TAJOMSTVO VĎAKA KTORÉMU VYDRŽÍŠ V POSTELI 2x, 3x MOŽNO AŽ 5x, DLHŠIE AKO DOTERAZ.

Zisti ako pomocou jednoduchého triku, zvýši svoju výdrž v posteli NIEKOĽKONÁSOBNE. A už nikdy sa nebudeš musieť pozerať na sklamanú tvár tvojej partnerky!

Dokument si stiahlo už 1247 ľudí.

V tomto nadupanom článku ti prezradím niekoľko princípov, ktoré ti pomôžu zlepšiť tvoj vzťah a sexuálny život. Tieto rady píšem pre chlapov, ktorí už sú vo vzťahu so ženou nejakú dobu. Hlavne pre tých, ktorý si už prešli fázu „zamilovanosti“ a v ich vzťahu sa začínajú objavovať hluché obdobia, alebo sa jednoducho vytráca vášeň a sex a dozvieš sa aj to ako žene vyznať lásku.

Pravdepodobne si už prišiel na to, že žena sa nevzruší tak rýchlo ako ty a možno si si aj všimol, že v mnohých dlhodobých vzťahoch, chcú chlapi sex častejšie ako ženy a celkovo sex vnímame inak ako ženy.

Na začiatku by som ti chcel povedať jeden zaujímavý fakt alebo mužský a ženský pohľad na vzťahy a sex.

Muž sa zamilováva do ženy keď má dobrý sex. Určite si to už zažil, keď si kvalitne zasúložíš so ženou a mali ste skvelý sex, väčšinou to chceš opakovať a si do nej viac zamilovaný.

Žena to má opačne, čím viac sa do teba zamilováva a cíti ťa vo vzťahu, že tam s ňou si, tým sa ti začína postupne otvárať aj po sexuálnej stránke. Pre ňu je sex dôkaz toho, že ste zamilovaný a ten vzťah medzi vami tam je.

Pokiaľ investuješ do vzťahu, vráti sa ti to v podobe lepšieho sexu. Obaja si prídete takto na svoje a nastáva WIN-WIN situácia :)

Poďme sa spolu pozrieť na niekoľko tipov, ako môžeš veľmi jednoducho zlepšiť tvoj vzťah, a tým v podstate zlepšíš aj sexuálny život.

Buď prítomný a zdieľaj s ňou pocity a emócie

nepcuvas ju

Pre ženu je vzťah predovšetkým o emóciách a pocitoch. Ak sa tieto emócie a pocity medzi vami nevymieňajú, žena sa potom nechce „vymieňať“ ani fyzicky.

Najprv je dôležité vytvoriť u ženy predstavu, že medzi vami ten vzťah je, a že ti môže dôverovať a sexuálne sa ti otvoriť.

Ženu omnoho viac vzrušuje mužská prítomnosť – teda to, že tam s ňou si v plnej pozornosti. Vnímaš a počúvaš to, čo hovorí.

Je to pre ňu väčšie afrodiziakum, než nejaké špeciálne techniky dotykov, ktoré, samozrejme, tiež fungujú, ale tvoja plná prítomnosť je omnoho dôležitejšia, a to ju vzrušuje.

Tvoja plná prítomnosť so správnymi dotykmi vytvára synergiu. Čiže keď tieto dve veci spojíš, budeš milenec, po ktorom ženy túžia.

Keď ti môže žena porozprávať o tom, ako sa cez deň mala, prípadne môže s tebou zdieľať svoje pocity a emócie, umožní jej to sa s tebou emocionálne prepojiť a lepšie sa ti potom otvoriť aj sexuálne.

Daj si pri tom záležať, aby si sa jej pozeral do očí a naozaj počúval to, čo hovorí.

Nie že budeš kontrolovať Facebook a jedným uchom ju budeš „akože“ počúvať. Toto ti určite neprejde.

Pre nás, mužov, je takéto rozprávanie väčšinou bezpredmetné a bezvýznamné. Nikam to nevedie a nemá to žiadnu pointu a logiku.

Avšak žena túži, aby muž bol prítomný, a aby sa mohla zdôveriť zo všetkým, čo prežíva. Ak jej to dokážeš poskytnúť, aj keď má rôzne nepríjemné emócie, alebo sa jej niečo nepáči, ona sa s tebou háda a ty to ustojíš, si pre ňu príťažlivý ako sexuálny partner, môže ti potom dôverovať a otvoriť sa ti. Chceš návod ako sa hádať so ženou klikni sem.

Muži väčšinou nechápu, že keď sa ženy niekedy sťažujú alebo rozprávajú o problémoch, tak nechcú počuť ich riešenia, ale chcú, len aby ich niekto vypočul a mohli sa porozprávať. Pomáha im to uvoľniť sa a odpútať sa od problémov.

Vytváraj s ňou často fyzický kontakt (nie len vtedy keď chceš sex)

ako-sa-dotykat-zeny

Možno ťa prekvapím, ale ak chceš mať večer so ženou sex, mal by si na to myslieť už od rána alebo v priebehu dňa.

V ten deň by si sa mal sústrediť na fyzický kontakt s ňou a dotknúť sa jej minimálne 50-krát.

  • Len tak ju objať,
  • pobozkať na líce,
  • pohladiť na tvári, vlasoch, krku, chrbte,
  • držať sa s ňou za ruky na prechádze atď.
  • Nedotýkaj sa ženy len na erotogénnych zónach keď chceš sex.

Mal by si s ňou udržiavať aj očný kontakt a aspoň 1-krát sa jej opýtať, ako sa má a ako sa cíti. Vedome ju pri tom pozorovať a vnímať to, čo hovorí.

Mnoho negatívnych emócií a prejavov žien vychádza len z ich pocitu, že nie je dostatočne milovaná.

A preto je nežný dotyk niekedy 100-krát lepší ako tisíce slov.

Keď sa schyľuje k intímnym chvíľam, nedotýkaj sa jej hneď okato na hlavných erotogénnych zónach (medzi nohami, na prsiach atď.).

Ženské telo sa otvorí ľahšie pri dotýkaní na koncových častiach tela, ako sú:

  • vlasy,
  • ramená,
  • ruky,
  • dlane, tvár a krk,
  • teda dotyky hlavne v hornej oblasti tela.

Je tam veľa nervových zakončení. Nie je to také nápadné, ako keď ju hneď chytáš za kozy, za zadok atď. Napríklad mnoho žien má rado aj jemné potiahnutie za vlasy, alebo veľmi dobre zaberá aj pomalé bozkávanie.

Ďalej aj držanie za boky, ktoré vytvára bezpečie a príjemné pocity.

Snaž sa dotýkať ženy tak, aby nemala pocit, že ti ide len o sex. Nežnými dotykmi v hornej oblasti tela s ňou vytváraš neodolateľné prepojenie.

Muži často robia chybu, že sa chcú ženy hneď dotýkať v tej najintímnejšej oblasti, pretože naša najväčšia erotogénna zóna je penis a jeho okolie a myslíme si, že aj ženy to majú rovnaké.

Často ženy nechcú sex, pretože v danej situácii nie sú dostatočne naladené a muž príliš tlačí na pílu, dotýka sa jej príliš neohrabane a rýchlo, nevie, ako s ňou zaobchádzať, alebo sa s ňou neprepojí emocionálne. Aby žena chcela sex a aj si ho užila, musí byť splnených mnoho podmienok.

Prečítaj si aj: Podrobný návod pre každého muža ako uspokojiť každú ženu v posteli.

Taktiež žena sa dlhšie odpútava od udalostí, ktoré sa diali behom dňa a v posledných hodinách v práci, doma s deťmi alebo s kamarátkami. Takže ak mala náročný deň, a teda prišla domov naštvaná a unavená, budeš to mať pri večernom zvádzaní komplikovanejšie. Ona sa nedokáže okamžite prepnúť do „sexuálneho módu“ ako ty.

V tomto ti veľmi dobre môže pomôcť hoci len jednoduchý fyzický kontakt s ňou, bez toho, aby si chcel od nej sex.

Ak by som mohol prirovnať k niečomu mužské vzrušenie, bol by to horiaci papier, ktorý začne okamžite horieť, rýchlo vzplanie, ale hneď aj vyhasne.

Ženské vzrušenie by som mohol prirovnať k veľkému kotlu vody. Ak chceš, aby voda v kotle zovrela, potrebuješ ho zohrievať dlhšiu dobu, niekedy polhodinu a niekedy aj dlhšie. Keď sa tento kotol poriadne rozpáli, ostáva horúci ešte dlho.

Iste chápeš, že zohrievať kotol papierom, nie je veľmi efektívne. Vždy na toto pamätaj pri akýchkoľvek intímnych aktivitách.

Takže ak chceš sex, zapamätaj si najdôležitejší poznatok z druhého bodu: „Nechoď jej hneď do vagíny a zohrievaj ju dotykmi postupne.“

OK, to boli dva tipy ako dosiahnuť ako mať sex častejšie, nabudúce ti prezradím ďalšie dva tipy ultimátne tipy, ako mať viac sexu so ženou…

Máš sa načo tešiť.

>>> Pokračovanie tohto článku, teda druhú časť si prečítaj tu.

Ak by si chcel vydržať pri sexe dostatočne dlho na to, aby tvoja partnerka dosiahla orgazmus, mám pre teba skvelý tip. Vytvoril som prémiový e-book Majster v posteli, vďaka ktorému predĺžiš svoju výdrž v posteli o 10-30 minút úplne prirodzene bez drahých tabletiek a návštevy sexuológa. Odporúčam ti pozrieť tento odkaz kde sa dozvieš viac.

 

Komentáre

Zanechaj komentár

Your email address will not be published.

TAJOMSTVO VĎAKA KTORÉMU VYDRŽÍŠ V POSTELI 2x, 3x MOŽNO AŽ 5x, DLHŠIE AKO DOTERAZ.

Zisti ako pomocou jednoduchého triku, zvýši svoju výdrž v posteli NIEKOĽKONÁSOBNE. A už nikdy sa nebudeš musieť pozerať na sklamanú tvár tvojej partnerky!

Dokument si stiahlo už 1247 ľudí.