TAJOMSTVO VĎAKA KTORÉMU VYDRŽÍŠ V POSTELI 2x, 3x MOŽNO AŽ 5x, DLHŠIE AKO DOTERAZ.

Zisti ako pomocou jednoduchého triku, zvýši svoju výdrž v posteli NIEKOĽKONÁSOBNE. A už nikdy sa nebudeš musieť pozerať na sklamanú tvár tvojej partnerky!

Dokument si stiahlo už 1247 ľudí.

Ide o rýchle vyvrcholenie, rýchlu alebo predčasnú ejakuláciu, je jedno, ako to nazveme. Všetci muži vedia, že je to veľký problém. Predčasná ejakulácia (PE) trápi tisíce mužov, hoci málokto z nich to vie otvorene priznať. Odpradávna spájame sexuálnu výkonnosť s mužnosťou. Je preto pochopiteľné, že my, muži o intímnych problémoch radšej nechceme hovoriť – či už s partnerom alebo s lekárom. Veď v stávke je naše sebavedomie a celková mužskosť.

V roku 1996 bol patentovaný liek s názvom Sildenafil (viagra), ktorý mnohým odstránil problémy s erekciou. Hneď nato sa predčasná ejakulácia stala sexuálnym problémom mužov číslo jedna. Predčasná ejakulácia môže byť niekedy trvalým problémom, no častejšie sa vyskytuje len v určitých obdobiach. Napríklad v mladosti alebo počas ťažkých chvíľ v partnerskom vzťahu.

Nedávne vedecké štúdie dokázali, že priemerná dĺžka pohlavného styku sa pohybuje medzi 2 a 12 minútami. Mnoho prípadov predčasnej ejakulácie je takých, keď muž vyvrcholí už do jednej minúty. Dokonca niektorí vyvrcholia ešte predtým, ako dôjde k sexu. Takže pod pojmom „urobím sa rýchlo“ si môže každý predstaviť niečo iné. Keby sme chceli definovať predčasnú ejakuláciu, mohlo by to byť asi takto:

„Muž cíti, že nedokáže kontrolovať svoju ejakuláciu (výron semena) a vyvrcholí predtým, ako chcel.“

Tak čo? Našli ste sa v tejto vete? Ak áno, pravdepodobne trpíte určitým druhom predčasnej ejakulácie.

Pri tejto poruche vyvrcholíte takmer vždy skôr ako vaša partnerka. Pre 90 % z vás je nemožné pokračovať v sexe ihneď po ejakulácii, pretože tesne po nej nastávajú v tele chemické procesy, ktoré vám v tom zabraňujú. Po súloži obvykle cítite veľkú únavu a chce sa vám spať. Stratíte záujem o partnerku a mozog vám hovorí, že so sexom ste na dnes skončili. Tento efekt je výraznejší po pohlavnom styku, než po masturbácii, pretože pri sexe je vaše telo podstatne viac stimulované. .

Ak sa predčasná ejakulácia vyskytuje u vás príliš často, môže to viesť k zahanbujúcim pocitom a aj k sexuálnej frustrácii u oboch partnerov.

Rýchle vyvrcholenie sa často vyskytuje u mladých chlapcov, ktorí v sexuálnej oblasti len začínajú. Ale u mnohých to pretrváva aj do dospelosti a postihuje mužov v rôznom veku. Príčiny týchto ťažkostí môžu byť fyzické, ale aj psychické.

Dobrá správa je, že tento problém dokáže priemerný muž vyriešiť svojpomocne, aj bez návštevy lekára. Existujú dokázateľné metódy, ktoré pomáhajú mužom získať kontrolu nad predčasnou ejakuláciou. Jednou z nich je e-book Majster v posteli. Tieto metódy sú praxou overené a odporučí vám ich väčšina sexuologických poradní.

Ďalej získate kontrolu nad svojou ejakuláciou a raketovou rýchlosťou sa zvýši vaše sebavedomie. Partneri vo vzťahoch znova objavia potešenie zo spoločného milovania a ženy konečne dosiahnu vytúžené orgazmy, ktoré im tak dlho chýbali.

Tí, ktorí to myslia s odstránením predčasnej ejakulácie vážne a chcú vydržať v posteli dlhšie, by sa mali rozhodne pozrieť na eBook Majster v posteli.

Prejsť na ďalšiu časť: [02/14] Ako predčasná ejakulácia ovplyvňuje partnerské vzťahy

Zoznam všetkých častí seriálu o predčasnej ejakulácii:

[01/14] Čo je predčasná ejakulácia
[02/14] Ako predčasná ejakulácia ovplyvňuje partnerské vzťahy
[03/14] Príčiny predčasnej ejakulácie
[04/14] Ovládanie vzrušenia a predčasná ejakulácia
[05/14] Vplyv predčasnej ejakulácie na psychiku muža
[06/14] 7 tipov ako vydržať v posteli dlhšie už dnes večer
[07/14] Zníženie stresu môže pomôcť s predčasnou ejakuláciou
[08/14] Vplyv jedla na predčasnú ejakuláciu
[09/14] PC sval kontroluje vašu ejakuláciu
[10/14] Ako ovplyvňuje ejakuláciu hormón serotonín
[11/14] Možnosti liečby predčasnej ejakulácie
[12/14] Predčasná ejakulácia a návšteva sexuológa
[13/14] Ako predchádzať predčasnej ejakulácii
[14/14] Cvičenie pomáha pri problémoch s predčasnou ejakuláciou

Komentáre

Zanechaj komentár

Your email address will not be published.

TAJOMSTVO VĎAKA KTORÉMU VYDRŽÍŠ V POSTELI 2x, 3x MOŽNO AŽ 5x, DLHŠIE AKO DOTERAZ.

Zisti ako pomocou jednoduchého triku, zvýši svoju výdrž v posteli NIEKOĽKONÁSOBNE. A už nikdy sa nebudeš musieť pozerať na sklamanú tvár tvojej partnerky!

Dokument si stiahlo už 1247 ľudí.