieto informácie začali objavovať v 40. rokoch minulého storočia vďaka svetoznámemu sexuológovi Alfredovi Kinseymu.

Kinsey vo svojich výskumoch potvrdil to, že muži na Západe nepoznajú nič iné, ako „vyčerpávajúcu“ ejakuláciu (vysvetlím neskôr) a spájajú si orgazmus s ejakuláciou.

Situácia dnes sa ani veľmi nezmenila a len malé percento mužov vie o tom, že existuje aj „niečo viac”.

Viac svetla priniesla do tejto oblasti v poslednom období aj kniha od Mantak Chia – Multiorgazmický muž.

Prečo je ejakulácia „zlá“?

Ejakulácia nie je zlá. Vďaka nej vzniká nový život, je to prirodzené a cítime sa pri tom naozaj skvelo.

Ale…

Väčšinou je vedľajším efektom ejakulácie to, že úplne stratíš záujem o ženu.

Možno to bude pre teba ťažko prijateľná predstava, ale cieľ pri sexe nemusí byť vždy ejakulácia, ak sa aktívne nesnažíš o splodenie potomka.

Samozrejme, dosiahnuť orgazmus s ejakuláciou je príjemné, ale čo ak by som ti povedal, že dosiahnuť orgazmus je možné aj bez ejakulácie… A nepripraviť sa o svoju životnú silu.

Faktom je, že ejakulácia kompletne vyšťaví tvoje telo od energie a tvojej životnej sily.

Sám to môžem potvrdiť, že po energetickom orgazme bez ejakulácie sa cítim nabitý energiou omnoho viac ako po orgazme s ejakuláciou.

Ak sa teda nesnažíš o splodenie nového života, nie je potrebné plytvať tvojou životnou energiou pri ejakulácii. Pretože ejakulát je extrémne výživný a silný „kokteil“ enzýmov, hormónov, minerálov a životne dôležitých látok, vďaka ktorým vzniká nový život.

Táto výživná zmes ejakulátu je taká silná a výživná, že sa dokonca používa ako pleťový krém na odstránenie vrások. Mnoho žien pozná tento trik ako vysoko efektívny spôsob na omladenie pleti.

Keď máš ejakuláciu, tvoje telo si myslí, že ideš splodiť nový život. Všetky tvoje telesné orgány a žľazy urobia všetko pre to, aby vydali zo seba to najlepšie a odovzdali to ďalej, vďaka čomu si takto zabezpečíš prežitie svojho rodu.

Vďaka orgazmickej energii, ktorá pri sexe vznikne, tieto látky vyjdú z teba von, a tak vznikne nový život. Čo má väčšinou za následok to, že sa cítiš po ejakulácii unavený a vyčerpaný. Otočíš sa na druhý bok a chceš spať.

Príroda však nepočítala s tým, že ľudia vymyslia antikoncepciu a že väčšina tvojich ejakulátov skončí v prezervatíve alebo dokonca v ústach tvojej partnerky. :)

Využitie nahromadenej energie počas obdobia bez ejakulácie

Muhammad Ali sám povedal, že ak by mal bojovať v ringu deň po tom, čo ejakuloval, nebol by schopný zápasiť ani 2 minúty. O výhodách striedmosti ejakulácie často hovorili aj iní zápasníci, ako Mike Tyson alebo David Haye. Podrobne túto tematiku popisuje aj David Deida v knihe Cesta pravého muža.

Môžem potvrdiť aj zo svojich skúseností, že po ejakulácii máš väčší záujem o svoj vankúš ako o ženu. Ak dlhšie ejakuláciu nemáš, môžeš pocítiť aj väčšiu chuť do života a mať lepšiu motiváciu napĺňať svoje životné poslanie.

Pre lepšiu ilustráciu spomeniem štúdiu Dr. Van Voorhiesa, v ktorej skúmal červov, ktoré majú prekvapivo rovnaké gény a biochemické procesy ako ľudia, keď ide o sex.

V štúdii Wayna A. Van Voorhie  sa hovorí, že tvorba semena u červov skracuje ich život. Na základe výsledkov tejto štúdie vznikla teória, že podobné závery by sa dali očakávať aj u cicavcov, a to znamená aj u ľudí.

Tvorba semena vyžaduje zvýšenú produkciu enzýmov a zložité biochemické procesy. Pritom sa v tele vytvárajú škodlivé látky. Rozdiel v dĺžke života mužov a žien môže mať teda súvislosť aj s tvorbou semena. Ženy žijú v priemere dlhšie o šesť rokov ako muži. Nevieme naisto potvrdiť, či neustála tvorba semena skracuje život, alebo nie. Je však na 100 % isté, že ejakulácia vyčerpáva naše sily a energiu.

Toto je úryvok z knihy Canon of Taoist Wisdom:

„Ak má muž sex bez toho, aby vypustil svoje semeno a prežije orgazmus bez ejakulácie, jeho vitálna esencia zosilnie. Ak to urobí dvakrát, jeho zrak a sluch sú jasnejšie. Ak trikrát, všetky jeho fyzické choroby zmiznú. Štvrtýkrát, začne cítiť vnútorný mier. Piatykrát, jeho krv bude prúdiť silnejšie. Šiestykrát, jeho penis získa nesmiernu silu. Siedmykrát, zadok a stehná zosilnejú. Ôsmykrát, jeho telo bude vyžarovať zdravie. Deviatykrát, jeho životná sila bude silnejšia.“

Taoisti vedeli o benefitoch, ktoré prináša zdržanlivosť ejakulácie. Namiesto neustálej ejakulácie využívajú túto orgazmickú energiu na zlepšenie zdravia, duchovného rastu, vitality a napĺňania svojho životného poslania.

Možno ti teraz napadá otázka.

Neublíži mi to, ak nebudem mať ejakuláciu?

Toto je pravdepodobne najčastejšia otázka.

Taoisti používali tieto techniky tisíce rokov bez vedľajších efektov a popravde im to zlepšilo zdravie a zvýšil sa im priemerný vek.

Ale pozor! Extrémne dôležitá vec.

Musíš počúvať svoje telo. Netvrdím, že tieto techniky sa dajú paušálne aplikovať na každého. Pretože každé telo je iné.

Muži v Európe môžu mať viac energie, ako “chladní” ľudia z Ázie, ale naopak menej ako Afroameričania. Nie je to však pravidlo. Našiel som na tému hladín hormónu testosterónu u rôznych rás tento článok, takže ak ťa táto téma zaujíma pozri si ho. Muži, ktorí majú prirodzene vyššie hladiny testosterónu by mali striekať viac. Pretože by pravdepodobne horšie znášali obdobie bez ejakulácie.

Preto je, podľa mňa, rozumné brať tieto informácie do úvahy, ale nedržať sa dogmaticky nejakých odporúčaní.

Kniha Multiorgazmický muž [1], vychádzajúca z východnej filozofie (taoizmu) prináša tieto odporúčania:

 • 20-ročný muž môže mať ejakuláciu približne 7-krát za mesiac (každé 4 dni).
 • 30-ročný muž môže mať ejakuláciu približne 4-krát za mesiac (každých 8 dní).
 • 40-ročný muž môže mať ejakuláciu približne 3-krát za mesiac (každých 10 dní).
 • 50-ročný muž môže mať ejakuláciu približne 1-krát za mesiac (každých 30 dní).
 • 60-ročný muž by nemal mať ejakuláciu vôbec.

[1] CHIA M. a ABRAMS D – The Multi Orgasmic Man,  1997, ISBN: 072253325X.

Tieto odporúčania ber, prosím, ako zovšeobecňujúce a nie ako obmedzujúce, teda neurčujú koľkokrát môžeš mať za mesiac sex. Môžeš sa milovať hoci aj 10-krát za deň, ale bez ejakulácie. Akonáhle dosiahneš celotelový orgazmus bez výronu semena, prestane ti ejakulácia chýbať.

Taktiež nie je potrebné prísne dodržiavať presné počty ejakulácií, ale viac vnímať a šetriť vlastné telo. Každý, kto je vyčerpaný, chorľavý, opitý alebo prepchatý jedlom, mal by sa ejakulácii vyhnúť.

Takže vďaka viacnásobným orgazmom môžeš mať ejakuláciu po tom, ako si prežil 5 orgazmov za sebou bez ejakulácie. Sila je v tom, že sa môžeš slobodne rozhodnúť, či ejakuláciu chceš, alebo nie. Vtedy sa stávaš rovnocenným partnerom pre ženu.

Keď sa rozhodneš nemať ejakuláciu, uchováš si sexuálnu energiu a ostaneš ňou nabitý. Je to naozaj len na tebe.

Odporúčam ti však hlavne počúvať svoje telo. Niekto sa môže cítiť na nevydržanie už po pár dňoch bez ejakulácie. Ide ho doslova roztrhnúť a jeho telo môže spustiť „polúciu“ – samovoľné uvoľnenie ejakulátu v noci.

Vtedy je pre teba vhodné striekať častejšie. Stáva sa to hlavne v mladšom veku 13 – 20 rokov, keď je mužské telo v najlepšej „kondícii“ na splodenie nového života a má najvyššie hladiny hormónov, čo zvyšuje pravdepodobnosť splodiť nový život.

Dosť bolo teórie, poďme do praxe

Teóriu máme za sebou. Predtým ako začneme, je tu niekoľko základných konceptov, ktoré ti pomôžu v tom, aby si mal úspech alebo pár vecí, ktoré je dobré pochopiť.

Základný koncept č. 1: Všetko o toku energií je v tvojom tele

Metóda na dosiahnutie viacnásobného celotelového orgazmu je vlastne iba o tom, nechať prúdiť energiu vo svojom tele.

Taoisti vedeli veľa o energii, ktorá prúdi celým telom človeka a prechádza každou jednou bunkou. Nazvali ju Čchi.

Zaistenie správnej cirkulácie tejto bioelektrickej energie v ľudskom tele je základom čínskej medicíny. Tieto znalosti sa postupne dostávajú aj do západného sveta.

Cítenie tejto energie je základom úspechu prežitia viacnásobných orgazmov.

Sexuálna energia je jedna z najsilnejších typov bioelektrickej energie v našom tele. My ľudia „zo Západu“ vnímame túto energiu ako sexuálne vzrušenie.

Kultivovanie tejto energie taoisti nazývali „sexuálne kung-fu“. Namiesto ejakulácie, ktorá ťa vyčerpá, môžeš vďaka rozvíjaniu tejto energie zlepšiť svoju celkovú energiu, zdravie, vitalitu a prežiť viacnásobný energetický orgazmus.

Najdôležitejšia vec, ktorú potrebuješ o tejto energii vedieť, je to, že je ti dostupná 24 hodín denne, ale väčšina mužov o nej ani len netuší.

Veria totiž tomu, že jedinou možnosťou, ako môžu byť sexuálne uspokojení, je – vystriekať sa. Revolučný objav pre mužov je to, že môžu mať plnú kontrolu nad tým, čo sa deje s ich sexuálnou energiou pri sexe a že dokážu kontrolovať, kedy budú ejakulovať.

Keď si túto energiu uvedomíš, si pripravený posunúť sa o ďalší krok.

Základný koncept č. 2: Staň sa majstrom svojho vzrušenia

Aby si zvládol viacnásobný orgazmus, musíš si uvedomovať rýchlosť tvojho vzrušenia.

Pravdepodobne poznáš model vzrušenia, keď sa urobíš rýchlosťou svetla. Určite mi dáš za pravdu, že keď chceš, dokážeš sa urobiť aj za 1 minútu.

Nie je to tvoja chyba. Boli sme tisíce rokov naprogramovaní evolúciou, aby sme čo najrýchlejšie ejakulovali a predali svoje gény ďalej, pretože všade hrozilo nebezpečenstvo – napríklad v praveku mohol na teba skočiť tiger a odhryznúť ti hlavu, kým si súložil s tvojou sexy chlpatou partnerkou.

Oddnes ale vieš, že je možné udržiavať sa vo vysokoenergetických stavoch a vydržať tak pri sexe omnoho dlhšie. Oddnes úplne pochopíš, že keď si vzrušený, nemusíš sa tejto energie okamžite zbaviť ejakuláciou.

Väčšina mužov si myslí, že buď sú vzrušení, alebo nie. Buď majú erekciu, alebo nie. Popravde tvrdosť erekcie sa mení v určitých 6 – 7 minútových cykloch. Pritom erekcia môže samovoľne stúpať a klesať.

Poznáme 4 druhy erekcie (tvrdosti penisu):

 1. Pevnosť – Penis sa začne pohybovať a vztyčovať.
 2. Rozšírenie – Penis je pevný, ale nie je úplne tvrdý.
 3. Tvrdosť – Penis je tvrdý a najlepšie vnikne do vagíny.
 4. Horúčava – Penis je najtvrdší a veľmi horúci a je pripravený na ejakuláciu.

Tento model 4 fáz erekcie popísal aj západný model medicíny, avšak nazval to odbornejšou terminológiu.

Pochopiť tento model je dôležité, aby si ovládol viacnásobné orgazmy.

Vyhnúť sa ejakulácii môžeš vtedy, ak ostaneš v tretej fáze. Ak sa dostaneš do štvrtej, väčšinou už nie je cesta späť a musíš ejakulovať.

Namiesto toho, aby si prešiel do štvrtej fázy, môžeš sexuálnu energiu „vytiahnuť“  z panvovej oblasti a presmerovať do iných častí svojho tela.

Samozrejme, môžeš urobiť aj nejakú činnosť, ktorá ťa rozruší.

Používa to mnoho chlapov.Napríklad začneš myslieť na tvoju tučnú svokru.

Keď toto robíš, ignoruješ svoje vzrušenie – tvoje telo prevezme kontrolu a vstúpi do štvrtej fázy, aj keď nechceš. Preto ti neodporúčam rozptyľovať svoju myseľ, keď chceš vydržať pri sexe dlhšie.

To čo musíš urobiť, je práveže prevziať kontrolu nad svojím vzrušením a byť plne prítomný a vedome vo svojom tele pozorovať, čo sa deje.

Mužský viacnásobný orgazmus v praxi

Takže čo už vieme:

 1. Orgazmus a ejakulácia sú 2 oddelené procesy v tele.
 2. Orgazmus sa spustí spoločne s ejakuláciou, ale nie je to nutné.

Ak sa budeš príliš ponáhľať za orgazmom, pravdepodobne budeš mať ejakuláciu.

Naučiť sa viacnásobné orgazmy je naozaj jednoduché. Nižšie ti poskytnem kompletný návod ako to funguje…

Takže sa to môžeš naučiť naozaj za pár dní a budeš si užívať sex omnoho viac ako predtým.

Urobíš sa až vtedy, keď budeš chcieť a tvoja partnerka zažije s tebou taký orgazmus, že ju budú počuť kričať až na druhej strane ulice…

Viem presne, ako sa teraz cítiš.

Znie to pre teba šialene.

Po pravde, cítil som sa rovnako, predtým ako mi o týchto technikách povedal môj mentor.

Pred pár mesiacmi som sa naučil tento totálne primitívny postup, ktorý zaručene funguje, bez toho aby si bral tabletky alebo musel chodiť na špecializované semináre ako  ja.

Takže jednoducho TERAZ klikni dole na červené tlačítko a nauč sa viacnásobné orgazmy aj ty v primitívnom 5 krokovom návode, staň sa multi-orgazmickým mužom a dosiahni svoj plný sexuálny potenciál TERAZ.

arrow

 

Áno, Chcem sa naučiť viacnásobný orgazmus

 

P.S.: Ak si jeden z nás - ľudia, ktorí automaticky preskočia na P.S.-ko :), predtým ako prečítajú celý článok, tu je v skratke zhrnuté o čo si prišiel:

1. Dôvod prečo je extrémne dôležité pre muža ovládať viacnásobné orgazmy a byť rovnocenným sexuálnym partnerom pre ženu.
2. Nutná teória, ktorú je potrebné ovládať.
3. Ak nemáš rád teóriu a chceš rovno preskočiť na 5 krokový návod pre mužov ako sa naučiť viacnásobný orgazmus. Jednoducho klikni hore na červené tlačítko "Chcem sa naučiť viacnásobný orgazmus" a stiahni si návod úplne zdarma.

Ďakujem za dôveru.

Tvoj parťák a mentor.

Stano.

Komentáre

Zanechaj komentár

Your email address will not be published.

TAJOMSTVO VĎAKA KTORÉMU VYDRŽÍŠ V POSTELI 2x, 3x MOŽNO AŽ 5x, DLHŠIE AKO DOTERAZ.

Zisti ako pomocou jednoduchého triku, zvýši svoju výdrž v posteli NIEKOĽKONÁSOBNE. A už nikdy sa nebudeš musieť pozerať na sklamanú tvár tvojej partnerky!

Dokument si stiahlo už 1247 ľudí.