TAJOMSTVO VĎAKA KTORÉMU VYDRŽÍŠ V POSTELI 2x, 3x MOŽNO AŽ 5x, DLHŠIE AKO DOTERAZ.

Zisti ako pomocou jednoduchého triku, zvýši svoju výdrž v posteli NIEKOĽKONÁSOBNE. A už nikdy sa nebudeš musieť pozerať na sklamanú tvár tvojej partnerky!

Dokument si stiahlo už 1247 ľudí.

Ak trpíte predčasnou ejakuláciou a hľadáte sexuálne polohy, pri ktorých vydržíte súložiť dlhšie – tento článok je presne pre vás.

V uvádzaných polohách dosiahne vaša partnerka orgazmus skôr a ako bonus sa vaša sexuálna výdrž predĺži o niekoľko minút navyše.

Zaujíma vás to? Čítajte ďalej…

Pozície na predĺženie sexuálnej výdrže

#1 – Vášnivá jazdkyňa

Toto je pravdepodobne jedna z najlepších polôh, ktorá vám umožní vydržať v posteli dlhšie. Nechajte partnerku aby vás osedlala. Sú dva dôvody, prečo je táto poloha presne pre vás.

Lepšia kontrola: Môžete lepšie ovládať svoje vzrušenie. Vaše telo je v tejto polohe úplne uvoľnené, zrelaxované a bez stresu. Ležíte alebo sedíte a proste si užívate tie príjemné pocity vo vašom tele.

Dávate partnerke vedenie: Vaša partnerka prevezme iniciatívu a sama si určuje uhol, rýchlosť a silu prenikania penisu do vagíny. Ona sa plne sústredí na dosiahnutie orgazmu, a preto ho dosiahne rýchlejšie. Vy sa tak môžete zase plne sústrediť na ovládanie svojho vzrušenia.

#2 – Otočená vášnivá jazdkyňa

Toto je variant polohy, keď je žena hore. Vy ležíte na chrbte a ona osedlá váš penis. Vidíte jej zadoček a chrbát. Takisto ako v prvej polohe, vaša partnerka preberá vedenie nad celou situáciou.

#3 – Upravený misionár

Podložte pod partnerkin zadok vankúš alebo inú mäkkú podložku, aby jej panva bola vyššie. Tým zmeníte uhol vnikania do vagíny a pubickou kosťou viac dráždite jej klitoris. Dôležité pri tejto polohe je to, aby ste robili pohyby panvou smerom hore-dolu, nie ako ste navyknutý dnu a von. Tým, že robíte pohyby smerom hore-dole, žaluď vášho penisu nie je stimulovaný, tak ako pri pohyboch dnu a von. Taktiež viac stimulujete partnerkin klitoris a pri určitom uhle aj bod G. Vaša partnerka si môže vyložiť svoje nohy na vaše plecia. S touto polohou sa dá experimentovať.

dnu-von

Takže nabudúce, keď budete chcieť premôcť predčasnú ejakuláciu. vyskúšajte tieto 3 uvedené polohy.

Bonusový tip na záver:

Ak pri niektorej z týchto polôh cítite veľké vzrušenie, požiadajte partnerku o výmenu. A vyskúšajte inú polohu. Počas výmeny sa nenápadne zhlboka nadýchnite, zadržte dych a stlačte žaluď alebo koreň vášho penisu na niekoľko sekúnd. Potom vydýchnite. Vaše vzrušenie by sa malo znížiť. Potom, keď začnete s novou polohou, zhlboka dýchajte. To vám pomôže znížiť vzrušenie ešte o niečo viac.

Ak chcete vedieť o ďalších polohách a technikách, s ktorými vydržíte v posteli dlhšie, pozrite si môj platený e-book Majster v posteli, kde sa venujem tejto oblasti dopodrobna.

Komentáre

Zanechaj komentár

Your email address will not be published.

TAJOMSTVO VĎAKA KTORÉMU VYDRŽÍŠ V POSTELI 2x, 3x MOŽNO AŽ 5x, DLHŠIE AKO DOTERAZ.

Zisti ako pomocou jednoduchého triku, zvýši svoju výdrž v posteli NIEKOĽKONÁSOBNE. A už nikdy sa nebudeš musieť pozerať na sklamanú tvár tvojej partnerky!

Dokument si stiahlo už 1247 ľudí.