TAJOMSTVO VĎAKA KTORÉMU VYDRŽÍŠ V POSTELI 2x, 3x MOŽNO AŽ 5x, DLHŠIE AKO DOTERAZ.

Zisti ako pomocou jednoduchého triku, zvýši svoju výdrž v posteli NIEKOĽKONÁSOBNE. A už nikdy sa nebudeš musieť pozerať na sklamanú tvár tvojej partnerky!

Dokument si stiahlo už 1247 ľudí.

Predčasná ejakulácia môže byť pre partnerov veľkým problémom. Hlavne vtedy, ak chcú mať dvaja zamilovaní sex až po svadbe. Uspokojivý sexuálny život hrá obrovskú rolu a je základným pilierom šťastného vzťahu medzi mužom a ženou. Neriešenie tohto problému môže viesť k pomalému rozpadu manželstva. Dlhodobý neuspokojivý sexuálny život býva príčinou nevery. Potom je už len krôčik k rozvodu.

Efektívna komunikácia môže byť doslova záchranným kolesom v takejto situácii. Ale pre mužov je extrémne ťažké hovoriť o predčasnej ejakulácii so svojou partnerkou. Pri takomto rozhovore muži cítia hanbu. Vždy keď priznajú, že nevedia kontrolovať svoju ejakuláciu, znamená to pre nich, že utrpela ich mužnosť – už nie sú ozajstnými chlapmi. Avšak nehovoriť o tomto probléme s partnerkou je časovaná bomba a obvykle to ešte zhorší. Neporozumenie, zranené city a zlosť dokonca ešte viac zhoršujú predčasnú ejakuláciu.

Na evolučnej úrovni sex vytvára to, čo vedci nazývajú „spájanie párov“. Toto spájanie je veľmi dôležité pre zdravý a úspešný vzťah. Počas sexu a najmä počas orgazmu sa uvoľňujú chemické látky, ako oxytocín a dopamín. Vďaka týmto látkam vzniká medzi partnermi akési puto. Pri orgazme odhalíme svoju tvár, :) a tým dávame najavo partnerovi, že máme u neho pocit istoty a dôvery, čo zvyšuje medzi partnermi citovú väzbu, ktorá puto medzi nimi ešte viac posilňuje. Keď muž nie je schopný poskytnúť partnerke orgazmus, obaja partneri prichádzajú o toto „partnerské puto“. Namiesto toho cítia obaja sklamanie a negatívne pocity z nedosiahnutého uspokojenia.

Predčasná ejakulácia môže spôsobiť aj to, že muž sa začne sexu vyhýbať, keďže pri tom cíti hanbu. Nechce sa vystavovať negatívnym emóciám a sklamaniu, ktoré pri tom prežíva. Nadobudol pocit, že nedokáže sexuálne uspokojiť svoju partnerku a radšej sa celkom vyhýba sexu. Potom môže vzniknúť veľmi zvláštna situácia, že muž odmieta sex, aj v prípade, keď ho o to žena požiada. Väčšina mužov o tomto probléme nie je schopná hovoriť. Štatistiky sexuológov tvrdia, že len dvaja z desiatich mužov nájdu odvahu ísť k lekárovi. Dlhodobé vyhýbanie sa sexu, alebo vzťahu so ženami, môže viesť k depresii, ale určite to nie je riešenie problému s predčasnou ejakuláciou.

Muži vo väčšine prípadov nie sú schopní diskutovať o svojich problémoch, zvlášť o sexuálnych. Už z princípu nechcú, aby niekto pochyboval o ich mužnosti. V partnerskom vzťahu by sa ale mal naučiť so svojou partnerkou komunikovať aj o takýchto veciach. Netreba hovoriť o každom intímnom detaile predčasnej ejakulácie, ale je dôležité aspoň načať túto tému. Na druhej strane, by aj partnerky mali byť veľmi trpezlivé a chápavé. Tí, ktorí nabrali odvahu hovoriť so svojou partnerkou o tomto probléme, majú omnoho vyššie percento úspechu pri jeho vyriešení.

Pre mužov trpiacich predčasnou ejakuláciou odporúčam elektronickú knihu Majster v posteli. Vďaka poznatkom z tejto e-knihy až 99 % mužov sa veľmi jednoducho dokáže zbaviť predčasnej ejakulácie a prirodzene vydržať v posteli o 10 – 30 minút dlhšie. Je to jedna z najlepších metód na odstránenie problémov s predčasnou ejakuláciou.

Prejsť na ďalšiu časť: [03/14] Príčiny predčasnej ejakulácie

Zoznam všetkých častí seriálu o predčasnej ejakulácii:

[01/14] Čo je predčasná ejakulácia
[02/14] Ako predčasná ejakulácia ovplyvňuje partnerské vzťahy
[03/14] Príčiny predčasnej ejakulácie
[04/14] Ovládanie vzrušenia a predčasná ejakulácia
[05/14] Vplyv predčasnej ejakulácie na psychiku muža
[06/14] 7 tipov ako vydržať v posteli dlhšie už dnes večer
[07/14] Zníženie stresu môže pomôcť s predčasnou ejakuláciou
[08/14] Vplyv jedla na predčasnú ejakuláciu
[09/14] PC sval kontroluje vašu ejakuláciu
[10/14] Ako ovplyvňuje ejakuláciu hormón serotonín
[11/14] Možnosti liečby predčasnej ejakulácie
[12/14] Predčasná ejakulácia a návšteva sexuológa
[13/14] Ako predchádzať predčasnej ejakulácii
[14/14] Cvičenie pomáha pri problémoch s predčasnou ejakuláciou

Komentáre

Zanechaj komentár

Your email address will not be published.

TAJOMSTVO VĎAKA KTORÉMU VYDRŽÍŠ V POSTELI 2x, 3x MOŽNO AŽ 5x, DLHŠIE AKO DOTERAZ.

Zisti ako pomocou jednoduchého triku, zvýši svoju výdrž v posteli NIEKOĽKONÁSOBNE. A už nikdy sa nebudeš musieť pozerať na sklamanú tvár tvojej partnerky!

Dokument si stiahlo už 1247 ľudí.