Ako vydržať pri sexe o 10 - 30min dlhšie úplne prirodzene, bez toho aby si musel užívať drahé tabletky, alebo navštíviť sexuológa.

Áno, chcem sa stať ešte lepším milencom

Nazdar chlape,

Ak túžiš po lepšej sexuálnej výdrži, potom je toto jeden z najdôležitejších textov, aké si kedy čítal...

Hneď ti poviem prečo. Čítaj pozorne!

Stáva sa ti, že máš sex s tvojou partnerkou...Práve to začína byť dobré...Ona si to začína užívať, vzdychá od vzrušenia...A ty už vtedy vieš, že o pár sekúnd sa urobíš.

A potom...

PRÁSK!

Znova to skončilo príliš skoro...

Pozeráš sa jej do očí a vidíš ako z nej opadáva vzrušenie. Na jej tvári vidno sklamanie.

Ona však povie: "To je v poriadku miláčik".

V skutočnosti si však želá, aby si vydržal dlhšie.

Ty to veľmi dobre vieš, ale netušíš ako to zmeniť.

Ona túži po tom aby si vydržal dlhšie...Túži po tom aby si jej dal jeden orgazmus za druhým...a zanechal ju úplne vyčerpanú a spokojnú. Po pravde, ženské telo takýto sex potrebuje....

A ak to nedosiahne, nuž...Vieš čo potom nasleduje?

Som si istý, že áno.

Buď ťa opustí, alebo podvedie. Ty sa budeš cítiť ponížený a kompletne zahanbený. Budeš si hovoriť, že už nie si muž...

Po chvíli sa z predčasnej ejakulácie stane problém nie len v posteli...

Zasahuje to všetky aspekty tvojho života...Tvoje sebavedomie, tvoju náladu, prácu, vzťah, a čokoľvek čo sa týka úspechu v tvojom živote.

V minulosti som sa stále obával, že ma moja priateľka opustí, alebo podvedie, ak ju nebudem môcť uspokojiť. Bude hľadať niekoho kto to dokáže.

To je presne to čo urobí väčšina žien.

Zažil som to a možno práve prežívaš vo svojom živote niečo podobné? Viem aké to je. Potom sa však stalo niečo, čo navždy zmenilo môj sexuálny život...

Ak cítiš, že toho všetkého máš dosť...ak si úplne frustrovaný a zahanbený vždy, keď máš sex... Ak chceš získať kontrolu nad tým, kedy dosiahneš orgazmus a chceš vydržať v posteli dlhšie...

Mám pre teba niečo čo ťa bude zaujímať...Pozorne čítaj ďalej.

Naučím ťa všetko potrebné. Poznám tajné techniky, ako dosiahnuť to, aby si konečne mohol zlepšiť výdrž v posteli. Aj keď momentálne si myslíš, že ti už nič nepomôže. Môžeš sa stať milencom, po ktorom bude každá žena túžiť. Tieto techniky pomohli mne a stovkám ďalších mužom.

V čom ti pomôže digitálna kniha Majster v posteli:

 • Získaš uspokojivý sex. Môžeš vydržať pri sexe tak dlho ako potrebuješ a nemusíš sa vôbec obávať, že sa urobíš príliš skoro.
 • Môžeš okamžite zlepšiť svoju sexuálnu výdrž. Bez ohľadu na to, ako dlho vydržíš v posteli teraz.
 • Naučíš sa rokmi overenú a účinnú metódu na oddialenie vzrušenia, ktorá je prirodzená a vysoko efektívna.
 • Ukážem ti metódu ako sa zbavíť toho zahanbujúceho pocitu a strachu, že neuspokojíš tvoju partnerku.
 • Pochopíš celý proces vzrušenia a získaš nad ním kontrolu, vďaka vedeckému pohľadu.
 • Môžeš odstrániť predčasnú ejakuláciu a všetky jej negatívne aspekty, ktoré majú vplyv na tvoj život.
 • Získaš výhodu nad ostatnými chlapmi, ktorí tieto techniky nepoznajú. Povedzme si úprimne, kto rád počúva vety typu: "Sex s tebou je úžasný. Si 100x lepší milenec ako môj EX." Ja rozhodne áno. Ak toto chceš počuť aj ty čítaj ďalej...

Ak váhaš, prečo je potrebné riešiť slabú výdrž v posteli, poviem ti veľmi dôležité informácie:

Nie si sám...

problemy-s-predcasnou-ejakulaciouPredčasná ejakulácia je najvážnejší mužský sexuálny problém. Podľa jednej Americkej štúdie, trpí predčasnou ejakuláciou až 30% mužov vo veku 18-60 rokov. Ďalej podľa štatistík sexuológov, naberie odvahu len 10-20% konzultovať svoj problém s lekárom.

Odstránenie predčasnej ejakulácie je dnes naozaj jednoduché - vo väčšine prípadov. Ak aplikuješ moje metódy do praxe, takmer okamžite po aplikovaní techník do praxe uvidíš výsledky a dokonca dnes večer môžeš vydržať dlhšie a uspokojiť tvoju partnerku.

 • Približne 30% mužov

  dosiahne orgazmus od 10 sekúnd do troch minút od prvého vniknutia do partnerky. Viac ako 90% žien potrebuje na dosiahnutie orgazmu aspoň 10-15 minút.

 • Len 22% žien dosiahne

  orgazmus pri každom sexe. Dve tretiny žien priznalo, že občas orgazmus predstierajú.

 • 5 z 10 vážnych vzťahov

  sa rozpadlo kvôli predčasnej ejakulácii alebo nedostatočnej erekcii a neuspokojivému sexuálnemu životu.

Predstav si, že úvodné vyšetrenie u súkromného sexuológa ťa môže stáť 50 - 100 EUR. Na vyliečenie predčasnej ejakulácie je potrebné niekoľko sedení. Takáto terapia môže vyjsť na stovky EUR.

Lekár ti pravdepodobne predpíše antidepresíva (SSRI), ktoré ti môžu pomôcť vydržať dlhšie. Ale ako každý iný liek majú vedľajšie účinky. Chceš jesť tablety po ktorých ani nemôžeš šoférovať? Ja NIE...

Čo ak ti viem poskytnúť funkčné riešenie tvojho problému s predčasnou ejakuláciou v podobe návodu krok za krokom, ktorý ti poskytnem hneď teraz?

Predstav si, že nemusíš ísť k lekárovi a sám sa naučíš vydržať v posteli o 10 - 30 minút dlhšie už za pár dní a uvidíš ako tvoja partnerka dosahuje jeden orgazmus za druhým...

Pozorne čítaj ďalej a o chvíľu sa dozvieš ako na to...

Ak tvoju partnerku neuspokojíš TY, časom ju uspokojí niekto iný...

Harmonický a uspokojivý sexuálny život je jedným zo základným pilierom vzťahu medzi mužom a ženou. Stojíš teraz pred dôležitým rozhodnutím. Je na Tebe, či necháš ostatných, aby ťa predbehli a prebrali ti tvoju partnerku. Nebude príjemné pozerať sa na to, ako Tvoja partnerka odchádza ku "konkurencii". Ty si mohol zasiahnuť a vyriešiť svoj sexuálny problém, ale NIČ si proti tomu neurobil!

Brrr..To je veľmi nepríjemná predstava!

Prečo sa TERAZ nepridáš k tým mužom, ktorí dokonale ovládajú svoju ejakuláciu a vydržia v posteli tak dlho, ako potrebujú? K tým mužom, ktorí uspokoja kedykoľvek svoju partnerku a ženy ich prosia o sex znova a znova?

Viac ako 428 spokojných mužov už aplikovalo techniky z knihy "Majster v posteli" a ohlasy sú úžasné:

Matúš (20) Matúš (20), Levice

Kniha mi  dala nové poznatky, o ktorých som nevedel ani ja a to som myslel, že sa vyznám, samozrejme aj zdravotne som sa dozvedel čo môžem so svojím telom robiť a dúfam, že mi to v budúcnosti len pomôže. Je to ucelená kniha o jednej téme, ktorá na trhu ešte nie je. Niekto kto potrebuje pomôcť s so sexuálnou výdržou, nemusí hľadať v desiatkach kníh, ale stačí mu Majster v posteli, kde sa dozvie čo potrebuje a môže mu aj poradiť. Plusom je aj to, že je tam prihováranie k ženám.

Pali (25) Pali (25), Košice

Podobnú knihu som ešte nečítal a príjemne ma zaujala. Hneď prvý večer sa mi pri využití techniky (skrytý názov) podarilo mierne predĺžiť súlož z cca približne 6 na 10 min. Najviac sa mi páčilo vysvetlenie ako fungujú fyzické a psychické procesy počas súlože a pred ňou. Knihu by som rozhodne odporučil svojim známym, pretože jasne, jednoducho a zrozumiteľne vysvetľuje podstatu dlhšej výdrže pri sexe.

Alexander (25) Alexander (25), Bošany

Na knižke sa mi veľmi páčilo, že sa venovala viacerým okruhom, nie vyslovene iba sexu. Napríklad sa zaoberala správnou stravou, návykmi, a rôznymi inými oblasťami (sledovanie porna, masturbácia, sex vo vyššom veku, zaujímavé poznatky o Nervovej sústave apod.) Takže v konečnom dôsledku kniha sa snaží nezlepšiť iba sexuálny život, ale život samotný ako celok. TOP informácia bola pre mňa naučenie sa ovládať ejakuláciu pomocou viacerých techník. Knihu by som odporučil svojim známym. Každý muž, ktorý ma problém s výdržou v posteli by mal okamžite siahnuť po tejto knihe - bude pre neho "bibliou" sexuálneho života.

Peter (42) Peter (42), Zvolen

Nebol som si istý pred nákupom tohto eBooku, lebo som už pred tým skúšal niektoré knihy o sexe a moc mi nefungovali. Asi po dvoch týždňoch som zbadal prvé výsledky. WOW. Bol som prekvapený ako to funguje. Najlepšie bolo, že moja žena bola zaskočená ešte viac ako ja. Po dlhej dobe som opäť zažil, ako to viem v posteli roztočiť :) . Rozhodne odporúčam prečítať každému chlapovi.

Poznám funkčné techniky, overené už 428 chlapmi, ktorí čítali túto digitálnu knihu a naučím to aj Teba.

V tejto digitálnej knihe získaš podrobný návod, ako sa naučiť techniky na oddialenie ejakulácie, zlepšenie kvality erekcie a dosiahnutie viacnásobných orgazmov.

Témy, ktoré rozoberám majú celostný pohľad na problematiku. Aby si mal predstavu, čo sa v elektronickej knihe nachádza, tu je stručný prehľad:

 • Ako oddialiť svoje vzrušenie pri sexe a zvýšiť svoju sexuálnu výdrž.
 • Ako zabrániť predčasnej ejakulácii pomocou špeciálnych techník.
 • Ako dosiahnuť tvrdú a silnú erekciu.
 • Ako posilňovať penis a panvové svalstvo.
 • Ako dosiahnuť viac orgazmov za sebou.
 • Aké potraviny a liečivé byliny konzumovať na podporu potencie a zvyšovanie hladín testosterónu.
 • Ako zvýšiť hladinu hormónu serotonínu, ktorý výrazne vplýva na to kedy ejakuluješ.
 • Aké techniky použiť, aby si sa stal milencom po ktorom budú ženy túžiť.
 • Dozvieš sa o hlúpej chybe, ktorú robíš práve teraz. Vďaka nej sa urobíš príliš skoro, hneď ako sex začne.

Majster v posteli už pomohol ostrániť predčasnú ejakuláciu stovkám chlapov...zlepšenie uvidíš takmer okamžite. Prečítaj si čo získaš:

 • Vydržíš omnoho dlhšie (už dnes večer). V knihe nájdeš okamžité techniky, ktoré ti predĺžia sexuálnu výdrž. Je smutné, že priemerný muž vydrží v posteli 2 - 6 minút..... Ako náhle aplikuješ techniky z knihy Majster v posteli. Tvoja výdrž sa môže zvýšiť na 10 - 30 minút... Už dnes večer!
 • Majster v posteli poskytuje praxou overené techniky na odstránenie predčasnej ejakulácie. V knihe je popísané všetko čo potrebuješ. Odhalíš vysoko efektívnu a prirodzenú metódu, vďaka ktorej môžeš vydržať súložiť toľko koľko budeš chcieť. Toto trvá zhruba 1-4 týždne.
 • Neber to tak, že sa chválim, ale občas dostanem mail od mužov, ktorí mi píšu, že vďaka technikám z knihy Majster v posteli súložia v posteli viac ako 1 hodinu. Viem, že to znie bláznivo, ale dosiahnuť takúto výdrž je naozaj jednoduché.
 • Môžeš sa naučiť techniky, ktoré rapídne zmenia tvoj sexuálny život... Pochop, že moje riešenia sú na rozdiel od ostatných ti dávajú slobodu v tom, že ty sa urobíš keď potrebuješ a nie kedy ti to povie tvoje telo. Nie, ako spreje na umŕtvenie penisu a rôzne tabletky, ktoré keď prestaneš používať, tak si tam kde si bol.
 • Získaš nespravodlivú výhodu nad ostatnými mužmi... Už sa nemusíš obávať, že ex-priateľ tvojej partnerky vydržal v posteli dlhšie, alebo ju uspokojil lepšie ako TY. V každom vzťahu nasadíš latku naozaj vysoko. Predstav si ako ti každá žena, s ktorou máš sex povie: "Toto bol najlepší sex, aký som kedy zažila."
 • Môžeš získať väčšiu, silnejšiu a dlhotrvajúcu erekciu... Je dávno známy fakt, že ženy uprednostňujú radšej tvrdú, silnú a dlhotrvajúcu erekciu, než veľký a polotvrdrý penis.

Prečo je Majster v posteli jedno z najefektívnejší riešení problému predčasnej ejakulácie?

Stovky mužov tie techniky už pozná a odporúčajú ich. Pomohlo im to vyriešiť ich problém. Majster v posteli patrí aj podľa chlapov mezi najefektívnejšie riešenia predčasnej ejakulácie, ktoré na Slovenskom trhu nájdeš - Či už hľadáš rýchlu techniku na dnešný večer alebo techniky, ktoré môžeš používať neustále.

Všetko čo potrebuješ vedieť nájdeš na jednom mieste. Po tom ako aplikuješ moje techniky do praxe, získaš nad tvojou ejakuláciou plnú kontrolu.

Porovnajme program Majster v posteli s inými dostupnými metódami na odstránenie predčasnej ejakulácie

Vlastnosti:
Majster v posteli
Znecitlivujúci gél
Bylinné preparáty
Antidepresíva - SSRI
Rieši základnú príčinu PE
Pohodlné
Celistvý pohľad na problematiku
Technická podpora Záleží Záleží Záleží
Prirodzené a bezpečné
Žiadne vedľajšie účinky Záleží
Bez návštevy lekára
Lacné a cenovo dostupné

428 chlapov ovláda špeciálne techniky dlhej výdrže.

arrow
Získaj Svoju Digitálnu Knihu TerazA vydrž v posteli o 10-30min viac.

Nepočúvaj mňa, prečítaj si ako Peter zvýšil svoju výdrž z 10 sekúnd na 30 minút

Prezradím ti jeden príbeh.

Peter a ja sme boli priatelia niekoľko rokov. Aj keď vedel že na internete radím mužom, ako vydržať v posteli dlhšie. Zabralo mu to nejaký čas, aby sa ma opýtal na radu s predčasnou ejakuláciou.

Peter mal asi ten najhorší druh predčasnej ejakulácie o akom som kedy počul.

Nerobím si srandu.

Tento chudák vybuchol ako ohňostroj po pár sekundách už pri predohre...Len málo kedy sa dostal k sexu.

A to som si myslel, že ja som bol na tom zle, keď som vydržal 3 minúty. Peter bol na tom podstatne horšie. Malo to negatívny vplyv na celý jeho život.

Jeho problémy v posteli si prenášal z jedného vzťahu do druhého. Naposledy ho partnerka opustila práve kvôli predčasnej ejakulácii.

Vieš si predstaviť aký veľký tlak bol na neho vyvíjaný teraz, keď mal novú priateľku?

Iste vieš pochopiť, že bol celkom zúfalý, keď sa mi ozval.

Súhlasil som, že mu pomôžem.

V podstate som mu vysvetlil, prečo sa predčasná ejakulácia u mužov objavuje a povedal som mu všetky fakty.

Potom som mu dal plán, ktorý má nesledovať nasledujúce dni. Prezradil som mu niektoré techniky a nápady, ktoré by mu mohli pomôcť.

Peter sľúbil, že bude na svojom probléme pracovať a že sa mi ozve o dva týždne.

Stretli sme sa na pive a od začiatku som vedel, že niečo sa zmenilo. Pretože sa celý čas usmieval...

Ukázalo sa že prvýkrát v živote sa neurobil už počas predohry, a dokonca vydržal súložiť celých 10 minút.

Ak si mal tak zlú predčasnú ejakuláciu ako Peter, iste mi dáš za pravdu, že takýto rozdiel v sexe ti zmení život.

Ale tým ti neskončilo...

Peter mi zatelefonoval o dva týždne znova.

V jeho hlase bolo počuť nadšenie a povedal mi, že noc predtým vydržal súložiť 30 minút a jeho nová partnerka dosiahla dva orgazmy.

...Potom po niekoľkých minútach ďakovania mi nakoniec povedal: Stano, konečne sa cítim ako muž.


Možno si práve teraz hovoríš:

"Stano, ty si to dokázal, tvoji klienti to dokázali, ale ja, ja to nezvládnem. Ja na to nemám".

Dokážeš to. Dokáže to totiž každý, kto sa chce učiť novým veciam.

Doslova je to návod KROK za KROKOM, kde Ťa chytím za ruku a prevediem cez nastavenie mysle, fyzické cvičenia až po zavedenie techník do praxe. Ak tieto postupy dodržíš je takmer nemožné, aby si nevyriešil svoje sexuálne problémy.

Moja sexuálna výdrž nepatrila medzi najlepšie. Cítil som sa frustrovaný, keď som nevedel uspokojiť svoju partnerku, aj napriek veľkej snahe. Vďaka týmto informáciám som konečne vyriešil moje sexuálne problémy. Teraz dokážem vydržať v posteli, tak dlho ako potrebujem.

Ak cítiš, že toto potrebuješ vo svojom živote ako soľ...Isto máš otázku koľko ťa to bude stáť?

photodune-1666997-passion-couple-xsSi teraz online, čítaš môj web a ak trpíš predčasnou ejakuláciu, pravdepodobne máš predstavu, ako ti môže Majster v posteli pomôcť.

O chvíľu ti prezradím cenu, ale najprv...

Si predstav ako sa môže zmeniť tvoj sexuálny život.

Naozaj predstav si to.

Predstav si že už nemusíš mať obavy a frustráciu pred každým sexom.

Všetky strachy sú preč. Už sa nebojíš mať sex s ktoroukoľvek ženou...

Sex by mal byť predsa zábavný, nie? Nie je to niečo nad čím by si sa mal stresovať.

Potom ako budeš používať techniky z knihy Majster v posteli, tvoj intímny život sa totálne zmení.

Viem aké je ťažké zdôveriť sa o tomto probléme s niekým.

Už ťa nebudú ohovárať poza chrbát o tvojej sexuálnej výdrži...Už sa ti žiadna žena nebude kvôli tomuto posmievať...

Tvoj sexuálny život sa môže zmeniť už za koľko dní...

Budem k Tebe úprimný...Tieto informácie nie sú pre každého. Pokiaľ sa nerád učíš nové veci, nerád meníš svoje návyky, pokiaľ si  lenivý a nechceš v posteli vydržať dlhšie. Prosím NEKUPUJ si môj produkt. Myslím to vážne. Nechcem tvoje peniaze.

Keď som trpel predčasnou ejakuláciou v minulosti. Dal by som všetko čo som mal, aby som sa jej zbavil.

Nebudem od teba pýtať:

150 EUR

ako v súkromnej sexuologickej poradni...

 ...ani nemusíš platiť stále znova a znova

80 EUR

za tabletky, ktoré keď prestaneš užívať si tam kde si bol....

Pôvodne som tieto informácie nechcel zverejniť. Trvalo mi niekoľko rokov, kým som ich všetky pozbieral, otestoval, vytriedil a vytvoril z nich funkčný systém. Študoval som zahraničnú literatúru a vedecké práce. Učil som sa od najlepších expertov na svete.

Cena elektronickej knihy je LEN 59€.

LEN 59€ za vyriešenie problémov s predčasnou ejakuláciu, rýchlo, jednoducho a TERAZ.

Hovoríš si, že tieto informácie sú dostupné na internete, alebo v knihách. Áno sú. Ak máš rád zložito popísané anglické vedecké práce a odborné knihy. Nech sa páči. Ty máš jedinečnú možnosť. Len v tejto knihe nájdeš všetky informácie na jednom mieste. V zrozumiteľnej forme a jednoduchom praktickom návode krok za krokom. Takto ich nenájdeš nikde inde.

Povedz si úprimne. Máš čas a energiu na čítanie desiatok kníh a vedeckých prác v angličtine? Koľko času ti zaberie kým budeš metódou pokus omyl skúšať čo naozaj funguje, tak ako ja za posledné roky? Vytvoril som pre Teba jednoduchý a funkčný systém vďaka ktorému to zvládne každý.

Pýtaš sa či sa ti táto malá investícia do tvojho sexuálneho života oplatí?

V priebehu svojho života som sa naučil, že najlepšia investícia je do kvalitných informácii a vzdelania od tých najlepších expertov. Správne informácie v správny čas Ti môžu pomôcť zarobiť milióny, zdokonaliť zdravie, alebo zachrániť vzťah...

Možno máš v živote iné priority a je to v poriadku...

Len pre porovnanie pozrime sa na to, čo si môžeš kúpiť za 59€:

 • Lyžovačka pre dvoch v Nízkych Tatrách.
 • Plnú nádrž benzínu do tvojho auta.
 • 19 balíkov cigariet.
 • Jednu značkovú topánku.
 • Jedna divoká párty s kamarátmi v bare.

Sú toto investície ktoré vyriešia tvoje problémy v posteli? Odpovedz si sám...


 • Môžeš sa naučiť vydržat v posteli, tak dlho ako potrebuješ.
 • Môžeš si už za pár dní osvojiť jednoduché techniky a dosahovať viacnásobné orgazmy.
 • Môžeš sa naučiť ako uspokojiť tvoju partnerku (aj viac krát za noc).
 • Môžeš sa zbaviť toho zahanbujúceho pocitu a strachu, pri sexe.
 • Môžeš zažiť, aké to je mať skutočný uspokojivý sexuálny život a spokojnú partnerku.
 • Môžeš mať silnejšiu a tvrdšiu erekciu.
 • Môžeš dosiahnuť lepšie zdravie a vitalitu.
 • Tvoja partnerka bude na teba hrdá a nevymení ťa za nič na svete!

...Ak sú toto výsledky po ktorých túžiš, potom je "Majster v posteli" presne pre teba.

Ale najprv sa musíš naučiť, ako na to!

Osvojenie si návykov a techník na zlepšenie tvojho sexuálneho výkonu je to najlepšie, čo môžeš pre tvoj vzťah a zdravie urobiť. Vďaka tejto knihe som naučil už stovky mužov, ako krok za krokom zlepšovať svoje výkony v posteli. Tento postup funguje mne a stovkám ďalších. Bude fungovať aj tebe.

Bežne to nezvyknem robiť, ale ak si Majstra v posteli kúpiš ešte dnes, získaš naviac týchto 5 prémiových bonusov celkom ZDARMA!


1. Bonus: Zoznam úloh - Pracovný zošit k eBooku

Teória je skvelá, ale aby si nové návyky dostal do praxe potrebuješ sa pustiť do akcie. Nenechám ťa po prečítaní eBooku len tak. Vytvoril som presný zoznam úloh, vďaka ktorým budeš presne vedieť čo máš nasledovné dni robiť. Tento zoznam si vytlačíš a vyplníš za krátku chvíľu. Ďalej v ňom dostaneš určité úlohy, ktoré ti výrazne pomôžu v zlepšiť sexuálny život.

fajkaBonus v hodnote 19€ získavaš ZDARMA.


2. Bonus: 30 dňový cvičebný plán na vyriešenie sexuálnych problémov

Hovorí sa o magických 21 dňoch kedy si človek osvojí nejaký nový návyk. Neviem či je to pravda, ale ja som pre Teba pripravil 30 dňový plán, kde je presne napísané, čo daný deň máš robiť. Osvojenie nových návykov je jednoduché keď máš jasný cieľ a presne stanovený plán. Vďaka tomuto bonusu bude osvojenie nových návykov hračka.

fajkaBonus v hodnote 19€ získavaš ZDARMA.


3. Bonus: 5 tipov ako docieliť, aby ženy v posteli omdlievali od rozkoše.

Dlhá sexuálna výdrž ti je na nič, ak nevieš ako dosiahnuť, aby ženy kričali od rozkoše a chceli od teba sex znova a znova. V tomto bonuse ti prezradím tipy a triky, vďaka ktorým je prakticky nemožné, aby si tvoju partnerku neuspokojil.

fajkaBonus v hodnote 29€ získavaš ZDARMA.

4. Bonus: 25 techník na okamžité oddialenie ejakulácie

Konečné odstránenie predčasnej ejakulácie určitú dobu trvá. V tomto bonuse nájdeš 25 techník, vďaka ktorým vydržíš v posteli dlhšie už dnes večer.

fajkaBonus v hodnote 19€ získavaš ZDARMA.


5. Bonus: VIP členstvo - Doživotné aktualizácie elektronickej knihy

Viem ako rýchlosťou sa informácie vo svete menia a pribúdajú stále nové a nové poznatky. Preto som si pre teba pripravil ďalší exkluzívny bonus. Sú to doživotné VIP aktualizácie tejto elektronickej knihy. Ak v budúcnosti urobím novú verziu eBooku, alebo ho výrazne aktualizujem, budem ťa informovať e-mailom, v ktorom dostaneš odkaz na stiahnutie najnovšej verzie. Zaistím aby si mal vždy najaktuálnejšie informácie.

fajkaBonus v hodnote 19€ získavaš ZDARMA.


6. Bonus: Moja hodinová konzultácia cez Skype

Po prečítaní knihy, ti nemusí byť všetko jasné. Tak isto pri aplikované techník do praxe, môžeš mať rôzne otázky. Preto ti venujem hodinu môjho času a zodpoviem ti na tvoje otázky a nasmerujem ťa správnym smerom.

fajkaBonus v hodnote 49€ získavaš ZDARMA.


Využi túto exkluzívnu ponuku!

Informácie v exkluzívnej knihe Majster v posteli majú obrovskú hodnotu. Stovky mužov mi píše ako im moje rady pomohli a doslova zachránili vzťah. Pre niekoho majú teda hodnotu zlata. Veď posúď sám:

Braňo (36) Braňo (36), Malacky

"Toto je prvýkrát v živote čo som vydržal viac ako 10 minút. Konečne to funguje!!! Nikdy predtým som nemal tak skvelý sex.
Trpel som predčasnou ejakuláciou už niekoľko rokov. Predtým som sa urobil do 1 minúty. Moja priateľka nechápala čo sa to so mnou vlastne deje :D
Ďakujem ti že si napísal tento e-book."

Maťo (24) Maťo (24) , Svidník

"Som šťastný, že tá zahambujúca časť môjho života je konečne za mnou. Ďakujem Stano!"

Čo získaš?

Špeciálna ponuka
Reálna hodnota
E-book Majster v posteli 59€
1. Bonus: Zoznam úloh - Pracovný zošit k eBooku 19€
2. Bonus: 30 dňový cvičebný plán na vyriešenie sexuálnych problémov 19€
3. Bonus: 5 tipov ako docieliť, aby ženy v posteli omdlievali od rozkoše 29€
4. Bonus: 25 techník na okamžité oddialenie ejakulácie 19€
5. Bonus: VIP členstvo - Doživotné aktualizácie elektronickej knihy 19€
6. Bonus: Hodinová konzultácia 49€
Spolu, ak by si kupoval produkty osobitne
213€
Investuj do tejto špeciálnej ponuky. DNES LEN: 213€ 59€

Celková hodnota tohto balíčka (digitálna kniha + bonusy) je 213€

Ale ak si tvoju digitálnu knihu stiahneš ešte DNES
môžeš ju získať LEN za 59€

Využi túto jedinečnú ponuku, pretože cena môže kedykoľvek stúpnuť:

Dôveruje mi už 1014 spokojných zákazníkov.

arrow
Áno, Chcem Získať Digitálnu knihu Teraz
alebo STIAHNUŤ OBSAH E-BOOKU

Možno sa pýtaš. Je tento špecializovaný produkt vôbec pre MŇA?

Moja odpoveď je jednoduchá. :) Áno. Majster v posteli je pre teba ak:

 • Si mladý a nemáš skoro žiadne skúsenosti v sexe alebo si sex ešte nemal.
 • Si slobodný alebo rozvedený, užívaš si život a chceš pri prvom sexe s novou ženou poriadne zabodovať.
 • Ak máš dlhodobú partnerku alebo manželku a tušíš, že v posteli nie si až tak dobrý a tvoja žena nebýva vždy spokojná s tvojím výkonom.
 • Ak sa urobíš pri sexe skôr ako si chcel.

Majster v posteli je pre každého chlapa, ktorý chce zlepšiť svoj sexuálny život.

Som presvedčený, že keď si eBook prečítaš tvoj sexuálny život sa totálne zmení a milovanie s partnerkou už nikdy nebudeš prežívať tak ako doteraz.

POZOR: NIČ NERISKUJEŠ!

Máš odo mňa 100% záruku spokojnosti!

Ak si eBook prečítaš do 30 dní a zistíš, že to nie je pre teba. Že tieto informácie nie sú pre teba hodnotné a vo svojom sexuálnom živote ich nevyužiješ. Napíš mi e-mail do 30 dní a ja ti bez otázok vrátim peniaze v PLNEJ VÝŠKE.

Tvoja spokojnosť je pre mňa dôležitá!

100% DISKRÉTNOSŤ ZARUČENÁ

Nemusíš čakať na doručenie.

 • Diskrétne a okamžité elektronické doručenie ihneď po zaplatení. Všetky súbory ti budú doručené e-mailom.
 • Nikto sa nedozvie, čo si si objednal. Nikto sa ťa nebude pýtať blbé otázky: Aký balík ti zase prišiel.

Skutočná otázka znie?

Stojí za to "zariskovať" trochu peňazí a tvoj čas, aby si sa zbavil predčasnej ejakulácie a tvoja partnerka bude dosahovať jeden orgazmus za druhým?

Stojí to za to?

Ak práve teraz cítiš, že TOTO je ONO, ak cítiš, že chceš urobiť vo svojom sexuálnom živote konečne zmenu, kúp si eBook hneď teraz!

Za pár dní už možno bude neskoro...Tvoja partnerka ťa začne podvádzať, alebo ťa úplne opustí a začne žiť s niekým, kto ju dokáže v posteli uspokojiť...

Investícia do týchto informácií sa vyplatí. Pretože to čo sa naučíš využiješ vo svojom sexuálnom živote a vráti sa ti to mnohonásobne v podobe šťastnej partnerky.

Takže jednoducho klikni na žlté tlačítko "Objednať E-Book ihneď" a na ďalšej stránke vyplníš formulár. Môžeš zaplatiť kartou alebo bankovým prevodom. Ak zaplatíš kartou, eBook obdržíš e-mailom ihneď po zaplatení. Ak zaplatíš bankovým prevodom, obdržíš eBook hneď ako sa platba objaví na mojom firemnom účte.

Zmeň svoj sexuálny život už DNES. Je to na tebe.

Stiahni si eBook teraz a pridaj sa k mojim 1014 spokojným zákazníkom.

Celková hodnota e-booku + bonusov: 213€. Dnes len 59€. Ušetri dnes 154€.
Pozor, cena môže kedykoľvek stúpnuť.

arrow
Stiahnuť Elektronickú Knihu TerazA Získať dlhšiu výdrž v posteli
alebo STIAHNUŤ OBSAH E-BOOKU

Máš teda dve možnosti:

 1. Neurobiť NIČ - a áno, takto nič neriskuješ, kto nič nerobí nič nepokazí. Budeš sa ďalej spoliehať na to, že tvoj sexuálny problém sa vyrieši sám.
 2. Investuješ dnes túto malú čiastku - v porovnaní s tým, akú hodnotu ti to prinesie a vyskúšaš to úplne bez rizika.

Majster v posteli je jeden z najlepších online programov pre vyriešenie problémov s predčasnou ejakuláciou.

P.S: Ak niečo neurobíš tvoj problém s predčasnou ejakuláciou sa časom bude len zhoršovať. Ja mám na tvoj problém riešenie a úprimne ti chcem pomôcť.

P.P.S: Nič neriskuješ - môžeš si E-book zakúpiť a všetky techniky vyskúšať a zistiť, či je to pre teba. Ak zistíš, že to nie je ono, vrátim ti peniaze späť. Bez zbytočných otázok. Nerozmýšľaj či áno, alebo nie. Zakúp si eBook Majster v posteli, všetky techniky daj do praxe a počas 30 dní sa rozhodneš či je to pre teba.

Ďakujem za dôveru.

Možno máš nejaké otázky


Načo potrebuješ moju adresu pri vypĺňaní objednávky?

Pretože musím vystaviť faktúru na nejakú fyzickú osobu. Neboj sa tvoje údaje sú v bezpečí a na danú adresu ti nebudem nič posielať. Všetko čo si objednáš ti doručím elektronicky do tvojej e-mailovej schránky.

Ako môžem za eBook alebo audio knihu zaplatiť?

Bankovým prevodom, alebo platobnou kartou. Faktúra ti bude doručená e-mailom.

Koľko strán má kniha?

V knihe nájdeš 16 kapitol na 150 strán alebo približne 4 hodiny informácií v MP3 nahrávkach.

V akej podobe knihu kupujem?

eBook je výhradne v elektronickej podobe a všetko ti bude doručené elektronicky. Pri objednávke si vyberieš formát PDF - písomná verzia alebo MP3 - audiokniha.

Ty mi eBook nepošleš normálne poštou?

Distribúcia knihy prebieha výhradne elektronicky. Po objednaní a zaplatení dostaneš na svoj e-mail prístupové údaje k svojim súborom, kde si ju môžeš stiahnuť a jednoducho otvoriť a vytlačiť.

Nie som s knihou spokojný a chcem vrátiť peniaze

OK, stačí poslať mail na stano[zavinac]majstervposteli.sk do 30 dní od zakúpenia a ja ti pošlem peniaze späť, bez kladenia zbytočných otázok.

Je predaj tejto knihy legálny?

Pochopiteľne. Ja som Autor a spoločník v spoločnosti SL Studio s.r.o. ktorá je držiteľom práv k predaju a distribúcií knihy v elektronickej forme.

Môžem knihu voľne šíriť a preposielať iným ľudom (napr. kamarátom)?

Nie, takáto činnosť nie je možná, jednalo by sa o porušenie autorských práv. Môj web www.majstervposteli.sk však môžeš jednoducho odporučiť.

Zaplatil/a som, ale eBook som som nedostal/a.

V prípade, že si neobdržal e-mail s linkami na stiahnutie eBooku ani po zaplatení, daj mi vedieť a pozriem sa, v čom je problém. Je potrebné zohľadniť, že bankový prevod trvá až 2-3 pracovné dni. Taktiež určite skontroluj priečinok SPAM alebo nevyžiadaná pošta, možno e-mail nájdeš tam.

Kniha mi prišla, ale súbory sa mi nedajú otvoriť.

Na otvorenie súborov je potrebné mať správne nainštalovanú aktuálnu verziu Adobe Reader (voľne na stiahnutie). Pokiaľ sa aj tak nedarí otvoriť súbor, bez váhania ma kontaktuj a poznamenaj prosím, že Adobe Reader máš nainštalovaný.

Je možné hru zakúpiť v tlačenej verzii?

Nie. Zatiaľ to nie je možné.

Áno, Chcem si Stiahnuť eBook hneď teraz

Možno máš ďalšie otázky? Sem s nimi, rád na ne odpoviem...

Tel: 00 421 908 212 242 E-mail: stano@majstervposteli.sk

Copyright © 2016 - 2020, Stanislav Ličko - SL Studio s.r.o

Kontakt | Ochrana osobných údajov | Obchodné podmienky