TAJOMSTVO VĎAKA KTORÉMU VYDRŽÍŠ V POSTELI 2x, 3x MOŽNO AŽ 5x, DLHŠIE AKO DOTERAZ.

Zisti ako pomocou jednoduchého triku, zvýši svoju výdrž v posteli NIEKOĽKONÁSOBNE. A už nikdy sa nebudeš musieť pozerať na sklamanú tvár tvojej partnerky!

Dokument si stiahlo už 1247 ľudí.

Keď príde na predohru, väčšina ľudí si myslí, že je dobrá viac pre ženy ako pre mužov. Možno si myslíte, že predohra je len niečo na rozohriatie vašej partnerky pred sexom. Ale viete čo? Predohra je omnoho viac, ako len to a skutočne obohacuje mužov aj ženy!

Zapojenie sa do predohry vám môže spôsobiť lepšie a silnejšie orgazmy. Približuje vás to ku vašej partnerke a pomáha vám vnímať jej rozpoloženie. Takže, čo je to predohra? Znamená to vždy len bozkávanie, aby ste ju zahriali? Absolútne nie! Predohra by mala byť v každom prípade viac kreatívna. Tu sú nejaké nápady, ako to realizovať.

1. Sprchujte sa spolu – je vzrušujúce, ak ste obaja mokrí a voňaví (áno, byť nahý tiež pomáha). Skúste si namydliť ruky a umyť jej celé telo. To musí byť pre ňu skvelý pocit, keď sa vaše ruky jemne kĺžu po jej pokožke. A tiež je to nádherné dotýkať sa jej po celom tele. V sprche môžete experimentovať aj s mokrým orgazmom.

2. Nežnosti či erotika v kine – kino je perfektné miesto na nežnosti či pre erotiku. V kinosále je tma a každý sa sústreďuje na filmové plátno pred sebou, takže budete prekvapení, čo všetko im môže uniknúť! Pripravte sa na to, čo príde po filme, ak popri sledovaní filmu budete hladiť jej vnútorné stehno alebo kreslením malých kruhov po jej pokožke so svojím prstom..

3. Používajte lubrikačný gél – môže byť zábavné natierať ho okolo erotogénnych zón vašej partnerky. Vyskúšajte použiť jedlý gél alebo olej a zvyšky zlížte jazykom. Tak sa orálny sex stane ešte zábavnejší.

4. Spravte romantické gesto – možno to neznie ako predohra, ale verte mi, je to predohra. Pošlite jej kvetiny do práce a priložte sexy odkaz. Skúste niečo, ako „Nemôžem na teba prestať myslieť, keď prídeš večer domov, mám pre teba malé prekvapenie.“ Alebo môžete napísať dráždivý odkaz, len sa uistite, že si nikto neprečíta kartičku predtým, ako ju dostane!

5. Začnite predohru na gauči – väčšina párov má sex len v spálni a väčšinou sa to tam začína i končí. Snažte sa začať už na gauči, ako ste to robievali v obývačke vašich rodičov, keď ste boli tínejdžeri. Kto vie, možnože hormóny sa znova začnú búriť rovnako, ako to bolo vtedy!

6. Nechajte jej sexy odkaz – všetko je dnes digitálne. SMS-kujeme, mailujeme, tweeterujeme, takže dnes je vzácne dostať ručne napísaný odkaz, ktorý najmenej čakáte. A je obzvlášť sexy, ak je odkaz trochu nemravný.

7. Ponúknite sa byť jej otrokom po celý deň – povedzte jej, že urobíte všetko, čo vám povie po celý deň, dokonca, aj keď to znamená vybrať jej šatstvo z čistiarne. Povedzte jej, že dnešok je len o tom, aby ste jej vo všetkom vyhoveli.

8. Vytvorte mapu jej tela – namiesto vašej obvyklej snahy o rýchle ukončenie predohry, aby ste sa dostali k samotnej súloži, skúste brať predohru ako hlavný chod. Spravte si čas na to, aby ste dotýkali, hladili, olizovali a bozkávali rôzne časti jej tela. Pozorujte, ako reaguje. Šteklí ju to? Stoná? Páči sa jej to? Experimentujte a naučte sa niečo nové o svojej partnerke a o tom, čo má rada.

9. Používajte strategicky rozmiestnené zrkadlá – nie je nič lepšie, ako pozorovať sám seba pri čine. Možno sa nechcete natáčať pri sexuálnom akte, ale ak umiestnite zrkadlo na správne miesto, môžete mať živú show, ktorá spôsobí veľké vzrušenie. Zoberte zrkadlo bežnej veľkosti a položte ho na stranu postele tak, že budete mať úplný výhľad na to, čo sa deje. Pripravte sa na to, že sa vážne vzrušíte.

10. Meňte poradie – v tejto zábavnej technike jedna osoba dáva a druhá osoba prijíma. Ten, kto dostáva nesmie stimulovať toho, ktorý dáva. Musí si len ľahnúť a užívať si prijímanie. Samozrejme, vy budete najprv ten, kto dáva a budete dúfať, že aj ona urobí niečo, aby sa vám to vrátilo.

Dostali ste sa k vrcholu predčasne už počas predohry alebo máte problém s ovládaním vášho vzrušenia počas nej? Existujú efektívne a jednoduché metódy na ovládanie vzrušenia a predĺženia sexuálnej výdrže o 10 – 30 minút. Tieto rady nájdete v prémiovom e-booku Majster v posteli. Ak nechcete, aby vás partnerka opustila, pretože máte slabú výdrž v posteli KLIKNITE SEM a vyriešte svoj problém už za krátkych pár dní.

Komentáre

Zanechaj komentár

Your email address will not be published.

TAJOMSTVO VĎAKA KTORÉMU VYDRŽÍŠ V POSTELI 2x, 3x MOŽNO AŽ 5x, DLHŠIE AKO DOTERAZ.

Zisti ako pomocou jednoduchého triku, zvýši svoju výdrž v posteli NIEKOĽKONÁSOBNE. A už nikdy sa nebudeš musieť pozerať na sklamanú tvár tvojej partnerky!

Dokument si stiahlo už 1247 ľudí.