TAJOMSTVO VĎAKA KTORÉMU VYDRŽÍŠ V POSTELI 2x, 3x MOŽNO AŽ 5x, DLHŠIE AKO DOTERAZ.

Zisti ako pomocou jednoduchého triku, zvýši svoju výdrž v posteli NIEKOĽKONÁSOBNE. A už nikdy sa nebudeš musieť pozerať na sklamanú tvár tvojej partnerky!

Dokument si stiahlo už 1247 ľudí.

Muži väčšinou po rokoch vo vzťahu vyžadujú viac sexu ako sa im bežne dostáva. V prvej časti série o tom ako mať vo vzťahu viac sexu som ti prezradil dva skvelé tipy ako prebudíš vo svojom vzťahu opäť vášeň. V tomto pokračovaní sa dozvieš ďalšie dva tipy ktoré ti pomôžu mať lepší sex.

Okej poďme na to.

Nauč sa v akom je menštruačnom cykle a rešpektuj ho:

menstruacny-cyklus

Možno sa ti toto vo vzťahu už stalo:

Včera si mal s ňou perfektný sex. Najprv ti ho poriadne vyfajčila, potom chcela skúšať samé nové polohy a bola to hotová sexuálna dračica. Po sexe ti ešte pripravila večeru a doniesla do postele vychladené pivo.

Zaspával si s pocitom, že chodíš s ideálnou ženou a so sexuálnou bohyňou. Nevymenil by si ju za nič na svete.

Na druhý deň prišla z práce totálne naštvaná, a aj keď si za nič nemohol, neustále do teba rýpala, potom sa s tebou vôbec nerozprávala a nakoniec si za ňou prišiel s nejakým dlhoročným problémom vo vašom vzťahu, lebo si mal pocit, že teraz je vhodná doba na jeho riešenie, a tak ste sa pri tom pohádali, že sa chcela s tebou rozísť.

Absolútne to nechápeš, ako sa dokáže žena za takú krátku dobu zmeniť. Veď včera bola totálne iná…
Je ti to povedomé? Nie. Tak neboj, sa zažiješ to! :)

Vedel si o tom, že ak žiješ so ženou v jednej domácnosti, v podstate žiješ so 4 rôznymi ženami? Alebo ak by som ti to mohol zjednodušene povedať, cháp ženu ako 4 ročné obdobia.

Menštruačný cyklus môžeme rozdeliť približne na štyri týždne alebo fázy. Každá fáza prechádza pozvoľna do druhej podobne ako ročné obdobia a u ženy sa mení správanie v týchto oblastiach:

 • rovina citov,
 • komunikácia,
 • vzťahy s ostatnými,
 • sex,
 • tvorivosť,
 • výkonnosť,
 • a mnoho ďalšieho.

Menštruácia predstavuje obdobie zimy a nový cyklus začína jarou. Na jar a v lete je žena viac extrovertná a na jeseň a zimu introvertná. Podobne ako v prírode.

Jar – dynamická fáza:

Ide o prvý týždeň menštruačného cyklu. Žena doslova kvitne a má množstvo energie. Mohli by sme ju prirovnať k „mladej“ panne, ktorá si ide tvrdohlavo za svojimi cieľmi a v tomto období je samostatnejšia. Taktiež môžeš u nej pozorovať, ako keby mala viac „mužskej“ energie a celkovo sa viac správa ako chlap. Napríklad môže s tebou súperiť a presadzovať si svoje názory.

V tomto období veľmi dobre zaberá chodenie na výlety a na nové miesta. Žena chce zažívať dobrodružstvá a to platí aj v oblasti sexu. Bude otvorenejšia aj novým sexuálnym praktikám, polohám a technikám.

Leto – ovulačná fáza:

Približne druhý týždeň menštruačného cyklu. Žena predstavuje teraz archertyp matky. Na konci tejto fázy žena ovuluje a jej telo si doslova pýta oplodnenie. Žena je príjemná, komunikatívna, sexy, diplomatická a má najviac „ženskej“ energie. Neháji si teraz vlastné záujmy.

Viac sa stará o druhých napríklad o partnera, deti a o domácnosť – zútulňovanie hniezdočka.

Pekne sa oblieka a je najväčšmi sexy. Žena v tomto období podvedome hľadá otca svojich detí. Chce teda chlapa, ktorý sa o ňu postará aj o 5 rokov. Teda musíš jej dať najavo, že sa o ňu dokážeš postarať.

V tomto období s ňou zažiješ pravdepodobne najlepší sex za celý mesiac.

Jeseň – premenstruačná fáza

Približne tretí týždeň menštruačného cyklu patrí medzi najnáročnejšie obdobie pre ženu a jej okolie. Žena býva najviac náladová. Mohli by sme ju prirovnať archetypu „čarodejnice“. Čiže niekedy často aj protivná. :) V tomto období by si mal ukázať, že ju máš rád, aj keď je nepríjemná.

Vôbec s ňou nerieš žiadne dôležité oblasti vášho spoločného života, pretože by ste sa pravdepodobne pohádali.

V tomto období je najviac napojená na svoju intuíciu a tvorivosť. Ustupuje logika a plánovanie. Väčšinou nemá takú výkonnosť ako v prvej fáze. Mal by si jej umožniť viac sa uvoľniť, snívať a tvoriť.

V tomto období býva žena tiež neskutočne príťažlivá a sex s ňou môže byť veľmi zaujímavý.

Zima – menštruačná fáza

Obdobie menštruácie. Žena predstavuje archetyp stareny. Má potrebu byť sama, niekam sa schovať, nebyť nikým rušená a ponoriť sa do seba. Nie je vhodné v tomto období nikam chodiť do spoločnosti a zažívať nové dobrodružstvá alebo podávať veľké výkony.

Pomáha, ak jej pomôžeš s chodom domácnosti a dopraješ jej chvíľu pre seba. Alebo jej napusti vaňu a dopraj jej pokoj. Nerieš s ňou žiadne dôležité problémy.

Tento cyklus „ročných období“ sa neustále opakuje.

Zo stareny sa stane panna a tak ďalej. Samozrejme, tohto princípu sa nemôžeš držať totálne na 100 %, ale určite v ňom vypozoruješ určité pravidelnosti.

Ak by ťa táto oblasť zaujímala viac, existujú o nej rôzne knihy, v ktorých sa o tom všetkom môžeš dozvedieť podrobnejšie.

Buď pre ňu chlapom a nechaj ju byť ženou:

pravy-muz

Pokiaľ žena nemá v sebe príliš mnoho mužskej energie, takmer vždy sa jej podlomia kolená, ak cíti, že muž sa o ňu stará a chráni ju. Pretože to, čo je pre muža dobrodružnou zábavou, ženu môže veľmi vyčerpávať.

Mnoho žien sa sťažuje, že je dnes problém nájsť pravého muža. Takže som pre teba spísal niekoľko vlastností, ktoré potrebuješ mať, ak chceš byť „pravým mužom“.

Tu je niekoľko vlastností poriadneho chlapa:

 • Dodržíš čo sľúbiš a je na teba spoľahnutie.
 • Si pre ženu oporou, aj keď je nepríjemná (v hocijakom období menštruačného cyklu).
 • Vieš si udržať chladnú hlavu a poradiť si v situácii, keď to žena nezvláda.
 • Máš sebadôveru a nepotrebuješ pohladkanie od mamičky, keď sa ti v živote nedarí.
 • Si trpezlivý a milujúci – miluješ ženu aj s jej nedostatkami.
 • Prekvapuješ ju maličkosťami.
 • Si čitateľný a nenosíš masku.
 • Neklameš, hovoríš pravdu a si autentický.
 • Neustále vykračuješ so svojej zóny komfortu a robíš veci z ktorých máš strach.
 • Neustále na sebe pracuješ (rozvíjaš svoje schopnosti, vzdelanie, biznis, kariéru, charizmu atď.)
 • Vieš čestne zarobiť peniaze a finančne zabezpečiť rodinu.
 • Dokážeš čeliť nepohodliu.
 • Dbáš o svoje zdravie a vzhľad.
 • Máš zmysel pre humor a dokážeš si urobiť srandu aj z vážnych situácií a ukazuješ, že si „nad vecou“.

Ak sa žena nebude musieť v rôznych životných situáciách správať ako chlap, dokáže sa viac uvoľniť a nechá život „pokojnejšie plynúť“. To jej umožní byť viac ženou, a to sa prejaví vo vzťahu a, samozrejme, aj v sexe.

Záver:

Možno si tu čakal nejaké zázračné techniky alebo sexuálne polohy. Ak ťa to sklamalo, že si ich tu nenašiel, mrzí ma to.

To čo si práve prečítal, je základom znalostí, ako zlepšiť tvoj vzťah so ženou. A sú to veci, ktoré sú často dôležitejšie ako samotné sexuálne techniky stimulácie.

Ale neboj sa, dostaneme sa aj k tomu!

Sleduj pozorne svoju e-mailovú schránku, do ktorej ti budem posielať ďalšie tipy, v ktorých kde nájdeš aj konkrétne sexuálne praktiky a techniky.

Mojím poslaním je zlepšovať vzťahy medzi mužom a ženou. Ak máš akékoľvek otázky ohľadne tejto problematiky, neváhaj a napíš mi!

Mám pre teba ešte jednu dôležitú poznámku na záver:

Pusti sa do akcie!

Počas posledného polroka mi viac ako 130 mojich platiacich klientov potvrdilo, že najdôležitejšie je aplikovať veci do praxe. Preto ťa teraz vyzývam, aplikuj tieto tipy do praxe a garantujem ti, že čoskoro uvidíš výsledky.

Pokiaľ tak neurobíš, nemôžeš čakať zlepšenie. Vyskúšaj preto tieto tipy so ženou čím skôr a napíš mi potom do komentárov ako ti to funguje.

Ak by si chcel vydržať pri sexe dostatočne dlho na to, aby tvoja partnerka dosiahla orgazmus, mám pre teba skvelý tip. Vytvoril som prémiový e-book Majster v posteli, vďaka ktorému predĺžiš svoju výdrž v posteli o 10-30 minút úplne prirodzene bez drahých tabletiek a návštevy sexuológa. Odporúčam ti pozrieť tento odkaz kde sa dozvieš viac.

 

Komentáre

Zanechaj komentár

Your email address will not be published.

TAJOMSTVO VĎAKA KTORÉMU VYDRŽÍŠ V POSTELI 2x, 3x MOŽNO AŽ 5x, DLHŠIE AKO DOTERAZ.

Zisti ako pomocou jednoduchého triku, zvýši svoju výdrž v posteli NIEKOĽKONÁSOBNE. A už nikdy sa nebudeš musieť pozerať na sklamanú tvár tvojej partnerky!

Dokument si stiahlo už 1247 ľudí.