TAJOMSTVO VĎAKA KTORÉMU VYDRŽÍŠ V POSTELI 2x, 3x MOŽNO AŽ 5x, DLHŠIE AKO DOTERAZ.

Zisti ako pomocou jednoduchého triku, zvýši svoju výdrž v posteli NIEKOĽKONÁSOBNE. A už nikdy sa nebudeš musieť pozerať na sklamanú tvár tvojej partnerky!

Dokument si stiahlo už 1247 ľudí.

Rýchla ejakulácia trápi v priemere jedného z troch mužov. Tento problém môže mať veľký vplyv na kvalitu partnerského vzťahu. Pripravil som preto pre vás 10 tipov, ktoré môžete použiť už dnes večer a vydržať v postleli dlhšie.

1. Technika stláčania penisu – stlačením penisu pri koreni alebo na žaludi počas najväčšieho vzrušenia môžete pomôcť znížiť tvoje vzrušenie.

2. Kegelove cvičenia – vďaka ním posilňujete vnútorné svaly, ktoré upevňujú penis zvnútra. Tieto svaly slúžia ako zvierač. Môžete pomocou nich napríklad zastaviť prúd moču. Tridsiatimi stiahnutiami tohto svalu počas každého dňa pomôžete posilňovať tieto svaly. Vďaka tomu bude pre vás jednoduchšie oddialiť svoje sexuálne vzrušenie.

3. Ťahanie za semenníky – toto je prastará technika na oddialenie vzrušenia. Semenníky sú vťahované do tela, keď sa blížiš k ejakulácii. Keď už cítite, že prichádza moment vzrušenia, potiahnite semenníky smerom od tela. Vzrušenie sa takto výrazne zníži.

4. Zmena pozornosti – neupriamujte sa len seba, uvoľnite sa a sústreďte sa viac na uspokojenie partnerky, ako na vlastné potešenie.

5. Zmeňte štýl prenikania – nerobte rýchle prenikanie do vagíny štýlom dnu a von. Toto veľmi dráždi  penis a je to cesta k rýchlej ejakulácii. Sústreďte sa viac na stimuláciu vaginálneho vchodu  a klitorisu. Je tam najviac nervových zakončení.

6. Zatnite svoj PC sval – počas najväčšieho vzrušenia zatnite svoj PC sval tak, ako keby ste chceli prerušiť prúd močenia. To spôsobí, že vzrušenie výrazne klesne.

7. Jedzte veľa čučoriedok – áno, táto zázračná potravina obsahuje veľa antioxidantov a dokáže uvoľňovať nervy. Najmä pokoj a minimum stresu zvyšuje hladinu serotonínu vo vašom tele. Nízka hladina tohto hormónu spôsobí, že vzrušenie príde nekontrolovane priskoro. Tým, že zvýšite produkciu serotonínu, vydržíte v posteli dlhšie.

8. Žena hore – v tejto polohe penis nie je tak stimulovaný, ako keď ste hore vy. Partnerka si takto sama určuje tempo a hĺbku vnikania penisu. Tým dosiahne orgazmus rýchlejšie a vy sa nemusíte báť, že sa urobíte príliš skoro.

9. Lubrikácia počas predohry – poproste svoju kočku, aby počas predohry masírovala penis  lubrikačným gélom. Váš penis nebude potom reagovať na náhlu zmenu, keď vnikne do horúcej a vlhkej vagíny.

10. Dostaňte ju do varu – ak si partnerku dobre pripravíte už počas predohry, alebo jej dokonca darujete orgazmus ešte pred sexom, nie je potom na vás vyvíjaný taký silný tlak na dlhú výdrž pri súloži.

11. Bonusový TIP: Optimalizujte hladiny hormónu testosterónu na vyššie hodnoty, cvičením a užívaním špecializovaných prírodných doplnkov. Napríklad pozrite si recenziu na najnovší produkt brainmax 3.0

Ak sa vám článok páčil a chceli by ste ďalšie podrobnejšie návody na zvýšenie sexuálnej výdrže, pozrite si tento odkaz.

Komentáre

Zanechaj komentár

Your email address will not be published.

TAJOMSTVO VĎAKA KTORÉMU VYDRŽÍŠ V POSTELI 2x, 3x MOŽNO AŽ 5x, DLHŠIE AKO DOTERAZ.

Zisti ako pomocou jednoduchého triku, zvýši svoju výdrž v posteli NIEKOĽKONÁSOBNE. A už nikdy sa nebudeš musieť pozerať na sklamanú tvár tvojej partnerky!

Dokument si stiahlo už 1247 ľudí.