TAJOMSTVO VĎAKA KTORÉMU VYDRŽÍŠ V POSTELI 2x, 3x MOŽNO AŽ 5x, DLHŠIE AKO DOTERAZ.

Zisti ako pomocou jednoduchého triku, zvýši svoju výdrž v posteli NIEKOĽKONÁSOBNE. A už nikdy sa nebudeš musieť pozerať na sklamanú tvár tvojej partnerky!

Dokument si stiahlo už 1247 ľudí.

Ak nie je pre vás dobre vyzerajúce telo dostatočná motivácia, aby ste začali cvičiť, čo ak vám poviem, že pravidelným cvičením môžete zlepšiť problémy s predčasnou ejakuláciu a stať sa lepším milencom? Cvičenie vám taktiež môže pomôcť zdvihnúť si sebavedomie.

Všetky benefity, ktoré získate z cvičenia sa prejavia aj v posteli. Bolo vypracovaných niekoľko vedeckých štúdií, kde zistili, že nedostatok pohybu vplýva na to, ako dokážete ovládať svoju ejakuláciu. Muži, ktorým chýba pohyb, mávajú menej uspokojivý sex, ako muži, ktorí pravidelne športujú. Kardio cvičenie má výrazný vplyv na sexuálny život. Vaše srdce bude silnejšie, zvyšuje sa kapacita vašich pľúc a dokážete podávať lepší výkon. Samozrejme sa upravujú aj hladiny hormónov testosterónu. Odporúčam prečítať aj recenziu Brainmax 3, čo je špeciálny produkt na optimalizáciu hormonálnych hladín.

Pravidelná fyzická aktivita vás urobí šťastnejšími a pokojnejšími, čo v podstate zvyšuje vašu sexuálnu túžbu. Ak cvičíte, máte zo svojho tela lepší pocit. Ak niekto nie je spokojný so svojím telom, hanbí sa byť nahý pred svojou partnerkou. To môže byť pre niekoho stresujúce a ak sa zvyšuje hladina stresu počas sexuálneho aktu, môže to viesť k predčasnej ejakulácii a slabému výkonu. Ak budete so svojím telom spokojní, odbúrate stres a ovládnete ejakuláciu omnoho ľahšie.

Taktiež počas cvičenia prirodzene stúpa hladina serotonínu. Ako sme už spomínali v minulých článkoch. Nízka hladina serotonínu je spojená s predčasnou ejakuláciou. Pokiaľ teda pravidelne cvičíte, hladina tohto hormónu ostáva na vysokej úrovni. To prispieva k udržiavaniu vášho zdravého tela, k vyrovnanosti, čo vám pomôže i s vašou sexuálnou výdržou.

Neschopnosť kontrolovať svoje vzrušenie, je cesta k rýchlej ejakulácii. Ak dokážete počas sexu krotiť svoje emócie, dokážete vydržať dlhšie.

Muži trpiaci predčasnou ejakuláciou často upadajú do depresie. Cvičenie im veľmi jednoducho môže pomôcť zvýšiť hladinu serotonínu a tým odbúrať depresiu.

Sex je tiež dobrá metóda na spaľovanie kalórií. Môžeme ho teda považovať za určitý druh športu.

Tí, ktorí pravidelne cvičia, väčšinou vyzerajú mladšie a zdravšie, a preto si budú môcť užívať sex aj vo vyššom veku.

Pravidelný pohyb určite pomáha pri predčasnej ejakulácii, ale aby ste problém odstránili úplne, potrebujete niečo navyše. Odporúčame vám vyskúšať publikáciu Majster v posteli, ktorá je jedno z najlepších riešení na trvalé odstránenie predčasnej ejakulácie.

Komentáre

Zanechaj komentár

Your email address will not be published.

TAJOMSTVO VĎAKA KTORÉMU VYDRŽÍŠ V POSTELI 2x, 3x MOŽNO AŽ 5x, DLHŠIE AKO DOTERAZ.

Zisti ako pomocou jednoduchého triku, zvýši svoju výdrž v posteli NIEKOĽKONÁSOBNE. A už nikdy sa nebudeš musieť pozerať na sklamanú tvár tvojej partnerky!

Dokument si stiahlo už 1247 ľudí.