TAJOMSTVO VĎAKA KTORÉMU VYDRŽÍŠ V POSTELI 2x, 3x MOŽNO AŽ 5x, DLHŠIE AKO DOTERAZ.

Zisti ako pomocou jednoduchého triku, zvýši svoju výdrž v posteli NIEKOĽKONÁSOBNE. A už nikdy sa nebudeš musieť pozerať na sklamanú tvár tvojej partnerky!

Dokument si stiahlo už 1247 ľudí.

V tomto článku ti prezradím, jeden brutálne efektívny spôsob ako môžeš zlepšiť vzťah so svojou ženou, prípadne ak aktuálne nemáš partnerku, ako môžeš zvýšiť svoju hodnotu a byť tak pre ženy zaujímavejší chlap.

Poďme na to.

Je to tak skvelé a jednoduché a odporúčam to naučiť sa každému chlapovi alebo partnerskej dvojici.

Tým brutálne efektívnym spôsobom je TANEC alebo tvoja schopnosť vedieť tancovať a viesť partnerku.

Mám teraz na mysli základné spoločenské tance ako je:

 • Tango,
 • valčík,
 • foxtrot,
 • jive
 • polka,
 • salsa a ďalšie.

Prečo práve tanec?

Pred niekoľkými týždňami som sa so svojou partnerkou prihlásil do tanečného kurzu pre páry. A musím povedať, že je to jedna z najlepších vecí, na uvoľnenie a prehĺbenie polarity medzi mužom a ženou.

Tanec je analógia k vedeniu ženy v živote a v sexe. Pri tanci je muž dominantný a vedie partnerku, samozrejme musí sa na ňu nacítiť a zladiť sa s ňou, no a partnerka je viac-menej submisívna a necháva sa viesť.

Presne takto to zariadila príroda a evolúcia, muž vedie a žena sa necháva viesť.

No a v dnešnej dobe je to často vymenené, v mnohých pároch kde to nefunguje je polarita vymenená. Žena vedie a muž je pasívny a necháva sa viesť, alebo vedú obaja a to potom z dlhodobého hľadiska nefunguje.

Prečo je tanec skvelým spôsobom ako si zvyšovať polaritu medzi pohlaviami a trénovať prítomnosť?

Pri učení nového tanca sa mi pár krát stalo, že som bol duchom neprítomný, proste som uletel myšlienkami no a presne vtedy som urobil nejaký chybný krok, stupil som partnerke na nohu, alebo sme netrafili tempo a museli sme začať odznova.

No a presne toto je skvelý tréning ako byť prítomný so ženou. Pretože prítomnosť je to čo ženy od nás mužov chcú, potrebujú a dokonca ich to vzrušuje, plná mužská prítomnosť a plné vedomie. No a dnes je to doslova nedostatkový tovar, lebo sa tu vedie vojna o našu pozornosť, neustále nám pípa mobil atď. a sme neprítomný.

Čo je ešte na tanci skvelé?

Jednoducho pred tým ako vchádzame na tanečný parket, všetky problémy ostali mimo tanečnú miestnosť a my sa ponoríme do tancovania.

Pohyb tela, hudba, dych, to všetko krásne uvoľňuje a zjednodušuje myseľ a obaja doslova plynieme v rytme hudby.

Preto je to tanec úžasný spôsob, ako sa uvoľniť a dať telo do pohybu, na určitej úrovni sa tak zbavujeme stresu.

Napríklad zvieratá v prírode, keď prežijú nejakú stresujúcu situáciu, tak sa ako keby otrasú celým telom. No a my ľudia to nerobíme, zadržiavame svoje emócie a stres v tele. Potom z toho vznikajú rôzne problémy. No a tanec je pre mňa skvelým spôsobom ako uvoľniť telo a emócie z tela.

Prečítaj si aj: Ako vzrušiť ženu a prehĺbiť tým polaritu.

Pri tanci dokážeme plynúť a naladiť sa na seba ako partneri.

Žena sa učí mužovi dôverovať a muž sa učí zodpovedne partnerku viesť, musí to predsa vedieť, aby jej nepostúpal po nohách a aby to vyzeralo pekne atď.

No a presne toto je skvelý tréning na reálny život, na vedenie ženy vo vzťahu a v živote.

Ešte som chcel spomenúť, že ja to vnímam tak, že tanec je pre ženy určitý druh milovania a keď prvý krát s tebou žena tancuje, tak ťa zároveň testuje či si dobrý aj v posteli. No a ty taktiež uvidíš ako sa necháva od teba viesť, či ti dôveruje a ako sa vie hýbať :)

Reč tela toho o nás prezrádza veľa.

Ďalej ešte jedna vec mnoho párov upadne do stereotypu, že keď sú už roky vo vzťahu netreba chodiť pravidelne na rande a to je obrovská chyba, hlavne muži toto zvyknú zanedbávať, pretože sa prepnú do módu, že už som ženu predsa ulovil je moja, vzala si ma tak už nepotrebujeme chodiť na rande. No a napríklad tanečný kurz 1x do týždňa môže byť skvelý spôsob ako aj po rokoch začať spolu tráviť vo vzťahu viac času ako partneri popri všetkých povinnostiach.

Takže toto bol ten zázračný tip.

Preto ak zatiaľ nevieš tancovať hneď teraz vyhľadaj so svojou ženou, prípadne aj keď si single nejaký tanečný kurz a prihlás sa čím skôr.

Uvidíš je to sranda, zábava, naučíš sa niečo nové, odlíšiš sa tak od chlapov, čo nevedia tancovať, navyše to krásne vypadá keď si zručný a vieš tancovať, no a možno spoznáš nejaké zaujímavé ženy a dobrou správou je aj to, že ak si nezadaný na tanečných kurzoch je väčšinou žalostný počet chlapov, takže si užiješ veľký záujem žien o tvoju osobu :)

Choď do toho!

Ešte som zabudol pripomenúť, že budem od dnes pravidelne zverejňovať takéto krátke príspevky a tipy pre chlapov, ako si lepšie rozumieť so ženou, ako prehlbovať polaritu a intimitu vo vzťahu, ako byť hodnotnejším chlapom a ako na sebe pracovať.

No ak sa ti článok páčil pokojne ho zdieľaj so svojimi priateľmi, prihlás sa na odber na mojom youtube kanáli, a dole pod video mi napíš komentár, aké máš skúsenosti s tancovaním, no a onedlho sa máš na čo tešiť pretože pripravujem aj môj prémiový online kurz tajomstvo šťastného vzťahu. Ozvem sa čoskoro.

Maj sa pekne pozdravujem ťa.

Komentáre

  2 replies to "1# Brutálne efektívny spôsob ako zlepšiť vzťah so ženou a prehĺbiť polaritu medzi vami"

  • Juraj Kalus Delviar

   Skvelý tip, úplne súhlasím, ja preto chodím na salsu a bachatu – latino tance :)
   Klasické spoločenské tance ma ale vôôôôbec neberú :D

   • stanislav.licko

    Juraj, ani tango? Mne sa zdá tango veľmi sexy :)

Zanechaj komentár

Your email address will not be published.

TAJOMSTVO VĎAKA KTORÉMU VYDRŽÍŠ V POSTELI 2x, 3x MOŽNO AŽ 5x, DLHŠIE AKO DOTERAZ.

Zisti ako pomocou jednoduchého triku, zvýši svoju výdrž v posteli NIEKOĽKONÁSOBNE. A už nikdy sa nebudeš musieť pozerať na sklamanú tvár tvojej partnerky!

Dokument si stiahlo už 1247 ľudí.