TAJOMSTVO VĎAKA KTORÉMU VYDRŽÍŠ V POSTELI 2x, 3x MOŽNO AŽ 5x, DLHŠIE AKO DOTERAZ.

Zisti ako pomocou jednoduchého triku, zvýši svoju výdrž v posteli NIEKOĽKONÁSOBNE. A už nikdy sa nebudeš musieť pozerať na sklamanú tvár tvojej partnerky!

Dokument si stiahlo už 1247 ľudí.

V tomto článku vám prezradím 7 tipov ako vydržať v posteli dlhšie už dnes večer bez toho, aby ste museli navštíviť sexuológa alebo užívať drahé tabletky. Preto čítajte pozorne až dokonca.

Ak sa navždy chcete zbaviť predčasnej ejakulácie, nepodarí sa ti to zo dňa na deň. Musíš sa naučiť kontrolovať svoje vzrušenie a ovládať reflex ejakulácie. Avšak existuje niekoľko účinných techník na okamžité oddialenie vzrušenia, ktoré môžete použiť už dnes. Použitím týchto technik určite vydržíte v posteli dlhšie. V tomto nasledujúcom videu sa s vami o ne podelím.

1. tip – nevnikajte hlboko

Snažte sa nevnikať do vagíny príliš hlboko. Sústreďte sa na plytké vnikanie. Stimulujete tak vaginálny vstup, kde sa nachádza veľké množstvo citlivých nervových zakončení, a preto pre väčšinu žien je to veľmi vzrušujúce. To pomôže, aby sa žena vzrušila rýchlejšie. Snažte sa viac stimulovať ženský klitoris. Je to miesto na ženskom tele, kde je najviac nervových zakončení a je určené výhradne na sexuálnu rozkoš.

2. tip – zastavte či spomaľte, keď ide do tuhého

Zastavte stimuláciu alebo aspoň spomaľte tempo, keď cítite, že už prichádza orgazmus. Sústreďte sa na svoj dych a niekoľkokrát sa zhlboka nadýchnite a vydýchnite. To pomôže znížiť vzrušenie. Potom vniknite do vagíny úplne hlboko až po koreň penisu a snažte sa pohybovať panvou smerom hore-dolu, teda nie dnu a von. Takto stimulujete svojou pubickou kosťou partnerkin klitoris, čo ale na druhej strane nespôsobuje také dráždenie žaluďa penisu. Vďaka tomu vydržíte dlhšie.

3. tip – sústreďte sa predovšetkým na potešenie svojej partnerky

Sústreďte sa hlavne na partnerku a nestarajte sa len o seba. Dajte ju na prvé miesto a snažte sa, aby dosiahla orgazmus akýmkoľvek spôsobom. Tým, že zameriate svoju pozornosť na jej uspokojenie, nebudete sa sústreďovať len na svoje vzrušenie, pomôže vám to vydržať o niečo dlhšie.

4. tip – nevzdávajte sa pri predčasnej ejakulácii

Ak aj vaše vyvrcholenie príde príliš skoro, nevzdávajte sa. Mnoho mužov dokáže pokračovať už niekoľko minút po ejakulácii. Prevezmite iniciatívu a pomôžte si jazykom alebo prstami. Pokiaľ čakáte, kým sa vám úd znova postaví, spravte jej rozkoš ústami. Niektoré ženy to milujú. Môžete stimulovať jazykom klitoris a prstami jej bod G. Vaša kočka možno začne od vzrušenia vášnivo vzdychať a vás to tiež veľmi rýchlo vráti späť do hry a môžete pokračovať v ďalšom kole rozkoše. Taktiež ocení, že sa jej venujete, aj napriek tomu, že vy ste sa už vzrušili.

5. tip – nechaj ju, nech si vás osedlá

Vyskúšajte nasledujúcu polohu: Ona na navrchu. V tejto polohe nie je penis stimulovaný tak, ako pri iných polohách. Táto poloha pomáha mužom získať väčšiu kontrolu nad svojim vzrušením. Ženy si pri nej sami určujú tempo a smer prenikania. Veľa žien miluje túto polohu a je to niekedy aj jediná poloha pri ktorej sú schopné dosiahnuť orgazmus. Požiadajte ju, aby začala zľahka a pomaly.

6. tip – použite hrubší kondóm

Nalejme si čistého vína. My muži neznášame kondómy. Hlavne preto, lebo znižujú citlivosť a potom si sex tak neužívame. Poznám to. Je to ako lízať zmrzlinu cez sklo. Ak však pri sexe neviete vydržať dlhšie, môže to byť vaša tajná zbraň. Kým si osvojíte techniky na ovládanie svojho vzrušenia, použite hrubší kondóm. Vydržíte takto  o niečo dlhšie.

7. tip – použite nenápadnú techniku stisnutia

Keď už cítite, že to na vás prichádza, oznámte jej, že chcete zmeniť polohu. Nemusíte jej povedať, že prečo. Počas výmeny sa niekoľkokrát zhlboka nadýchnite a vydýchnite a nenápadne stisnite prstami na niekoľko sekúnd svoj penis na žaludi. Táto technika podporí oddialenie vzrušenia.

Aj keď toto nie sú dlhodobé riešenia problému s predčasnou ejakuláciou, môžu pomôcť v situáciách, keď potrebujete vydržať dlhšie. Môžete ich používať dovtedy, až kým sa nenaučíte úplne ovládať svoje vzrušenie.

Hlavne to smelo vyskúšajte. Netvrdím, že budú istotne fungovať všetky techniky. Každému vyhovuje niečo iné.

V prípade, že sa chcete dozvedieť viac o takýchto a ďalších tipoch techník, aby ste dokázali vydržať v posteli dlhšie, alebo sa NAVŽDY zbavili predčasnej ejakulácie kliknite SEM.

Prejsť na ďalšiu časť: [07/14] Zníženie stresu môže pomôcť s predčasnou ejakuláciou

Komentáre

Zanechaj komentár

Your email address will not be published.

TAJOMSTVO VĎAKA KTORÉMU VYDRŽÍŠ V POSTELI 2x, 3x MOŽNO AŽ 5x, DLHŠIE AKO DOTERAZ.

Zisti ako pomocou jednoduchého triku, zvýši svoju výdrž v posteli NIEKOĽKONÁSOBNE. A už nikdy sa nebudeš musieť pozerať na sklamanú tvár tvojej partnerky!

Dokument si stiahlo už 1247 ľudí.