TAJOMSTVO VĎAKA KTORÉMU VYDRŽÍŠ V POSTELI 2x, 3x MOŽNO AŽ 5x, DLHŠIE AKO DOTERAZ.

Zisti ako pomocou jednoduchého triku, zvýši svoju výdrž v posteli NIEKOĽKONÁSOBNE. A už nikdy sa nebudeš musieť pozerať na sklamanú tvár tvojej partnerky!

Dokument si stiahlo už 1247 ľudí.

Možno si si nebol úplne istý, na ktoré oblasti ženského tela sa pri sexe máš zemarať.

Chceš, aby bol pre ňu sex príjemný, odpadávala od rozkoše a kričala pri tom tak, aby susedom bolo jasné koľko krát dosiahla orgazmus?

Ak áno, rozhodne tento článok dočítaj až do konca.

Jednoznačne potrebuješ poznať anatómiu jej tela…

To aby si žena sex s tebou užila, závisí na mnohých faktoroch (teplota v miestnosti, ako sa cíti, či ti dôveruje, čo sa stalo pred tým, či je s tebou prepojená, to ako sa jej venuješ počas predohry, v akej fáze menštruačného cyklu sa nachádza, či máte súkromie, ako to v miestnosti vypadá, ako si sa k nej pred tým správal, či pri sexe príliš nerozmýšľa a desiatky ďalších faktorov) a nie je predmetom tohto článku, aby som tu zahrnul úplne všetko.

V tomto článku sa zameriam na to, aby si spoznal anatómiu ženskej vagíny a orgazmov.

Poďme rovno na to :)

Poznáme 2 typy tkanív a s každým sa pracuje inak.

1. Toporivé tkanivá

Tieto tkanivá sa môžu “vzrušiť” stimuláciou alebo signálom z mozgu – napríklad pri erotickom sne alebo erotickej predstave sa žena dokáže vzrušiť bez akéhokoľvek dotyku.

Pri stimulácii týchto tkanív mozog vyšle signál a napustí ich tekutinou. Toporivé tkanivá fungujú na inom princípe v mužskom a ženskom tele.

U mužov všetky toporivé tkanivá, ako keby spolupracujú na dosiahnutí spoločného cieľa – ejakulácia. V ženskom tele je to iné. Jednotlivé toporivé tkanivá sa môžu rôzne napúšťať a vypúšťať, podľa toho čo ju vzrušuje. Niektoré tkanivá môžu byť “vzrušené” a iné nie.

Teda bežne sa stane to, že stimulácia bola pred chvíľou príjemná a odrazu nie je. Taktiež napríklad po orgazme chce žena ešte ďalší orgazmus “iného” tkaniva.

Toto sú toporivé tkanivá na ženskom tele:

 • Malé a veľké pysky.
 • Vagína.
 • Bod G.
 • Močovod.
 • Klitoris.

2. Zvierače

Zvierač sa nemôže “vzrušiť” signálom z mozgu tak, ako toporívé tkanivo, ale môžeš ho vzrušiť stálym tlakom.

Napríklad, keď penis vstupuje do vagíny ideálnou rýchlosťou, teda nie príliš rýchlo je to pre ženu príjemné a zvierač sa postupne uvoľňuje a otvára.

Taktiež môže nastať situácia, kedy je zvierač doslova “hladný” potom aby si do neho vstúpil. To môžeš dosiahnuť stálym tlakom alebo stimuláciou okolia zvierača.

Pre mnohé ženy je veľmi príjemné pomalé zasúvanie penisu do vagíny. Tento koncept pochádza z knihy Vedomé Milovanie – Diana Richardson.

Teda konkrétny prípad zasúvanie penisu rýchlosťou 1cm / 1 min. Tento spôsob úžasne scitlivuje vagínu.

Tu je zoznam zvieračov v ženskom tele:

 • Poševný vchod.
 • Krčok maternice.
 • Ústa
 • Análny otvor.
 • Zvierače v bruchu

Teraz už poznáš rozdiel medzi toporivým tkanivom a zvieračom. Poďme sa pozrieť podrobne ako to “tam dole” funguje.

Anatómia ženských pohlavných orgánov

Na nasledujúcom obrázku nájdeš vysvetlenie, kde sa čo nachádza :)

Predtým, ako sa jej dostaneš „pod sukňu“, pouč sa a spoznaj detailne jej pohlavné orgány.

Dozvieš o miestach, ktoré pri dotykoch alebo dráždení vzrušujú každú ženu, ale reagovať môžu trocha odlišne.

Samozrejme, u každej ženy môžu byť drobné odchýlky v tvare, umiestnení alebo vo veľkosti pohlavných orgánov.

Popis ženských pohlavných orgánov
Popis ženských pohlavných orgánov

Venušin pahorokje prvým miestom, na ktoré natrafíš pri pohybe tvojej ruky od pupka smerom dole. Je to tukový vankúšik a býva pokrytý chĺpkami, pokiaľ sa žena dole neholí. Venušin pahorok je hneď nad klitorisom a toto miesto je u niektorých žien dosť citlivé na dotyky a tlak. No u iných tu „veľa vody nenamútiš“ a musíš sa dostať nižšie k zaujímavejším miestam. Ale rozhodne to vyskúšaj aj na venušinom pahorku – bozkávaj, hlaď a láskaj ženu, uvidíš, ako bude reagovať.

Veľké pysky – Venušin pahorok klesá a vytvára dva veľké pysky. Hore, kde sa pysky stretávajú, je klitoris. Veľké pysky bývajú pokryté chĺpkami a ich okolie býva pre mnoho žien veľmi citlivé a príjemné na dotyk. Skús sa tejto oblasti viac povenovať. Hlavne horná tretina veľkých pyskov je veľmi citlivá. Dotyky, hladkanie, tlak alebo orálne láskanie jazykom na týchto miestach je pre mnoho žien veľmi vzrušujúce. Vyskúšaj to určite a sám uvidíš odozvu.

Perineum – miesto medzi vaginálnym otvorom a análnym otvorom býva dosť citlivé a pre ženu vzrušujúce. Stimulácia tohto miesta spôsobuje prirodzené vlhnutie vo vnútri vagíny.

Malé pysky – nie sú pokryté chĺpkami a môžu pripomínať pery úst. Mávajú rôznu farbu, od ružovej až po tmavočervenú. Pri vzrušení stuhnú, zväčšia sa a stmavnú. To sú všetko znamenia, že prichádza orgazmus. Malé pysky sú pre mnoho žien veľmi citlivé. Pri láskaní môžu prinášať ženám príjemné pocity vzrušenia a rozkoše.

Močovod – nachádza sa nad vstupom do vagíny. Ženy majú močovod kratší oproti mužom. Okolie ústia močovodu býva pre ženy značne citlivé pri jemných alebo aj silnejších dotykoch a taktiež pri orálnom sexe. Vibrácie a stimulácia na tomto mieste môže viesť pri vysokom vzrušení k ženskej ejakulácii a explozívnym orgazmom. Určite vyskúšaj vibrovanie prstami a tlakom na hornú stenu. Oblasť od močovej trubice až po močový mechúr sa nazýva aj bod U.

Vagína (pošva) – vstup do vagíny sa nachádza pod klitorisom a močovodom. Vagína sa dokáže prispôsobiť takmer každej veľkosti penisu. Ak má muž menší penis, takisto existujú polohy, ktoré rozdiely veľkostí vyrovnajú. Preto by mužov nemala trápiť veľkosť penisu, ale skôr tvrdosť erekcie, a to akým spôsobom a rýchlosťou vstupuje do vagíny. Teda postupné vzrušovanie ženy a scitlivovanie vagíny. Keď je žena vzrušená, vagína sa rozťahuje a predlžuje. Neexistuje tu univerzálny návod, pretože každú ženu vzrušujú iné miesta viac a iné menej. Niektoré majú rady láskanie pri vstupe do vagíny, iné viac vzrušuje okolie bodu G a bodu U.

Klitoris – nachádza sa na vrchole pošvy, pod Venušiným pahorkom. Väčšia časť klitorisu je uložená pod kožou, kde sa stretávajú veľké a malé pysky. Tu vytvárajú akési záhyby kože, ktoré chránia žaluď klitorisu. Žaluď klitorisu sa tvarom podobá na žaluď mužského penisu, rovnako je veľmi citlivý, pretože má taktiež niekoľko tisíc nervových zakončení na mm2.

Niektoré ženy majú klitoris veľmi blízko vchodu do pošvy cca 2 cm a u iných žien to môže byť až 6 cm. Aj to je jeden z dôvodov, prečo niektoré ženy dosahujú orgazmus skôr a niektoré neskôr.

Vedel si o tom, že približne 70 % žien potrebuje na dosiahnutie orgazmu určitú formu dráždenia klitorisu?

Anatómia klitorisu (pohľad) zvnútra
Anatómia klitorisu (pohľad) zvnútra

Žaluď klitorisu sa skrýva pod záhybom, ale môžeme ho odkryť. Je na ňom až 8 000 nervových zakončení a pre niektoré ženy môže byť silnejšie dráždenie tohto miesta až bolestivé. Aj po vyvrcholení máva mnoho žien nepríjemný pocit pri opätovných dotykoch či dráždení na tomto mieste. Podobný pocit prežívajú aj muži po orgazme na svojom žaludi. Niektoré ženy zase práve naopak majú rady drsnejšie zaobchádzanie a priamu stimuláciu.

Podrobnú štruktúru klitorisu zmapovala urologička Helen O’Connell. Klitoris je tvorený hubovitou tkaninou a pri vzrušení sa plní krvou. Klitoris je považovaný za orgán slúžiaci výhradne na vzrušenie a sexuálnu slasť. Ako vidíš na obrázku, klitoris nie je len malá čiapočka hore nad vchodom do pošvy, ale je to väčší orgán. Tvorí ho čiapočka klitorisu, žaluď a samotné telo, ktoré sa rozdvojuje. Veľkosť celého klitorisu môže dosahovať až 15 cm.

Vestibulum – pre väčšinu mužov je najcitlivejším miestom penisu spodná strana žaluďa. Vo vagíne existuje podobne citlivé miesto. Je to oblasť medzi klitorisom a močovou trubicou. Pri orálnom sexe netreba vynechať ani toto miesto, pretože jeho dráždenie býva pre ženy veľmi príjemné.

Bod G – často spomínaný ako magický bod, vďaka ktorému ženy dosahujú silný orgazmus. Objavil ho lekár Ernst Gräfenberg v roku 1950. Stále však nie je potvrdené, či tento bod skutočne existuje a vedú sa o ňom spory. Niektoré ženy ho dokážu nájsť a niektoré nie. Navyše každý si pod týmto bodom predstavuje niečo iné. Podľa dnešných poznatkov a novej teórie je to miesto, ktoré obklopuje močovod ženy. Je to zhluk žliaz, nervových zakončení a krvných vlásočníc pripomínajúci hubovité tkanivo.

Väčšina žien uvádza, že bod G sa nachádza v oblasti 1 až 5 cm od vstupu do vagíny, na jej prednej vrchnej stene, hneď za lonovou kosťou. Keď nie je žena vzrušená, je ťažšie nájsť bod G. Určite sa neponáhľaj pri hľadaní tohto citlivého miesta. Hľadanie ti pôjde oveľa ľahšie, keď je žena dostatočne vlhká a vzrušená. Niekedy na to treba viac ako 30 minút.

Pre mnoho žien je veľmi vzrušujúce, keď jej partner orálne dráždi klitoris a prstom stimuluje bod G. Už sa ti istotne stalo, že partnerka pri určitej polohe cítila nutkanie močiť. V tom momente si jej práve dráždil bod G. Ak teda hľadáte spoločne s partnerkou bod G, odporuč jej, nech sa pred sexom vymočí a potom nemusí mať strach z dráždenia v týchto miestach.

Môže sa stať, že pri hľadaní tohto miesta žiadny „zázračný“ spúšťač nenájdeš. Nie všetky ženy cítia pri stimulácii bodu G špeciálne vzrušenie.

Nikdy teda nevytváraj na partnerku tlak, aby ste spolu toto citlivé miesto našli. Mohla by sa potom cítiť menejcenne. Hľadanie bodu G by vám obom malo prinášať radosť a potešenie.

Ako lokalizovať BOD G
Ako lokalizovať BOD – G

Konečník (análny otvor) – býva pre niektoré ženy jednou z najerotogénnejších zón a pre iné je toto miesto tabu. Pred tým, ako začneš s láskaním tohto miesta, porozprávaj sa otvorene so svojou partnerkou o tom, ako to cíti ona. Obaja by ste mali mať otvorený vzťah k análnemu sexu. Treba tu postupovať, naozaj veľmi pomaly a vždy používať lubrikáciu.

Všeobecne je pre ženy príjemnejšie láskanie na týchto miestach s lubrikáciou!

Ženský orgazmus

Takmer všade sa dočítaš o orgazme klitoriálnom, vaginálnom (Bod G), cervikálnom a iných.

Toto sú najčastejšie rozdelenia, pretože odborníci sa dodnes nedohodli na tom, či bod G naozaj existuje, alebo nie.

Opýtaj sa svojej partnerky a ona ti potvrdí jasný rozdiel medzi stimuláciou klitorisu a bodu G.

Klitoriálny orgazmus sa často popisuje ako neúplný, nedokonalý alebo málo intenzívny. Avšak podľa najnovších výskumov pri podrobnom pohľade na ženskú anatómiu pohlavných orgánov je temer isté, že všetky orgazmy nejak súvisia s klitorisom.

Podľa jednej teórie je bod G možno len jednou časťou klitorisu. Takisto rozkoš, ktorú ženy prežívajú pri prenikaní penisu do vagíny, môže spôsobovať tlak na časti klitorisu, ktoré sa nachádzajú v okolí vaginálneho otvoru.

Klitoris vznikol z rovnakého embryonálneho tkaniva ako penis, a preto ho môžeme porovnať s penisom. Avšak u mužov slúži penis na rozmnožovanie, ale u žien je to generátor orgazmov a slúži výhradne na sexuálnu rozkoš.

Pokiaľ si presvedčený, že vaginálny orgazmus a orgazmus v bode G sú úplne oddelené a nesúvisia s klitorisom, pravdepodobne sa mýliš a budeš sklamaný, pretože bez priamej stimulácie klitorisu dosiahne orgazmus menej ako 30 % žien.

Predstav si, ako by mal dosiahnuť orgazmus muž bez toho, aby žena dráždila jeho žaluď. Áno, je to možné, ale zbytočne komplikované a neefektívne.

Tradičný model sexu – penetrácia penisu do vagíny bez priamej stimulácie klitorisu je teda veľmi neefektívny spôsob pri uspokojovaní partnerky.

Ale keby sme mali rozdeliť orgazmy podľa toho, ako ich ženy prežívajú, boli by to tieto 3 druhy.

Chceš ísť v tejto téme viac do hĺbky?

Prečítaj si tento ultimátny návod ako vzrušiť ženu a venovať jej brutálny orgazmus.

Rozdelenie ženského orgazmu

Mnoho žien má problém vôbec dosiahnuť orgazmus. Nikdy ho nezažili a pýtajú sa, čo to vlastne orgazmus je. Tužia po ňom a chceli by ho rozvíjať.

Veľkou chybou je to, že pri milovaní premýšľajú o hlúpostiach, ako napríklad:

 • Čo sa udialo dnes v práci?
 • Čo idem zajtra variť?
 • Deti nemajú urobené úlohy atď.

Proste sú myšlienkami niekde inde.

Určite by im pomohlo, keby vnímali a uvedomovali si vlastné telo. Keby sa pri milovaní sústredili sa na prítomný okamžik a užívali si pocity tela a to čo cítia vo vagíne.

Ďalšou chybou, ktorú ženy robia, je to, že očakávajú rovnaké pocity pri stimulácii klitorisu a rovnaké pri stimulácii vnútra vagíny, či už bližšej alebo hlbšej časti.

Pravdou je, že tieto pocity sa líšia.

Žena každý typ orgazmu cíti a prežíva inak. Súvisí to vždy s iným nervovými dráhami, ktoré sú spojené s mozgom.

Nasledujúce delenie je základne – na 3 typy orgazmov – každý súvisí s inou nervovou vetvou. Žena tak zakaždým pri inej stimulácii prežíva rozdielne pocity.

Klitoriálny orgazmus

Najrýchlejší, najčastejší a najjednoduchší. Žena ho dosiahne vonkajšou stimuláciou klitorisu.

Priamym alebo nepriamym trením klitorisu a jeho okolia sa vytvorí v tele určité napätie.

Tento orgazmus je spojený so sťahovaním svalov a celkovému stiahnutiu tela. Je veľmi podobný mužskému orgazmu.

Po napätí prichádza uvoľnenie energie. Tento orgazmus neuvoľňuje emócie ani telo a je to pre ženu len chvíľková slasť.

Klitoriálny orgazmus by sme mohli voľne vysvetliť, že je to špička ľadovca ženskej rozkoše. Je to príjemné, ale pod hladinou sa nachádzajú omnoho väčšie poklady.

Vaginálny orgazmus

Môžeme rozdeliť ďalej na:

 • orgazmus bodu G,
 • uretrálny alebo orgazmus pri stimulácii v oblasti močovej trubice.

Pri vaginálnom orgazme sa uvoľňujú v tele emócie. Žena je pri prežívaní tohto typu orgazmu oveľa šťastnejšia a potom má pocit, že život je jednoduchší a živší.

Aby ho dosiahla, je nutná stimulácia v oblasti bodu G alebo v okolí močovej trubice.

Pri tejto stimulácii môže mať pocit potreby na močenie.

Tento typ orgazmu sa dá dosiahnuť jedine pri správnom rytme vnikania penisu, vibrátoru alebo ruky do vagíny.

Okolo močovej trubice sa nachádzajú toporivé telieska, ktoré sú podobné ako na penise a nad nimi je bod G. Keď žena nemá skúsenosti so stimuláciou bodu G, tak ju to môže rušiť alebo to môže byť nepríjemné alebo môže mať pocit na močenie. To jej môže brániť v samotnom prežívaní vaginálneho orgazmu.

Vo vyšších fázach vzrušenia je pre väčšinu žien stimulovanie v oblasti bodu G a okolia močovej  trubice veľmi príjemné. Pri správnom uvoľňovaní svalo to môže to viesť až k mokrému orgazmu – ejakulácii.

Hlboký vaginálny orgazmus

Orgazmus pri dráždení krčka maternice (v češtine deložního čípku) nazývaný aj cervikálny. Patrí medzi najzaujímavejšie orgazmy pre ženu.

Tento orgazmus vie prežívať podľa vedeckých štúdií približne 10 % žien, ale podľa iných zdrojov napríklad tantry dokáže tento orgazmus prežívať každá žena, ktorá dobre spozná svoje telo a má túto oblasť preskúmanú a scitlivenú napríklad vaginálnym mapovaním.

Dosiahnuť ho môže zvyčajne až po 45 – 90 minútach stimulácie a pri práci s energiou vo vagíne. Žena musí byť vzrušená, aby sa cítila príjemne pri stimulácii na týchto miestach. Ak nie je žena dostatočne vzrušená, môže sa cítiť pri takejto stimulácii nepríjemne alebo dokonca to môže byť aj bolestivé.

Je dobré, keď žena sama objaví potešenie pri stimulácii krčka maternice, vaginálnym mapovaním, s dildom alebo inou erotickou pomôckou.

Pri stimulácii krčka maternice si pamätajte 2 fakty s dôležitým významom:

 • pomaly,
 • v jednom rytme.

Žena sa pri tomto orgazme trasie, vibruje a vydáva rôzne hlboké zvuky.

Tento orgazmus je pre ženu jednou z najviac očisťujúcich vecí vôbec.

Niektoré ženy ho dokážu prežívať iba v určitom období menštruačného cyklu.

Záleží aj na tom, akú má žena citlivú najhlbšiu oblasť vagíny. Pretože citlivosť v tejto oblasti je nižšia ako v oblasti vaginálneho vchodu.

Veľmi dobre funguje zmierniť tlak a stimuláciu.

Lepšie sú jemné dotyky ako silné prirážanie. Taktiež treba vyskúšať citlivosť na stimuláciu v rôznych obdobiach menštruačného cyklu.

Ženy tento orgazmus popisujú aj ako prostriedok na zlepšenie intuície a ženskosti.

Určite vyskúšaj aj kombinovanú stimuláciu.

Žena môže prežiť zaujímavé pocity, napríklad pri dráždení bodu G, bodu U a klitorisu. Pomocou stimulácie klitorisu ženu istotne vzrušíš a postupne pridáš aj stimuláciu iných zaujímavých bodov.

Zhrnutie

Prežívať orgazmus je jednoduchšie pre ženy, ktoré sú staršie a už porodili deti. Mladé ženy príliš kontrolujú, čo sa deje a čo cítia. Staršie ženy naopak, lepšie poznajú svoje telo a vedie si viac užiť sex a svoju sexualitu. Určite odporúčam experimentovať v rôznych dňoch menštruačného cyklu, nakoľko to značne ovplyvňuje hormonálne hladiny v ženskom tele, teda ona to bude inak prežívať.

Komentáre

Zanechaj komentár

Your email address will not be published.

TAJOMSTVO VĎAKA KTORÉMU VYDRŽÍŠ V POSTELI 2x, 3x MOŽNO AŽ 5x, DLHŠIE AKO DOTERAZ.

Zisti ako pomocou jednoduchého triku, zvýši svoju výdrž v posteli NIEKOĽKONÁSOBNE. A už nikdy sa nebudeš musieť pozerať na sklamanú tvár tvojej partnerky!

Dokument si stiahlo už 1247 ľudí.