TAJOMSTVO VĎAKA KTORÉMU VYDRŽÍŠ V POSTELI 2x, 3x MOŽNO AŽ 5x, DLHŠIE AKO DOTERAZ.

Zisti ako pomocou jednoduchého triku, zvýši svoju výdrž v posteli NIEKOĽKONÁSOBNE. A už nikdy sa nebudeš musieť pozerať na sklamanú tvár tvojej partnerky!

Dokument si stiahlo už 1247 ľudí.

Orálny sex (Cunnilingus) má rada takmer každá žena, avšak nie je to niečo v čom je každý muž dobrý. Zlý orálny sex je horší ako žiadny. Muži nemajú vagínu, takže je pochopiteľné, že sú niekedy zmätení z toho čo žene spôsobuje rozkoš a čo nie. Vedel si o tom, že pri orálnom sexe v kombinácii so stimuláciou prstami s ňou môžeš prežiť ženskú ejakuláciu.

Cunnilingus je potrebné sa naučiť, ale ako základ spomeniem v tomto článku chyby, ktoré ťa knokautujú hneď v prvom kole. Robíš niektorú z týchto chýb pri orále?

1. Vrhneš sa hneď na klitoris

Toto je veľký prešľap. Odrovnáš sa ešte pred tým, ako to začalo byť zaujímavé a môžeš ju zablokovať tak, že nebude žiadny sex. Predstav si, aké je toto miesto citlivé, keď vo veľkosti hrášku sa nachádza až 8 – 10 000 nervových zakončení. Pritom na žaludi tvojho penisu je ich približne len 4 000. Ženu najprv správne rozpáliť, aby si to aj ona užila.

Je to to isté, ako keď prudko pridávaš plyn v aute ešte predtým, ako si zahrial motor. Ono to „nejak“ funguje, ale motor si to neužíva a s dlhodobého hľadiska nebude potom správne fungovať. :)

2. Napodobňuješ pohyby z porna

Nesnaž sa napodobňovať to, čo vidíš v porne. Hlavne keď muž strčí hlavu medzi jej nohy, jazyk priloží na vagínu a začne rýchlymi pohybmi hýbať hlavou, ako keby išlo o život. Vyzerá to hlúpo nielen na videu, ale presne tak isto hlúpo to vyzerá aj v skutočnosti.

3. Nepoužívaš ruky

Ruky a prsty ti orálny sex dokážu posunúť na omnoho vyšší level. Môžeš dráždiť jej bod G alebo sa hrať s jej análnym otvorom. Prípadne môžeš hladiť jej prsia alebo si s ňou prepliesť ruky, aby s tebou nestratila kontakt.

Daj si záležať na tom, aby si mal ruky dokonale čisté. Taktiež nechty dokonale čisté, ostrihané a zabrúsené, pretože nič nedokáže orál viac pokaziť, ako keď svoju partnerku poškriabeš nechtami na tých najcitlivejších miestach.

4. Strácaš s ňou kontakt

Toto je dosť veľká chyba, udržuj s ňou kontakt viacerými spôsobmi. Pozeraj sa jej do očí, drž ju za ruku, hlaď ju na prsiach a na bruchu. Keď sa jej pri tom pozeráš do očí, vytvorí to medzi vami krásne puto a ona si to bude ešte viac užívať. Žena nechce mať pocit, že ju z toho „vynechávaš“. Začne ju trápiť myšlienka, hej ja som tu hore, venuj sa mi. Pretože mnoho žien môže mať pocit, že si sa zameral len na jej vagínu a ju ako bytosť ignoruješ.

5. Si príliš tvrdý a drsný a robíš prudké pohyby

Už som spomínal, že klitoris má približne 8 000 nervových zakončení umiestnených do veľkosti malého hrášku. Predstav si, aký je citlivý. Keď začneš na ňom kmitať jazykom rýchlymi pohybmi, istotne to nebude tvojej partnerke príjemné. Budeš potom vyzerať ako muž, ktorý nemá žiadne skúsenosti. Spomaľ trocha. Venuj jej nežné láskanie jazykom a nechaj ju, nech ona k tebe pritlačí vagínu.

Taktiež obzvlášť si daj pozor na používanie zubov v týchto citlivých miestach. A dôležité ešte je i to, aby si bol dôkladne oholený a nemal na tvári drsné strnisko. Pretože ju to môže naozaj veľmi škrabať a určite to nebude pre ňu príjemné.

Orálny sex je pravdepodobne jeden z najlepších spôsobov ako žene venovať orgazmus. Ak chceš aby s tebou mala sex. Venuj jej kvalitný orálny sex a ukážeš jej, že vieš presne čo ženy chcú.

V prípade, že by si chcel vedieť pokročilé techniky orálneho sexu a nespoliehať sa na metódu pokus omyl. Mám pre teba napísaný prémiový e-book o orálnom sexe, v ktorom sa dozvieš presne to čo potrebuješ vedieť, aby dosiahla taký orgazmus, pri ktorom bude doslova omdlievať od rozkoše.

Komentáre

Zanechaj komentár

Your email address will not be published.

TAJOMSTVO VĎAKA KTORÉMU VYDRŽÍŠ V POSTELI 2x, 3x MOŽNO AŽ 5x, DLHŠIE AKO DOTERAZ.

Zisti ako pomocou jednoduchého triku, zvýši svoju výdrž v posteli NIEKOĽKONÁSOBNE. A už nikdy sa nebudeš musieť pozerať na sklamanú tvár tvojej partnerky!

Dokument si stiahlo už 1247 ľudí.