TAJOMSTVO VĎAKA KTORÉMU VYDRŽÍŠ V POSTELI 2x, 3x MOŽNO AŽ 5x, DLHŠIE AKO DOTERAZ.

Zisti ako pomocou jednoduchého triku, zvýši svoju výdrž v posteli NIEKOĽKONÁSOBNE. A už nikdy sa nebudeš musieť pozerať na sklamanú tvár tvojej partnerky!

Dokument si stiahlo už 1247 ľudí.

Prostata je časť mužských pohlavných orgánov približne o veľkosti orecha. Okrem slasti pri stimulácii, dokáže poriadne potrápiť mnohých chlapov. Stimuláciou prostaty môžeme dosiahnuť obrovské fyzické a psychické uvoľnenie.

Podľa štatistík, jeden zo siedmych mužov dostane rakovinu prostaty. Bohužiaľ, väčšina rizikových faktorov súvisí s vekom, rasou, spôsobom života a génmi. Najnovší výskum odhaľuje, že orgazmus redukuje risk vzniku rakoviny prostaty, ako sa uvádza v článku The Telegraph.

Vedecká štúdia odhaľuje, že muži ktorí majú ejakuláciu viac ako 21x za mesiac majú o 22% nižšie riziko vzniku tejto choroby. Všetky druhy stimulácie prostaty sú prospešné.

Dr. Jennifer Rider z Univerzity Harvard Medical Schoop, o výskume hovorí:

“Naša štúdia sledovala 18 rokov viac ako 32 000 mužov, z ktorých malo neskôr 3839 rakovinu prostaty. Týchto mužov sme sa opýtali, ako často mali sex za mesiac vo veku 20-29, 40-49 rokov.

Zistili sme, že tí muži ktorí mali ejakuláciu častejšie ako 21x za mesiac, mali nižší výskyt rakoviny prostaty v porovnaní s tými, ktorí mali ejakuláciu 4-7 krát za mesiac.”

Upozornenie: Pri tak častej ejakulácii môže mnoho mužov pociťovať veľkú stratu energie – viď koniec článku.

Ako zlepšiť svoj sexuálny život masážou prostaty

Vo väčšine prípadov je masáž prostaty pre mužov a ženy tabu. V spoločnosti exitujú pred touto skvelou technikou predsudky a obavy. Masáž prostaty otvára cestu k seba-prijatiu, intimite a je plná nehy a dotyku.

Jednou z možností ako masírovať prostatu, je stimulácia hrádze – oblasť medzi semenníkmi a análnym otvorom. Stimuluješ takto svoju prostatu nepriamo.

Ďalší spôsob je priama stimulácia cez stenu konečníka, ako je ukázané na obrázku nižšie.

Masáž prostaty je pre mužov, veľmi citlivá záležitosť, takže nebuď sklamaný, ak na prvý krát nevyjde všetko podľa predstáv.

Najlepšie urobíš ak budeš prostatu masírovať pravidelne. Avšak aby to bolo príjemné, musíš byť vzrušený a dokonale uvoľnený. Vždy je vhodné používať nejakú formu lubrikácie.

Pri masáži prostaty v kombinácii so stimuláciou penisu môžeš prežiť taký orgazmus, aký si pravdepodobne ešte nezažili.

Prostatu môžeme prirovnať k ženskému G bodu a pri stimulácii prostaty prežívaš úplne iné pocity, ako pri stimulácii penisu. Zjednodušene povedané, pri tom, môžeš nazrieť na to, ako prežíva orgazmus žena.

masaz-prostaty

Ďalšie benefity, ktoré získaš pri pravidelnej masáži prostaty:

  • Hlboké a psychycké uvolnenie,
  • zvýšenie sexuálnej túžby,
  • prevencia na udržanie zdravej prostaty,
  • prevencia rakoviny,
  • lepší orgazmus,
  • pomáha pri impotencii,
  • zlepšuje problémy s močením,
  • napomáha pri problémoch so zväčšenou prostatou.

Na masáž prostaty existujú aj rôzne erotické pomôcky a lubrikačné gály, vďaka ktorým to bude pre teba omnoho príjemnejšie. Sú špeciálne navrhnuté na spríjemnenie tejto aktivity a môžeš si ich pozrieť na tomto odkaze.

Podľa taoizmu ejakulácia vyčerpáva mužskú silu

Na druhej strane, podľa taoizmu a východných filozofií, častá ejakulácia spotrebováva všetku mužskú silu, ktorá je potom potrebná na neustálu tvorbu nového semena.

Mužovi potom chýba v živote chuť ísť vpred a prekonávať prekážky, stane sa viac pohodlný a uspokojí sa aj s priemerným životom.

Existujú však techniky, na dosiahnutie celotelového orgazmu bez ejakulácie. Tento orgazmus môže byť často príjemnejší ako “bežný” orgazmus na ktorý je muž navyknutý.

Podrobne o tejto téme píšem v mojom rozsiahlom prémiovom eBooku Majster v posteli, kde vysvetľujem podrobne techniky na dosiahnutie celotelového orgazmu a zároveň radím mužom, ako vydržať pri sexe dlhšie.. Ak ťa to zaujíma a chcel by si vedieť viac, určite si pozri tento odkaz.

Ak teda praktizuješ vo svojom živote akúkoľvek techniku na zadržiavanie ejakulácie, je pravidelná masáž prostaty niečo, čo je pre teba doslova nutné a najradšej by som ti to prikázal :), to ale samozrejme nemôžem

Máš skúsenosti s masážou prostaty? Napíš svoje skúsenosti do komentárov dole. Ak sa ti článok páčil zdieľaj ho na sociálnych sieťach.

Komentáre

Zanechaj komentár

Your email address will not be published.

TAJOMSTVO VĎAKA KTORÉMU VYDRŽÍŠ V POSTELI 2x, 3x MOŽNO AŽ 5x, DLHŠIE AKO DOTERAZ.

Zisti ako pomocou jednoduchého triku, zvýši svoju výdrž v posteli NIEKOĽKONÁSOBNE. A už nikdy sa nebudeš musieť pozerať na sklamanú tvár tvojej partnerky!

Dokument si stiahlo už 1247 ľudí.