TAJOMSTVO VĎAKA KTORÉMU VYDRŽÍŠ V POSTELI 2x, 3x MOŽNO AŽ 5x, DLHŠIE AKO DOTERAZ.

Zisti ako pomocou jednoduchého triku, zvýši svoju výdrž v posteli NIEKOĽKONÁSOBNE. A už nikdy sa nebudeš musieť pozerať na sklamanú tvár tvojej partnerky!

Dokument si stiahlo už 1247 ľudí.

Ženská ejakulácia je stará ako ľudstvo samo. Dokonca sa o nej zmieňoval už aristoteles.

Dnes už vieme čo znamená “squirting”. Stačí už iba ženy naučiť ako sa dostatočne uvolniť a prežiť “mokrý orgazmus”. Mužov zase treba naučiť, že ženská ejakulácia nie je moč.

Niektoré ženy ejakulujú naozaj silno a u niektorých to takmer nespozoruješ. Muži o tom takmer nič nevedia a potom sa ženy, ktoré pri milovaní “vystreknú” cítia trápne. Obávajú sa, či si to ich partner nevysvetlí ako moč.

Keď žena dosiahne ejakuláciu, muž by mal byť z toho práveže nadšený. Ženská ejakulácia je súčasťou zdravej sexuality ženy. Avšak neznamená to, že ženy ktoré to “nedokážu”, sú menejcenné, alebo neskúsené, to v žiadnom prípade.

Ak tento článok dočítaš do konca, dozvieš sa veľmi zaujímavé informácie o ženskej ejakulácii a aj to, ako ju môže žena dosiahnuť.

Čo je ženská ejakulácia

Ženský ejakulát nie je rovnaký ako mužský, pretože neobsahuje spermie. Zložením sa ale veľmi podobajú.

Aj ženy majú svoju “prostatu”.  Zdrojom ejakulátu, sú práve malé žliazky v blízkosti močovej rúry, ktoré sa označujú ako ženská prostata. Zaujímavosťou je, že ženskú prostatu – prostata feminina, objavil v roku 2001 Slovenský lekár a profesor MUDr. Milan Zaviačič, DrSc. V tom období to prinieslo do sexuálnej oblasti veľké haló.

Ženská prostata sa nachádza v stene močovej rúry, na rozdiel od prostaty muža, ktorá močovú rúru obklopuje.

„Táto žľaza je u ženy asi štyrikrát menšia, no má rovnaké zloženie, súčasti a funkcie ako tá mužská. Jej štruktúra sa zhoduje s prostatou muža po puberte. Pri správnej technike súlože je dráždením tejto zóny schopných dosiahnuť orgazmus až sedemdesiat percent žien. Šancu majú aj tie, ktoré orgazmus nikdy nepoznali,“ povedal profesor Zaviačič.

Zloženie ženského ejakulátu:

Ženský ejakulát sa v minulosti často mylne zamieňal s močom. Chemický rozbor, ale jasne dokázal, že je to číra tekutina ktorá obsahuje fruktózu, sacharózu, kyseliny fosforečnú a len stopové množstvo močoviny a keratínu. Ďalej obsahuje vitamíny B1 , B2 , B6 , K , C , provitamín-A. Takže sa určite nejedná o moč.

Dokáže každá žena striekať?

Nie.

Podľa štatistík dosahuje ejakuláciu približne 30% žien. Oficiálne neexistuje zaručený recept na ženskú ejakuláciu, ktorý bude fungovať u každej ženy.

Dokáže sa dostatočne odviazať a uvolniť pri sexe každá žena?

Dokáže si každá obliecť na seba podväzky?

No nie.

orgasm

Každá žena je jedinečná a veľmi záleží na tom ako vníma vlastnú sexualitu. Tie ženy, ktoré svoje telo až tak nepoznajú a neexperimentujú v sexuálnej oblasti, pravdepodobne ejakuláciu nedosiahnu.

Naopak, tie ženy ktoré masturbujú, radi experimentujú, spoznávajú svoje telo a nové spôsoby rozkoše, môžu ejakuláciu dosiahnuť s väčšou pravdepodobnosťou.

Avšak niektoré zdroje zase uvádzajú, že ženskú ejakuláciu je možné postupne natrénovať.

Taktiež je dobré vedieť, že ak žena dosiahla ejakuláciu raz, neznamená to, že ju dosiahne vždy.

Chceš sa o tejto téme dozvedieť viac?

Prečítaj si tento článok: Návod pre mužov ako urobiť ženu.

Ako žena spozná že dosiahla ejakuláciu?

Nemusí vždy ísť o “vystreknutie”, ejakulácia môže mať mnoho podôb.

  1. Ejakulát strieka po celej miestnosti.
  2. Zo ženy vytečie naraz veľký objem tekutiny.
  3. Ejakulát vyteká v malom množstve pomalšie.
  4. Ejakulát putuje do močového mechúra.

Práve posledný spôsob mnoho žien zažilo vtedy, keď cítili po orgazme veľkú potrebu na močenie, pretože mali močový mechúr plný ejakulátu.

Vystreknutie môže nastať len vtedy, keď nemáš vo vagíne strčené prsty alebo penis, alebo žena neblokuje vnútornými svalmi močovú trubicu.

Väčšina žien, ktoré už zažili ejakuláciu zistili, že to prišlo náhodne. Potom začali tento typ stimulácie napodobňovať a neskôr už presne vedeli ako na to.

Dlhá predohra, zmyselná masáž, vášeň, divokosť alebo orálny sex spojený so stimuláciou prstami často predchádza ženskej ejakulácii. Pri súloži, alebo dráždení prstami oblasti bodu G začne žena pociťovať nesmiernu chuť na uvoľnenie, môže mať pocit silnej potreby na močenie. Následne, veľké vzrušenie a tlak prerazia všetky zábrany a ona sa totálne uvolní a vystrekne ejakulát.

Každá žena môže pocit pri ejakulácii prežívať inak. Pre niektoré to nemusí byť nič moc a naopak, pre niektoré to môže byť najlepší orgazmus celého života.

Zaujímavosťou je, že pri ejakulácii nemusí žena prežiť orgazmus, pretože sú to dva oddelené procesy v tele.

Ako dosiahnuť ženskú ejakuláciu – inštruktážne video

Všeobecne platí, že žena by sa mala pred ejakuláciou vymočiť úplne do prázdna, aby nemala zábrany, že sa pri sexe pociká.

Účinne zaberá stimulácia prstami v oblasti bodu G a v oblasti močovej trubice. Bod G sa nachádza na hornej strane vagíny, vo vzdialenosti približne na 2 články ukazováka.

G-bod2

Dôležité: Stimulácia by mala prebiehať smeromako je vyznačené na obrázku hore

1.HORE – DOLE, teda nerobiť pohyby smerom DNU-VON.

2.Prípadne zasunúť jeden alebo dva palce do vagíny a robiť pohyb “poď sem”

Prečo prsty?

Pretože penis sa nedokáže ohnúť do hora a prstami lepšie stimuluješ bod G.

Pri stimulácii tohto miesta určite nepodceňuj lubrikáciu, aj keď sa ti zdá že žena je dostatočne mokrá, neboj sa použiť lubrikant. Nie je nič horšie ako stimulácia v tomto mieste na sucho.

Taktiež ženám pomôže, keď budú vedome pracovať so svalmi panvového dna. Teda ak chcú uvolniť ejakulát nemali by sťahovať svaly, ako pri kegelových cvikoch, ale tlačiť presne opačne, teda smerom von. Alebo lepšie povedané “vytláčať”. Pretože ak sťahuje svaly dovnútra, vlastne bráni tekutine vyjsť von. Ak má pri orgazme pocity na močenie, mala by vnútorné svaly uvolniť a tlačiť smerom von.

V nasledujúcom videu nájdeš presný návod, ako urobiť žene mokrý orgazmus. Video je síce anglicky, ale myslím že, až tak nepotrebuješ komentár.

Aká je najlepšia poloha na dosiahnutie ženskej ejakulácie

Odporúča sa najmä misionárska poloha a stimulácii prstami. Teda žena leží na chrbte a môže mať pod zadkom nejakú podložku, ak sa pokúšate o mokrý orgazmus penisom. Dôležité je teda aby mužova panva bola nižšie ako panva ženy. Na to dobre poslúži vyššia aspoň 20cm podložka. Odporúčam podložiť pod seba osušku a najprv skúšať stimuláciu prstami.

Pre ženy: Pri sexe sa uvolnite odviažte

Veľkú rolu pri dosiahnutí ejakulácie hrá práve psychika. Žena by mala byť vyrovnaná so svojou sexualitou a nemala mať zábrany, alebo psychické bloky.

Mala by sa naplno oddať vášni a uvolniť sa, inak sa jej to nepodarí.

Za všetkým je hlava, myšlienka, potom chuť a následne prežitok. Ak to naozaj chce musí sa totálne uvoľniť, mať chuť poriadne sa vystriekať a užiť si to ako nikdy :) Na uvoľnenie môže pomôcť aj pohár vína.

Ak má žena strach, že ejakulát bude striekať všade po celej miestnosti, nebude sa môcť uvolniť. Vtedy je dobré experimentovať v sprche, to pomôže prekonať zábrany.

Prípadne ak to robí v posteli môže podložiť pod seba veľkú osušku.

Ak máva žena pri milovaní, či masturbácii pocit potreby na močenie alebo býva veľmi mokrá, v tom prípade má veľmi dobrý predpoklad na ejakuláciu.

Ženy dosahujú mokrý orgazmus najčastejšie pri orálnom sexe alebo prstovaní.

Ak sa žene podarilo dosiahnuť ejakuláciu, treba potom doplniť do tela dostatočné množstvo tekutín.

Pre mužov: Kto chce ženskú ejakuláciu?

Mokrý orgazmus by mali chcieť obaja, teda hlavne muži sa pýtajú:

“Ako žene urobím mokrý orgazmus?”

Namiesto toho by sa mali pýtať:

“Ako inšpirujem ženu, alebo ako pomôžem žene, aby sa sama chcela naučiť umenie ženskej ejakulácie?”

Čo ak to žena vôbec nechce? Polož si nasledujúcu otázku ešte predtým ako sa do toho pustíš:

“Chcem ženskú ejakuláciu ja, alebo moja partnerka?”

Toto je dobré si vyjasniť hneď na začiatku.

Väčšina mužov mokrý orgazmus zbožňuje a berieme to ako poďakovanie za dobre odvedenú prácu.

Takže na záver odkaz pre ženy:

“Nehanbite sa a experimentovať so svojím telom. Nemajte strach, že to nepochopíme. Hľadajte a skúmajte nové techniky stimulácie, či už o samote alebo s nami. My budeme len radi :)”

Aj keď sa vám spoločne ejakuláciu nepodarí dosiahnuť, najdôležitejšie je aby ste obaja boli po sexuálnej stránke spokojný. Jedným z najlepších spôsobov, ako uspokojiť ženu je venovať jej orálny sex. Spísal som moje najlepšie know – how za posledné roky do jednoduchého návodu pre každého chlapa. Ak jej chceš venovať orál pri ktorom bude omdlievať od rozkoše, klikni na tento odkaz.

Máš skúsenosti so ženskou ejakuláciou? Ak áno podeľ sa o svoje skúsenosti v komentároch.

Komentáre

Zanechaj komentár

Your email address will not be published.

TAJOMSTVO VĎAKA KTORÉMU VYDRŽÍŠ V POSTELI 2x, 3x MOŽNO AŽ 5x, DLHŠIE AKO DOTERAZ.

Zisti ako pomocou jednoduchého triku, zvýši svoju výdrž v posteli NIEKOĽKONÁSOBNE. A už nikdy sa nebudeš musieť pozerať na sklamanú tvár tvojej partnerky!

Dokument si stiahlo už 1247 ľudí.