TAJOMSTVO VĎAKA KTORÉMU VYDRŽÍŠ V POSTELI 2x, 3x MOŽNO AŽ 5x, DLHŠIE AKO DOTERAZ.

Zisti ako pomocou jednoduchého triku, zvýši svoju výdrž v posteli NIEKOĽKONÁSOBNE. A už nikdy sa nebudeš musieť pozerať na sklamanú tvár tvojej partnerky!

Dokument si stiahlo už 1247 ľudí.

Cítite sa frustrovane a zahanbene vždy, keď vyvrcholíte pri sexe skôr, ako by ste chceli?

Chceli by ste vydržať v posteli dlhšie a priviesť vašu partnerku k vytúženému orgazmu?

Som si istý, že áno.

Po pravde 75 % mužov si želá, aby v posteli vydržali dlhšie.

Mali by ste vedieť o 4 mýtoch alebo klamstvách, ktoré sa šíria v spoločnosti o predčasnej ejakulácii.

Klamstvo č. 1 – predčasná ejakulácia je sexuálna porucha, na ktorú neexistuje liek

Predčasná ejakulácia môže byť diagnostikovaná ako indispozícia, ale nikdy nie ako choroba. Existuje niekoľko príčin predčasnej ejakulácie, ale väčšina má psychický alebo fyziologický základ.

Po pravde 80 – 90 % prípadov predčasnej ejakulácie môžete veľmi jednoducho odstrániť správnymi technikami a postupmi svojpomocne. Bez použitia liekov a iných chemikálií.

Klamstvo č. 2 – ak budete počas sexu počítať príklady vydržíte dlhšie

Nuž, áno aj nie. Niekomu to fungovať môže, keď bude myslieť na niečo iné ako na sex. Avšak toto nie je ideálne a dlhodobé riešenie.

Pravdaže, kto chce v najkrajšom momente sexu počítať rovnice?

Dlhšiu sexuálnu výdrž dosiahnete tak, že zistíte, čo spôsobuje vaše vzrušenie viac a čo menej.

Klamstvo č. 3 – ak vyvrcholíte do dvoch minút, máte predčasnú ejakuláciu

Väčšina definícií označuje predčasnú ejakuláciu ako vyvrcholenie do dvoch minút. Avšak, pokiaľ by vaša partnerka dosiahla orgazmus za 1 minútu, technicky PE nemáte.

V skutočnosti teda záleží na tom, ako rýchlo vyvrcholí vaša partnerka počas milovania. Ak ju dokážete uspokojiť aj napriek tomu, že vyvrcholíte príliš rýchlo, slabá výdrž pri sexe by pre vás nemala byť problém.

Horšie to budete mať, ak zmeníte vašu partnerku a ona bude potrebovať na dosiahnutie orgazmu viac času. Pravdupovediac, len málo žien sa dokáže vzrušiť tak rýchlo.

Klamstvo č. 4 – tabletky a lieky sú najlepším spôsobom, ako vyliečiť predčasnú ejakuláciu

Aj keď existujú dôkazy a na internete nájdete množstvo prípravkov, ktoré predlžujú sexuálnu výdrž v posteli, vlastne neexistuje liek odporúčaný FDA, ktorý by bol oficiálne určený na predĺženie sexuálnej výdrže.

Väčšina prípadov predčasnej ejakulácie má psychický pôvod.

Odstrániť tento problém je teda jednoduchšie svojpomocne, napríklad pomocou cvičenia a sebazdokonaľovania pri masturbácii.

Ak sa vám článok páčil a chcete vedieť presné techniky na okamžité odstránenie predčasnej ejakulácie, nájdete ich v e-booku Majster v posteli, ktorý som napísal pre vás. Kliknite SEM a dozviete sa všetko potrebné.

Komentáre

Zanechaj komentár

Your email address will not be published.

TAJOMSTVO VĎAKA KTORÉMU VYDRŽÍŠ V POSTELI 2x, 3x MOŽNO AŽ 5x, DLHŠIE AKO DOTERAZ.

Zisti ako pomocou jednoduchého triku, zvýši svoju výdrž v posteli NIEKOĽKONÁSOBNE. A už nikdy sa nebudeš musieť pozerať na sklamanú tvár tvojej partnerky!

Dokument si stiahlo už 1247 ľudí.