TAJOMSTVO VĎAKA KTORÉMU VYDRŽÍŠ V POSTELI 2x, 3x MOŽNO AŽ 5x, DLHŠIE AKO DOTERAZ.

Zisti ako pomocou jednoduchého triku, zvýši svoju výdrž v posteli NIEKOĽKONÁSOBNE. A už nikdy sa nebudeš musieť pozerať na sklamanú tvár tvojej partnerky!

Dokument si stiahlo už 1247 ľudí.

Mnoho mužov neverí, že ich problém s predčasnou ejakuláciou je možné veľmi jednoducho vyriešiť. Čím dlhšie čakajú a odkladajú riešenie, tým sa môže ich stav zhoršovať. V niektorých prípadoch môže viesť neriešenie predčasnej ejakulácie až k erektívnej disfunkcii (neschopnosť erekcie).

Jedna z ľahko dostupných metód je použitie znecitlivejúceho gélu alebo znecitlivejúceho kondómu napr. Durex Performa. Oba spôsoby vyvolajú lokálne znecitlivenie penisu. Umožnia vám vydržať dlhšie, avšak nie je to ktovieako príjemné. Kondóm taktiež chráni proti neželanému otehotneniu a pred pohlavnými chorobami.

Tieto metódy by som však nazval „záplatami“, pretože neriešia skutočný problém predčasnej ejakulácie. Je to v podstate to isté, ako keď vás bolí hlava a dáte si tabletku proti bolesti. Neriešite skutočný problém, iba potláčate symptómy.

Ďalším spôsobom liečby sú antidepresíva, ktoré vám môže predpísať lekár, známe aj pod skratkou SSRI. Tieto lieky zvyšujú hladinu hormónu serotonínu, ale tiež znižujú vzrušenie tým, že upokojujú nervový systém. Vďaka tomu vydržíte pri súloži dlhšie. Ako každý liek, aj tento môže mať určité nepriaznivé vedľajšie účinky. Taktiež dlhodobé užívanie antidepresív pravdepodobne nebude pre váš organizmus najlepším riešením. Užívanie liekov vždy konzultuje s vašim lekárom.

Podľa môjho názoru, toto je len ďalšia „záplata“, ktorá nerieši skutočnú príčinu problému a užívanie liekov nemusí mať trvalý efekt, ale len dočasný.

Podrobný návod na ovládanie vášho vzrušenia je jedna z najefektívnejších metód na odstránenie predčasnej ejakulácie. Jedna z hlavných príčin predčasnej ejakulácie je zlý návyk masturbácie, kvôli ktorému mávajú muži veľmi skoré či rýchle vyvrcholenie. Tento nesprávny návyk si budovali dlhé roky počas puberty a ich telo preto reaguje tak, ako bolo zvyknuté počas dlhých rokov.

Návod na ovládnutie predčasnej ejakulácie je podrobne popísaný v e-knihe Majster v posteli. Dáva mužom podrobné znalosti a techniky, ktoré potrebujú, aby zmenili svoj prístup, preprogramovali chovanie tela a vydržali v posteli dlhšie. Samozrejme, obsahuje aj základné techniky na oddialenie vzrušenia. Nie sú to len „záplaty“, ale trvalé riešenia. Každý muž, ktorý sa chce zbaviť predčasnej ejakulácie, by mal tieto metódy vyskúšať. Pre viac informácií kliknite SEM.

Komentáre

Zanechaj komentár

Your email address will not be published.

TAJOMSTVO VĎAKA KTORÉMU VYDRŽÍŠ V POSTELI 2x, 3x MOŽNO AŽ 5x, DLHŠIE AKO DOTERAZ.

Zisti ako pomocou jednoduchého triku, zvýši svoju výdrž v posteli NIEKOĽKONÁSOBNE. A už nikdy sa nebudeš musieť pozerať na sklamanú tvár tvojej partnerky!

Dokument si stiahlo už 1247 ľudí.