TAJOMSTVO VĎAKA KTORÉMU VYDRŽÍŠ V POSTELI 2x, 3x MOŽNO AŽ 5x, DLHŠIE AKO DOTERAZ.

Zisti ako pomocou jednoduchého triku, zvýši svoju výdrž v posteli NIEKOĽKONÁSOBNE. A už nikdy sa nebudeš musieť pozerať na sklamanú tvár tvojej partnerky!

Dokument si stiahlo už 1247 ľudí.

Video verzia článku:

Môj prémiový e-book o zlepšení sexuálnej výdrže, kde sa dozvieš moje najlepšie know-how, ako sa zbaviť predčasnej ejakulácie a predĺžiť si sex prirodzene o 10 – 30 minút.

Často dostávam od chlapov otázky, ako vydržať pri sexe dlhšie. V tomto článku ti prezradím najlepšie tipy, ktoré môžeš aplikovať hneď dnes večer. No a zlepšiť svoj výkon možno aj o desiatky minút. Poďme rovno na to.

Uvoľnenie panvového dna

Jednoducho povedané, gitara nebude hrať správne, keď budeš mať struny veľmi napnuté a ani vtedy, keď budú veľmi povolené. Potrebuješ tak isto naladiť aj svoje svaly panvového dna. Mám na mysli svaly na bruchu a svaly, ktorými môžeš zastaviť prúd moču. Je to svalová sústava nazývaná aj PC sval.

Nemôžeš mať svaly ani príliš napnuté, ani veľmi uvolnené, lebo potom stratíš erekciu.

Väčšina chlapov má pri sexe totálne napnuté svaly. Doslova sú v kŕči a takmer ani nedýchajú počas počas celého sexu. Tento zlozvyk sme si osvojili ešte v puberte väčšinou pri masturbácii nad pornom. Potom to nevedome prenášame do sexu. Jeden z hlavných kľúčov k úspechu, ako vydržať pri sexe dlhšie je to, že sa viac uvoľníš.

Schválne si nabudúce všimni, čo robíš pri sexe:

  • Ako sa správaš?
  • Ako dýchaš?
  • Ako napínaš svaly?
  • Ako napínaš svaly pri prenikaní do ženy?

Vyskúšaj nabudúce uvolniť všetky svaly a nesnaž sa vygenerovať napätie vo svojom tele.

Zameraj sa pri sexe na tieto 3 veci a vydržíš omnoho dlhšie a nakoniec zažiješ aj lepší orgazmus:

1. Pohyb

Rozpohybuj proste celé svoje telo, je dôležité nebyť neustále v jednej polohe a najviac sa zameraj na rozhýbanie panvovej oblasti. My chlapi zvyčajne nie sme zvyknutí na pohyby panvou, a túto oblasť máme často totálne stuhnutú. Pretože mnoho z nás masturbovalo pri porne a tam proste nehýbeš panvou, ale si nehybný v totálne debilnej polohe za počítačom.

Keď budeš sám, prípadne aj pred sexom, môžeš skúsiť nejaké cviky na rozhýbanie tejto oblast – normálne len krúžiť bokmi, skúsiť vlniť panvou a podobne. Potrebuješ si to vyskúšať nanečisto ešte pred sexom.

Ženy neobľubujú sex, pri ktorom ideš len dnu a von jedným tempom a po pár minútach si hotový. Nauč sa robiť pohyby panvou.

  • Dokážeš vlniť panvou?
  • Dokážeš robiť  pohyby do strán alebo v iných uhloch?

Muži si osvojili takmer nehybnosť pri sledovaní porna a to si prenášajú do sexu. Potrebuješ naozaj rozhýbať pri sexe svoju panvu. Tvoja žena si to viac užije a ty vydržíš dlhšie.

2. Dych

Dych je jedna z kľúčových oblastí, na ktorú sa potrebuješ zamerať, ak chceš vydržať dlhšie. Hlboké dýchanie do brucha pomáha rozprúdiť sexuálnu energiu v tvojom tele, ideálne je to kombinovať s kegelovými cvikmi.

Toto je oblasť, v ktorej máme takmer my všetci muži medzery. Jedným veľmi dobrým trikom je naladiť sa na dych ženy. Je to úžasne intímne, keď zosynchronizuješ so ženou dýchanie. Ženy zvyčajne dýchajú pomalšie, takže ti to pomôže ostať pokojnejším. Taktiež si môžeš pri tom predstavovať, ako si vymieňate sexuálnu energiu.

Napríklad táto technika synchronizácie dychu sa dá použiť aj na to, že dosiahnete orgazmus spolu – to je potom krásny zážitok. Je to krásne a veľmi intímne, keď dýchate spolu.

Toto je úžasná technika, vďaka ktorej smeruješ pozornosť na ženu, čo ti tiež určitým spôsobom pomáha zlepšiť výdrž. Ak budeš sledovať jej dych, uvidíš aká je krásne vzrušená. Ale zameraj sa hlavne na hlboké a pomalé dýchanie do brucha, takto spomaľuješ aj frekvenciu tvojho srdca, vďaka čomu ostávaš pokojnejší a budeš mať lepšiu kontrolu nad celou situáciou.

3. Zvuk

Keď vydávaš akékoľvek zvuky pri vzrušení, ohromne to rozvibruje celé tvoje vnútro. Sex si viac užiješ a dosiahneš lepší orgazmus. Zvuk tiež pomáha rozprúdiť energiu v tvojom tele. A môžeš si všimnúť, že frekvencia zvukov sa u žien aj mužov mení. Postupne ako sa vzrušenie stupňuje.

Je to tým, ako sexuálna energia prechádza jednotlivými čakrami v tele. Najprv sú vzdychy hlboké a postupne sa ako keby zjemňujú.

Kedysi dávno som sa vôbec pri sexe neprejavoval, ale odkedy som začal vydávať zvuky, sex je podstatne lepší a vydržím oveľa dlhšie.

V minulosti sme sa naučili, že sexualitu treba skrývať. Sex je len po tme, pod perinou, alebo sme masturbovali  potichu niekde zamknutí v kúpeľni, aby nás nikto nevidel.

Mnoho chlapov a aj žien sa pri sexe vôbec neprejavuje, a takto sa okrádajú o množstvo krásnych zážitkov. Dovoľ si naplno vyjadrovať svoje vzrušenie a garantujem ti, že si to oveľa viac užijete obaja.

Ak si to dovolíš často sa môžeš dostať do stavu vzrušenia, kedy ti bude úplne jedno kto si o tebe čo myslí a vtedy sa naplno prejavíš.

Pracuj aj na svojich schopnostiach ako uspokojiť ženu v posteli. Pretože je to dôležité…

Bonus na záver

Na záver, aby som nezabudol, posledný tip – nevnímaj vzrušenie cez penis. Alebo ako by som ti to vysvetlil? Keď vnikáš do ženy, vyskúšaj sa NEZAMERIAVAŤ na pocity, ktoré máš v penise, ale vnímaj celé svoje telo.

  • Čo sa v ňom deje?
  • Čo cítiš v jednotlivých častiach tela?
  • Ako vnímaš vzrušenie?

Proste funguje to na jednoduchom princípe – kam smeruješ pozornosť, to rastie a stúpa tam energia. Keď zameriaš pozornosť na penis, hromadí sa tam sexuálna energia a potom si táto energia hľadá najbližšiu cestu von, teda tvojím penisom. Keď vnímaš vzrušenie celým svojím telom, pomôže ti to vydržať dlhšie.

P. S.: Ak ťa táto tematika zaujíma viac a chcel by si ísť poriadne do hĺbky, odporúčam ti pozrieť si aj môj prémiový e-book o zlepšení sexuálnej výdrže, kde sa dozvieš moje najlepšie know-how, ako sa zbaviť predčasnej ejakulácie a predĺžiť si sex prirodzene o 10 – 30 minút.

P. P. S.: Pozri si aj druhý diel zo série poradna pre chlapov o slabej erekcii.

Komentáre

Zanechaj komentár

Your email address will not be published.

TAJOMSTVO VĎAKA KTORÉMU VYDRŽÍŠ V POSTELI 2x, 3x MOŽNO AŽ 5x, DLHŠIE AKO DOTERAZ.

Zisti ako pomocou jednoduchého triku, zvýši svoju výdrž v posteli NIEKOĽKONÁSOBNE. A už nikdy sa nebudeš musieť pozerať na sklamanú tvár tvojej partnerky!

Dokument si stiahlo už 1247 ľudí.